10.3 C
תל אביב
29 בינואר 2020
ליכודניק
הכנסת

מה עובר על גילה ?

לכנסת יש רגעי תהילה אך גם רגעים מבישים.

 

 

השבוע חזינו באחד מהם שעה שח"כ גילה גמליאל השתלחה בשרת התרבות והספורט במהלך דיון בוועדת חינוך הצעת חוק להסדר ההימורים בספורט. חשוב להבהיר : מרכזי הספורט המסורתיים מנוהלים בצורה שערורייתית תוך כדי שהם מנותקים מהציבור. אינני ממשיך בתיאורים כי אני יכול להיתבע על הוצאת דיבה אבל כל מי שנמצא בתחום הזה יודע כי המונח "שכונה" הוא לשון המעטה למה שבאמת קורה במקומות הללו. אין ספק כי אלברט אינשטיין ואבא אבן היו חשים כאילו הם הגיעו לעולמם של עב"מים כאשר היו נוכחים בשיחות עם רבים מאלו שעוסקים בנושא.


והנה, בעת הדיון על הצעת החוק, בהשתתפות נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, התפרצה ח"כ גילה גמליאל לדבריה של שרת התרבות והספורט לימור לבנת. גמליאל הגזימה. יותר מדי. היא אמרה שמותר לה לקרוא קריאות ביניים. נכון. אך מקריאת ביניים ועד השתקה של השרה לבנת ישנה דרך ארוכה שהיא בעייתית.

דומה כי הרצון של גילה להתמנות לשרה –במקום לבנת – מעביר אותה על דעתה ומוציא ממנה התנהגות לא נאותה.

http://www.youtube.com/watch?v=5r_VT-kndqo#t=0


חשוב לציין : גמליאל עברה כברת דרך ארוכה מהימים בהם נהגה בפראות כח"כ צעירה ועד היום. היא למדה הלכות התנהגות מכובדות שרק הגבירו את ההערכה אליה לאור יכולותיה, אך ההתנהגות שלה אל מול השרה לבנת העלה ריח לא נעים המחזיר אותנו לאותם ימים ארורים מבחינתה.

זאת ועוד, תאוות השררה של גילה וההתנהגות ה"מופזית" שלה הנובעת מאותה תאווה מחזירה אותנו לימים לא רחוקים בהם כרמל שאמה וחיים כץ התנגחו האחד עם השני והוציאו שם רע לליכוד. אין שום טעם בכך.

גילה רוצה להיות שרה – הדבר לגיטימי ואף רצוי. ראוי שאישה צעירה שעבדה קשה כל חייה על מנת להנהיג תפרוץ מסגרות. היא גם אישה, גם משכילה וגם ממוצא מזרחי : היא יכולה לקחת את כל המטען הזה ובמקום לפוצץ אותו, לבנות באמצעותו את העתיד שלה בכלים נכונים. ההתפרצות שלה בוועדה לא מוסיפה לכך.

Related posts

דו"ח חדש: פער גדול בין הליכוד לישראל ביתנו: הליכוד לאומית יותר

אריק זיו ויזר

אושרה במליאת הכנסת החלת דין רציפות על הצעת חוק משאל עם

אריק זיו ויזר

דנון : "קדימה היא כמו הטיטאניק- ספינה טובעת שחבריה נוטשים אותה"

אלי חזן

הצעת שר החינוך לתיקון לחוק זכויות התלמיד, אושרה היום , פה אחד בועדת החינוך לקראת קריאה שנייה ושלישית

אריק זיו ויזר

יו"ר הכנסת קורא לאפשר לערוץ 1 להמשיך לשדר את המשחק המרכזי

אריק זיו ויזר

ח"כ דנון עם הפנים למלחמה פרלמנטארית באלימות

אלי חזן

2 תגובות

עודד הראל 1 בינואר 2014 at 12:43

לדעתי גילה גמליאל היא אחת מח"כ המובילות של הליכוד. אני מצביע לליכוד הרבה בגללה. היא לא מפחדת לעמוד על שלה ולהביע את דעתה, זה רע? הינה למשל במקרה של ביטול חזקת הגיל הרך שם השמיעה קולה באופן צלול וברור וייצגה עשרות אלפי הורים גרושים שחווים את העיוות בחוק. כל הכבוד לה!

הגב
עודד בריברם 2 בינואר 2014 at 20:43

ראיתי את אופן התפרצותה…………התפרצותה באה ממקום של אנני יכולה לסבול את מה שנעשה ….גילה היא אישה הגונה עם יושרה ללא צביעות היא איכפתית ורגישה לנעשה ……………לא היא לא כליל השלמות אך מעדיף אותה על פני מתיפייפים וצבועים שכל מטרתם היא הכסא בלבד………….זו לא גילה ………מאחל לך בכל לבי שבורא עולם יתן ויסלול לך את הדרך……אנחנו צריכים נשים אמיצות כמוך כי חסר כמותך……….

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן