23.1 C
תל אביב
30 במאי 2024
ליכודניק
יומן פוליטי

שתולים בליכוד

 פיקנטי – קלאבמרקט -והמגה פיגוע בשוק המזון, הקרן החדשה ועמותות ברק – בוזי, אוחנה ואיפרגן נגד ניר ברקת, הקופון הגדול של שומר הסף אבי הלוי.

שתולים בליכוד –  ליכודניקים חדשים שהם שמאלנים ישנים

מתברר כי הקרן החדשה למדה מהכיפות הסרוגות בליכוד: מה שהחל בתחילת שנות האלפיים כשהתפקדו אלפי סרוגים לליכוד –  כאשר הם מופעלים על ידי המנהיגות המשיחית ביהודה ושומרון – הפך לאחר המחאה של 2011 לדפוס פעולה של גורמים בשמאל הישראלי. שם גם הבינו שכדי להשפיע על העם ועל האירועים יש להיכנס פנימה כמו סוס טרויאני אז הם שלחו את הליכודניקים החדשים להוות כוח משפיע בליכוד שידחוף את הליכוד שמאלה.

הם בדיוק כמו נוער הגבעות : פועלים ללא מעצורים. מה שמעניין אותם זה ליצור אנרכיה בליכוד כי זה משרת את המטרות שלהם . אל “הליכודניקים החדשים” מצטרפים אנשי מפלגת העבודה , מרצ וקדימה לשעבר .

כזכור משה איפרגן ומוטי אוחנה היו מי שעמדו כמעט לבדם באומץ כנגד תופעת המשיחיים ממנהיגות יהודית ושלוחי תקומה בליכוד – שטרן אנגלסמן.

מוטי אוחנה ואיפרגן יוצאים בהווה נגד התפקדות שעורך ניר ברקת. לפי מוטי אוחנה יש חוט מקשר בין התפקדות תנועת הקבלה, הכיפות הסרוגות, הליכודניקים החדשים, ועכשיו ההתפקדות של ניר ברקת.
מבחינתו זאת התפקדות שדומה להריון מחוץ לרחם. שום דבר טוב לא יצא ממנה אלא רק רע. יש כבר ניסיון מר מהכיפות הסרוגות.
מוטי אוחנה מציע כי מתפקדים חדשים יהיו בעלי זכות הצבעה ובחירה לאחר 5 שנות חברות.

ביחס לניר ברקת אומר איפרגן:

“ניר ראש עיר טוב, תמכנו בו ונלחמנו איתו, אבל הוא לא בהכרח מתאים לליכוד.
ניר מוקף שמאלנים והמפקד שלו יכניס לא ליכודניקים רבים לתנועה, רק לפני חצי שנה הוא מינה את מירב כהן שהייתה מספר 9 אצל ציפי ליבני לתפקיד בכיר.
ניר לא בא צנוע לליכוד, במקום להגיע לבד ולפעול במפלגה הוא מייצר תאי תמיכה חיצוניים ומחדיר לליכוד נטע זר.
אם הליכוד לא יעצור את זה עכשיו, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עם תאי שמאלנים בתוך הליכוד.
אני גם מזכיר לכם שהקמפיינר הוותיק של ברקת הוא אייל ארד, האם זה נכון שהליכוד יאפשר לאייל ארד דריסת רגל בליכוד?”

אני חייב לומר שהאזהרה של איפרגן מתחילה לחלחל בליכוד ויכולה ליצור נגד ניר חומה.

—————————————————————————————————-

“מגה” פיגוע בשוק המזון:

קרטל המזון פוגע ברשת מגה, בתוך שבוע אחד שלושת ענקיות המזון – תנובה, אוסם ושטראוס – החליטו  לעצור את אספקת הסחורות למגה. זאת לאחר שמגה עומדת בתנאי ההסכם במשך שבעה חודשים, כאשר העובדים נהגו בהגינות וכמות העובדים ברשת צומצמה בחצי, תנאי העסקה שונו, הרשת שילמה למעלה מארבעים אחוז מהחוב במשך שבעה חודשים; ואז בשבוע אחד כל שלושת הספקים נותנים נוק אאוט לרשת.

כל זה מזכיר התנהלות דומה לפני שנים מול רשת פיקנטי, כאשר ביום אחד נסגרה כל אספקת המזון לרשת. לא משנה מה עשה אז משה בדש – זה לא עזר. אצלו לא חזר אף צ’ק אבל וגם כאשר הגיש תנאי תשלום בהסכמה עם הבנקים גילה כי קרטל המזון ששולט גם בבנקים סגר עליו.

התוצאה היא שמאז שפיקנטי נסגרה מחירי המזון והצריכה החלו לעלות .

סגירת מגה היא התוצאה של מחאת 2011 , אז נפגעו יצרני המזון הענקיות כאשר נאלצו להוריד מחירים. הפלת מגה עכשיו תיצור בעוד מספר חודשים עליית מחירי המזון .

צריך לזכור, כי בפרשת פיקנטי השופטת אלשייך שיתפה פעולה עם קרטל המזון להפלת פיקנטי. זאת למרות שאף צ’ק לא חזר, והממונה על ההגבלים העסקיים לא חקר לעומק ואולי בכלל לא את הפעולות שנעשו כלפי פיקנטי.

לכן נקווה שהשופט לא ינהג כמו אלשייך, ויחייב את קרטל המזון לספק סחורה לרשת מגה.

צריך לפתוח בוועדת חקירה שתחקור את התנהלות קרטל המזון מאז שנות התשעים ועד היום. צריך לזכור כי השופטת אלשייך עסקה בנושא פיקנטי וגם בפרשת קלאב מרקט מתוך ניגוד עניינים ברור כאשר בעלה קיבל מושב בדירקטוריון אוסם מיד לאחר נפילת פיקנטי, וכן בעת פרשת קלאב מרקט כאשר בעלה כיהן כדירקטור ברשת הריבוע הכחול.

מה שמדהים הוא שהשופטת אלשייך נהנתה מהשינה של מערכת המשפט כאשר כולם יודעים והיא לא נחקרת. צריך לזכור שהיא גם ביצעה ונתפסה בזיוף פרוטוקול דיון משפטי.

רק לשם השוואה: עומרי שרון ישב בכלא על פחות מזה, אולמרט מורשע על שישים אלף קבלת שוחד. כמה קיבלה משפחת אלשייך מקרטל המזון בעקיפין?

צריך להבין כי סגירת מגה תביא לעליית מחירי המזון כמו שסגירת פיקנטי וקלאב מרקט הביאו את מחירי המזון והצריכה לרמה גבוהה.

מה שנעשה לפיקנטי ומגה היום זאת פעולה המזכירה פשע מאורגן.

—————————————————————————————————–

אבי הלוי, היועמ”ש של הליכוד.

השבוע, כאשר הגיע אלי הדו”ח של הכנסות של אבי הלוי נדהמתי מהסכומים.

מה שמדהים הוא שאבי הלוי מעולם לא נבחר להיות יועץ משפטי לליכוד בשום נוהל עבודה מסודר. אבי הלוי נכנס לנעלי תפקיד היועץ המשפטי בעת משבר הפילוג עם קדימה, אז היה כאוס במפלגת הליכוד המרוסקת ואבי החל לייעץ. רק מה, שאחרי זה הזמניות הפכה להיות קבועה וכך לא רק רייטינר שמן הוא משך, הוא גם דאג לקבל תשלום על בחירות, למשל בבחירות האחרונות אבי קיבל כשבע מאות אלף שקל כלומר עשרה אחוז מגרעון תקציב הבחירות.

בכיר בליכוד אמר לליכודניק, כי אבי הלוי יידרש להחזיר את הכסף שקיבל עבור הבחירות, ולכן בישיבת מזכירות הליכוד ביום חמישי האחרון הוגשה בקשה למנות את עו”ד בומבך כיועץ משפטי למזכירות הליכוד ע”י ראש הממשלה ויו”ר מזכירות הליכוד ישראל כץ, כאשר עו”ד בומבך ועו”ד שימרון יהיו אלו שיקבעו את הכללים למינוי יועצים כולל יועץ משפטי לליכוד ויועצים ליו”ר הליכוד, וכן כללי התנהלות במערכות הבחירות, כדי שלא יחזור מעשה פילבר שחרג מתקציב הבחירות בלמעלה משבעה מיליון שקל.

————————————————————————————————-

הקרן החדשה מחליפה את עמותות ברק והקשר לפרקליטות:

מתברר שכמו בפרשת עמותות ברק שניהל בוז’י הרצוג חזרנו לעמותות הקרן החדשה שמנהלת קמפיין רק מול הליכוד והבית היהודי. רק השבוע ליברמן הסית לכאורה כנגד גרורות הקרן החדשה. וכך יצא קמפיין בחסות הקרן החדשה כנגד הליכוד והבית היהודי, קמפיין שמתאים בול לאינטרסים של מפלגת העבודה.
זוכרים את v15 ? עכשיו זה כבר גלוי, הקרן החדשה בשרות האופוזיציה והיא מנהלת את המאבקים בתרומות של מדינות זרות להפלת ממשלה ומנגד ארגונים שהיא מממנת פועלים להסגיר את  חייליי צה”ל.

כלומר, תיאום מוזר של מסרים המתאימים למפלגת העבודה בחסות הקרן החדשה.

מתי כבר מערכת האכיפה תרד לעומק הנוכלות? אין סיכוי, כי הרי טליה ששון, נשיאת הקרן החדשה, הגיעה מבית היוצר של הפרקליטות. ברות דוד מהפרקליטות נוהגים בכפפות של משי ובחשודים אחרים פועלים בלי כפפות, מסתבר שפרקליטות המדינה דואגת לאנשיה.

לכן, אל דאגה, טליה ששון יכולה להמשיך, כי יש לה גיבוי מחבריה בפרקליטות.אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

המילקי גדל על עצי ברלין

אריק זיו ויזר

הלפיד שיפיל את ליבני – יומן פוליטי

אריק זיו ויזר

לילות לבנים נורבגים שחורים.

אריק זיו ויזר

מיהו “סבן אותי” – יומן פוליטי – מאת:אריק זיו

אריק זיו ויזר

מתי בנט ידבר טורקית

אריק זיו ויזר

רקמה חדשה בליכוד

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן