31.1 C
תל אביב
23 ביוני 2024
ליכודניק
יומן פוליטי

נתניהו רוצה ליכוד אחר

בעקבות סיכול המינוי של יוסי שלי התגבשה בסביבת נתניהו המחשבה לפעול למהלך של פירוק הליכוד. מבחינת נתניהו, לא יעלה על הדעת שקבוצת עסקנים יכתיבו לראש הממשלה מינויים בכלל ואת המינוי של מנכ”ל הליכוד בפרט. בגלל לאקונה בחוקה חושבים פעילים שהם יכולים להכתיב לנתניהו את התהליכים?
כוונת נתניהו, לאחר העימות שייזום מול התנועה, הוא הקמתה של תנועה חדשה בדיוק כשם שהוא רוצה. בקיצור, נתניהו הולך למעשה שרון רק יותר מתוחכם : הוא הולך לקחת איתו את השם ליכוד כאשר חברי הסיעה יצטרכו ללכת בתלם.
מקורב לנתניהו אמר : “מי שלא רוצה את יוסי שלי כמנכ”ל הליכוד יקבל את שלי מקים הליכוד החדש”.
פעילים רבים אמרו לליכודניק כי נתניהו טועה כאשר הוא הולך חזיתית נגד בסיס פעילי התנועה. הוכח זה מכבר כי מבלי להפעיל את התנועה רק מפסידים בבחירות, וגם מינוי מנכ”ל צריך להיבדק לפני שזורקים שם, אם נתניהו היה למשל מודיע על מינוי גבי קדוש המהלך היה עובר ללא התנגדות והאם יש יותר
נאמן מגבי קדוש לנתניהו?
התקציב, הספין וסין
העתיד נמצא במזרח אסיה. המעצמות הודו וסין הן בסיס התעצמות הכלכלות. גם ארה”ב השלימה עם העובדה כי העולם יהיה תלוי בכלכלה של סין. העמקת שיתוף הפעולה הכלכלי עם סין היא אבן דרך חשובה לכלכלה של כל מדינה בכלל ושל ישראל בפרט. שיתופי פעולה בנושאי מחקר הם חשובים – תשאלו את אין ספור הגופים המפיקים מכך עוד ועוד תועלת.
מיד יצאו שני ספינים מובנים בתקשורת הישראלית : נתניהו לא לקח איתו שרים כי לא רצה את בנט ונתניהו תכנן לצאת לסין בזמן שלפיד יגיש את התקציב.
באשר לספין הראשון : בעת כהונתו של אולמרט עלתה ביקורת בישראל על כך שאולמרט לוקח איתו במשלחות אנשי עסקים, וכן הייתה בקורת על שלקח איתו שרים לצרפת. עכשיו עלתה הביקורת מדוע נתניהו לא לקח איתו את בנט? זה לא רציני. אך אולי הגיע הזמן שיקבע מדד נסיעות. שכן ראש ממשלה הנוסע לביקור חשוב כזה מבחינה כלכלית כן יקח איתו שרים שנוגעים לביקור וכן יקח איתו אנשי עסקים שיכולים להניע את ההתפתחות הכלכלית.
לגבי הספין השני : נו, אם יש עיתונאים שמאמינים שנתניהו נביא וידע לפני כשנה, עת נקבע המועד לנסיעה,  שלפיד יהיה שר אוצר וגם שזהו השבוע שיוגש התקציב  אז הם מזכירים לי שבקדנציה הראשונה היו בליכוד כאלה שהאמינו שנתניהו קוסם.
מבחן לפיד
לפיד גיבש את תקציב המדינה. היה ברור כי היום שבו הקנים של דפני ליף ואלדד יניב יכוונו כלפיו יגיע אך במשחק הזה אם לפיד יתמיד בקו של שיקום הכלכלה אז האנרכיסטים ימשיכו להסתובב ברחובות כמיעוט שולי וצעקני.
המבחן האמיתי הוא לא אם יאיר יתקפל מול עיני או מול שר כזה או אחר. המבחן האמיתי נמצא בשני מקומות: המקום הראשון – יוקר המחייה בענף המזון והצריכה, שם עם ישראל נשדד ע”י קרטל המזון. פה חייב להיות שיתוף פעולה מעמיק למען עקירת הקרטל בענף המזון התחרות בענף הנדון חייבת לקבל גב של בנט. המפתח בידיו של בנט לשבירת קרטל המזון.
והמקום השני הוא יוקר הדיור  – הוא חשוב לא פחות מהמהלך הראשון משתי סיבות : א. הוא יעניק בטחון כלכלי לדור העתיד ומהלך מושלב עם הורדת יוקר מחייה יהפוך את ישראל באמת למקום שכיף לחיות בו.
לא רק אח
מתברר כי בזמן ששאר חברי הממשלה שלא מסיעת יש עתיד ראו כיצד מתבוסס לפיד בתוך הביקורת קם האח בנט וגיבה את לפיד והוכיח כי הוא גם חבר. חבל ששאר חברי הממשלה לא שמים את ההבדלים בצד ותומכים ומגבים את החבר לפיד בעת שנמצא על הכוונות אלו אותם כוונות שמחפשות את שאר השרים.
סיפור אהבה
רבות דובר השבוע על יאיר לפיד אשר לפני הבחירות דיבר על חלוקת הכסף בצורה אחרת והיום הוא מגיש תקציב בניגוד להבטחות הבחירות. אך בשקט בשקט נרקם לו סיפור אהבה מאחורי הקלעים של שלי ודרעי הוא ללא ספק הסיפור של השבוע.
שלי יחימוביץ הבטיחה כי לא תשתף פעולה עם עבריין מורשע כמו דרעי גם אחרי הבחירות. דרעי, היודע נפש שמאלניו, יש לו כבר רומן ארוך עם רמון ועוד רבים יפים ולבנבנים מצפון תל אביב אך השבוע שלי נשבתה בקסמי העבריין לשיטתה. בכיר בעבודה אמר השבוע : “שלי חולה בתסמונת שטוקהולם”.
גלות או
שיחת המסדרון הכי מדוברת בליכוד היא האם ארדן יהיה השגריר בוושינגטון? ארדן נמצא כעת בצומת חייו הפוליטיים. בשיחות סגורות עם מקורביו הוא כועס על נתניהו שלא שידרג אותו ונתן לו את תיק הפנים או התחבורה. גם את הדובדבן שקיבל להיות חבר בקבינט הבטחוני הוא מסתכל על זה בבוז. לטענתו נתניהו שם אותו רק כאצבע אוטומטית שתחזק אותו מול חברי הקבינט האחרים.
והתיקים תקשורת והגנת העורף אין בהם עשייה שתוכל להשאיר חותם על העתיד כשם שעשה כחלון בתקשורת וכץ התחבורה.
ייתכן מאוד שארדן אומר לעצמו שכל הפוליטיקה נמצאת בכאוס. אני אצא להיות שגריר ואחזור עם ניסיון מדיני ואז אני אחזור ואתמודד על ראשות הליכוד. המודל שלו עשויים להיות רבין ונתניהו.
יש סימנים שארדן הולך להחליט על וושינגטון. ארדן מנסה לעשות רפורמת בזק בתקשורת ולכן שלף את תוכניתו של השר הקודם כחלון להוריד את המחיר של החבילות של הכבלים והלווין. הוא רוצה לבצע רפורמת בזק כדי שיזכר כרפורמטור, רק שארדן לא מבין שרפורמה זה לא ג’לי .
רפורמה היא מהלך שמתבצע בעבודה רבה עם תכנון והכנה, רפורמה היא לא ספין תקשורתי.
במידה וילך לוושינגטון אולי ילמד מאובמה יחסי אנוש עם העובדים איתו ולא יזרוק אותם לקאנטים אחרי שהם משרתים אותו.
היה וארדן נוסע אל משרת המינסטר יש הרבה קופצים : הראשונה היא גילה גמליאל שלא קיבלה שום תפקיד. יש עוד החושקים בתפקיד : סגן שר הביטחון דני דנון שגמר במקום החמישי בבחירות המקדימות וצחי הנגבי שהוא בעל הנסיון והוותק הרב.
אבי ג’מאל
בחמישי בערב, ברוב פאר, חגג את חתונת ביתו בחיפה במרכז הקונגרסים.
ללא ספק זאת הייתה הפגנת כח בסדר גודל גדול. ברמה המקומית והארצית אל החתונה נהרו שרים חברי כנסת ראשי רשויות .
השרים כבר לא מגיעים עם מאבטח צמוד והם הולכים ככל המוזמנים נראה כי זהו המצב היותר נכון .
נקווה כי אולי יעשו בדיקה מחודשת גם לגבי ראש הממשלה שהאבטחה מסביבו היא מוגזמת. ללא צל ספק האבטחה מבודדת את ראש הממשלה מהציבור.
המשמעות היא שראש הממשלה הופל להיות מנותק מהציבור.
בכל מקרה מצב השרים נראה היום הרבה יותר טוב בלי מאבטח צמוד.
רמת גן
יריביו הקניטו אותי כאשר כתבתי שהוא מוביל ברמת גן .
אך גם השבוע מופיע סקר של מקומון והוא מראה כי כרמל מנצח בצורה ברורה בכל פרמטר.
יריביו בסניף הציגו את ניסים משעל כמועמד בעיר אך מתברר כי אין למשעל  סיכוי וכך גם במידה וצבי בר יחליט להתמודד הוא יובס ע”י כרמל.
הציבור מאס בו ורואה בכרמל את המתאים ביותר להחליף אותו.
לאחר שראו בסניף את הסקרים יש קולות שקוראים ללכת להסכמה עם כרמל.
סמסונוב
גיל פנה אל מישל ביטון, האיש שנמצא מאחורי המצלמה .יש למישל ארכיון תמונות של עשרות אלפי תמונות.
סמסונוב כותב עכשיו ספר על הנסיכים והליכוד פנה אל מישל שייתן לו תמונות.
מישל ניהל שיחה איתו בה טען סמסונוב כי הליכוד גמר ואין לו תקומה.
הביטויים על הליכוד וראש הממשלה היו קשים וחד משמעים .
צריך לזכור כי סמסונוב היה חוד החנית של הפלת בסיסי הליכוד הוא היה המוח לניתוק הקשר של הנהגת הליכוד עם פעילי הליכוד והתומכים .
סמסונוב היה מי שגזר את הקופון בבחירות האחרונות .
מישל אמר לו כי הוא ימסור תמונות בתשלום גיל הציע לו הצעה מבזה עד כדי כך  כך שמישל אמר לו “לא תודה”.
רק שלא נשכח שבבחירות האחרונות תקציב הבחירות של הליכוד היה 60 מיליון שקל אך אף אחד לא יודע לאן נעלם הכסף.
ניצן חדש בתל אביב
כפי הנראה ניצן הורביץ הולך להדיח את חולדאי. חולדאי, שניסה בעת המחאה החברתית להפיל על הממשלה גם את כשלונותיו, עומד לשלם את מחיר המחאה. כבר בבחירות הקודמות התמודד מולו אז הקומוניסט דב חנין וגם אז לא היה קל לחולדאי. עכשיו מתמודד מועמד שהוא שמאל איש מרץ וחבר בקהילה הגאה.
ומסתמן שאם יתמודד רק הוא מול חולדאי נראה מהפך בתל אביב.
ירושלים
בבחירות הקרובות בירושלים יהיה שוב מאבק. ניר ברקת מול מועמד חרדי. כאשר ברור כי מועמד חרדי שיקבל תמיכה מכל הזרמים החרדים יכול לנצח. אבל כדי להצליח צריך לקנות תעודת ביטוח וממי קונים אותה ? מדודו אמסלם. אמסלם הודיע השבוע כי הוא הולך להתמודד על ראשות העיר. אמסלם בעצמו הרי לא מאמין שהוא יכול ומתאים, אז מדוע אמסלם מתמודד ?רק כדי לשרת את החרדים?
אמסלם שיפצל את הקולות של החילוניים והמסורתיים יקבל אחוזים בודדים ובכך יוכרע שהמועמד החרדי ינצח את ניר ברקת.
מהלך זה מסמן את פשיטת הרגל של הסניף הירושלמי ומה שברור שהיה והסניף יעשה זאת תקום מחאה שתוביל לתמיכה בניר ברקת .
יש ברשימה של ניר ליכודניקים טובים כמו קובי כחלון ורמי לוי, נקווה שנתניהו ישכיל לא להיות מי שקבר את ירושלים , ונקווה שהוועדה המוניציפלית
לא תאשר ותממן את העסקנות והקומבינות בירושלים, פשוט חבל על הכסף.

מעדיפים את קדוש על שלי, נפילת הספינים,האח ויוקר המחייה, הזוגיות החדשה של שלי, ארדן שר או שגריר, מישל ביטון אמר לא לסמסונוב, תרגיל אמסלם להפלת ניר ברקת.

בעקבות סיכול המינוי של יוסי שלי התגבשה בסביבת נתניהו המחשבה לפעול למהלך של פירוק הליכוד. מבחינת נתניהו, לא יעלה על הדעת שקבוצת עסקנים יכתיבו לראש הממשלה מינויים בכלל ואת המינוי של מנכ”ל הליכוד בפרט. בגלל לאקונה בחוקה חושבים פעילים שהם יכולים להכתיב לנתניהו את התהליכים?כוונת נתניהו, לאחר העימות שייזום מול התנועה, הוא הקמתה של תנועה חדשה בדיוק כשם שהוא רוצה. בקיצור, נתניהו הולך למעשה שרון רק יותר מתוחכם : הוא הולך לקחת איתו את השם ליכוד כאשר חברי הסיעה יצטרכו ללכת בתלם.מקורב לנתניהו אמר : “מי שלא רוצה את יוסי שלי כמנכ”ל הליכוד יקבל את שלי מקים הליכוד החדש”.
פעילים רבים אמרו לליכודניק כי נתניהו טועה כאשר הוא הולך חזיתית נגד בסיס פעילי התנועה. הוכח זה מכבר כי מבלי להפעיל את התנועה רק מפסידים בבחירות, וגם מינוי מנכ”ל צריך להיבדק לפני שזורקים שם, אם נתניהו היה למשל מודיע על מינוי גבי קדוש המהלך היה עובר ללא התנגדות והאם יש יותר נאמן מגבי קדוש לנתניהו?

 


התקציב, הספין וסין
העתיד נמצא במזרח אסיה. המעצמות הודו וסין הן בסיס התעצמות הכלכלות. גם ארה”ב השלימה עם העובדה כי העולם יהיה תלוי בכלכלה של סין. העמקת שיתוף הפעולה הכלכלי עם סין היא אבן דרך חשובה לכלכלה של כל מדינה בכלל ושל ישראל בפרט. שיתופי פעולה בנושאי מחקר הם חשובים – תשאלו את אין ספור הגופים המפיקים מכך עוד ועוד תועלת.
מיד יצאו שני ספינים מובנים בתקשורת הישראלית : נתניהו לא לקח איתו שרים כי לא רצה את בנט ונתניהו תכנן לצאת לסין בזמן שלפיד יגיש את התקציב.באשר לספין הראשון : בעת כהונתו של אולמרט עלתה ביקורת בישראל על כך שאולמרט לוקח איתו במשלחות אנשי עסקים, וכן הייתה בקורת על שלקח איתו שרים לצרפת. עכשיו עלתה הביקורת מדוע נתניהו לא לקח איתו את בנט? זה לא רציני. אך אולי הגיע הזמן שיקבע מדד נסיעות. שכן ראש ממשלה הנוסע לביקור חשוב כזה מבחינה כלכלית כן יקח איתו שרים שנוגעים לביקור וכן יקח איתו אנשי עסקים שיכולים להניע את ההתפתחות הכלכלית.
לגבי הספין השני : נו, אם יש עיתונאים שמאמינים שנתניהו נביא וידע לפני כשנה, עת נקבע המועד לנסיעה,  שלפיד יהיה שר אוצר וגם שזהו השבוע שיוגש התקציב  אז הם מזכירים לי שבקדנציה הראשונה היו בליכוד כאלה שהאמינו שנתניהו קוסם.


מבחן לפיד
לפיד גיבש את תקציב המדינה. היה ברור כי היום שבו הקנים של דפני ליף ואלדד יניב יכוונו כלפיו יגיע אך במשחק הזה אם לפיד יתמיד בקו של שיקום הכלכלה אז האנרכיסטים ימשיכו להסתובב ברחובות כמיעוט שולי וצעקני.
המבחן האמיתי הוא לא אם יאיר יתקפל מול עיני או מול שר כזה או אחר. המבחן האמיתי נמצא בשני מקומות: המקום הראשון – יוקר המחייה בענף המזון והצריכה, שם עם ישראל נשדד ע”י קרטל המזון. פה חייב להיות שיתוף פעולה מעמיק למען עקירת הקרטל בענף המזון התחרות בענף הנדון חייבת לקבל גב של בנט. המפתח בידיו של בנט לשבירת קרטל המזון. 
והמקום השני הוא יוקר הדיור  – הוא חשוב לא פחות מהמהלך הראשון משתי סיבות : א. הוא יעניק בטחון כלכלי לדור העתיד ומהלך מושלב עם הורדת יוקר מחייה יהפוך את ישראל באמת למקום שכיף לחיות בו. 


לא רק אח

 

מתברר כי בזמן ששאר חברי הממשלה שלא מסיעת יש עתיד ראו כיצד מתבוסס לפיד בתוך הביקורת קם האח בנט וגיבה את לפיד והוכיח כי הוא גם חבר. חבל ששאר חברי הממשלה לא שמים את ההבדלים בצד ותומכים ומגבים את החבר לפיד בעת שנמצא על הכוונות אלו אותם כוונות שמחפשות את שאר השרים.

 


סיפור אהבה
רבות דובר השבוע על יאיר לפיד אשר לפני הבחירות דיבר על חלוקת הכסף בצורה אחרת והיום הוא מגיש תקציב בניגוד להבטחות הבחירות. אך בשקט בשקט נרקם לו סיפור אהבה מאחורי הקלעים של שלי ודרעי הוא ללא ספק הסיפור של השבוע.
שלי יחימוביץ הבטיחה כי לא תשתף פעולה עם עבריין מורשע כמו דרעי גם אחרי הבחירות. דרעי, היודע נפש שמאלניו, יש לו כבר רומן ארוך עם רמון ועוד רבים יפים ולבנבנים מצפון תל אביב אך השבוע שלי נשבתה בקסמי העבריין לשיטתה. בכיר בעבודה אמר השבוע : “שלי חולה בתסמונת שטוקהולם”. 


נחיתה או המראה
שיחת המסדרון הכי מדוברת בליכוד היא האם ארדן יהיה השגריר בוושינגטון? ארדן נמצא כעת בצומת חייו הפוליטיים. בשיחות סגורות עם מקורביו הוא כועס על נתניהו שלא שידרג אותו ונתן לו את תיק הפנים או התחבורה. גם את הדובדבן שקיבל להיות חבר בקבינט הבטחוני הוא מסתכל על זה בבוז. לטענתו נתניהו שם אותו רק כאצבע אוטומטית שתחזק אותו מול חברי הקבינט האחרים.
והתיקים תקשורת והגנת העורף אין בהם עשייה שתוכל להשאיר חותם על העתיד כשם שעשה כחלון בתקשורת וכץ התחבורה.
ייתכן מאוד שארדן אומר לעצמו שכל הפוליטיקה נמצאת בכאוס. אני אצא להיות שגריר ואחזור עם ניסיון מדיני ואז אני אחזור ואתמודד על ראשות הליכוד. המודל שלו עשויים להיות רבין ונתניהו.
יש סימנים שארדן הולך להחליט על וושינגטון. ארדן מנסה לעשות רפורמת בזק בתקשורת ולכן שלף את תוכניתו של השר הקודם כחלון להוריד את המחיר של החבילות של הכבלים והלווין. הוא רוצה לבצע רפורמת בזק כדי שיזכר כרפורמטור, רק שארדן לא מבין שרפורמה זה לא ג’לי .
רפורמה היא מהלך שמתבצע בעבודה רבה עם תכנון והכנה, רפורמה היא לא ספין תקשורתי.
במידה וילך לוושינגטון אולי ילמד מאובמה יחסי אנוש עם העובדים איתו ולא יזרוק אותם לקאנטים אחרי שהם משרתים אותו.היה וארדן נוסע אל משרת המינסטר יש הרבה קופצים : הראשונה היא גילה גמליאל שלא קיבלה שום תפקיד. יש עוד החושקים בתפקיד : סגן שר הביטחון דני דנון שגמר במקום החמישי בבחירות המקדימות וצחי הנגבי שהוא בעל הנסיון והוותק הרב.


אבי ג’מאל

בחמישי בערב, ברוב פאר, חגג את חתונת ביתו בחיפה במרכז הקונגרסים.ללא ספק זאת הייתה הפגנת כח בסדר גודל גדול. ברמה המקומית והארצית אל החתונה נהרו שרים חברי כנסת ראשי רשויות .השרים כבר לא מגיעים עם מאבטח צמוד והם הולכים ככל המוזמנים נראה כי זהו המצב היותר נכון .נקווה כי אולי יעשו בדיקה מחודשת גם לגבי ראש הממשלה שהאבטחה מסביבו היא מוגזמת. ללא צל ספק האבטחה מבודדת את ראש הממשלה מהציבור.המשמעות היא שראש הממשלה הופל להיות מנותק מהציבור.בכל מקרה מצב השרים נראה היום הרבה יותר טוב בלי מאבטח צמוד.


רמת גן

יריביו הקניטו אותי כאשר כתבתי שהוא מוביל ברמת גן .אך גם השבוע מופיע סקר של מקומון והוא מראה כי כרמל מנצח בצורה ברורה בכל פרמטר.יריביו בסניף הציגו את ניסים משעל כמועמד בעיר אך מתברר כי אין למשעל  סיכוי וכך גם במידה וצבי בר יחליט להתמודד הוא יובס ע”י כרמל.הציבור מאס בו ורואה בכרמל את המתאים ביותר להחליף אותו.לאחר שראו בסניף את הסקרים יש קולות שקוראים ללכת להסכמה עם כרמל.


 

סמסונוב

 גיל פנה אל מישל ביטון, האיש שנמצא מאחורי המצלמה .יש למישל ארכיון תמונות של עשרות אלפי תמונות.סמסונוב כותב עכשיו ספר על הנסיכים והליכוד פנה אל מישל שייתן לו תמונות.מישל ניהל שיחה איתו בה טען סמסונוב כי הליכוד גמר ואין לו תקומה.הביטויים על הליכוד וראש הממשלה היו קשים וחד משמעים .צריך לזכור כי סמסונוב היה חוד החנית של הפלת בסיסי הליכוד הוא היה המוח לניתוק הקשר של הנהגת הליכוד עם פעילי הליכוד והתומכים .סמסונוב היה מי שגזר את הקופון בבחירות האחרונות .מישל אמר לו כי הוא ימסור תמונות בתשלום גיל הציע לו הצעה מבזה עד כדי כך  כך שמישל אמר לו “לא תודה”.רק שלא נשכח שבבחירות האחרונות תקציב הבחירות של הליכוד היה 60 מיליון שקל אך אף אחד לא יודע לאן נעלם הכסף.

 


ניצן חדש בתל אביב

 

כפי הנראה ניצן הורביץ הולך להדיח את חולדאי. חולדאי, שניסה בעת המחאה החברתית להפיל על הממשלה גם את כשלונותיו, עומד לשלם את מחיר המחאה. כבר בבחירות הקודמות התמודד מולו אז הקומוניסט דב חנין וגם אז לא היה קל לחולדאי. עכשיו מתמודד מועמד שהוא שמאל איש מרץ וחבר בקהילה הגאה. ומסתמן שאם יתמודד רק הוא מול חולדאי נראה מהפך בתל אביב.


ירושלים
בבחירות הקרובות בירושלים יהיה שוב מאבק. ניר ברקת מול מועמד חרדי. כאשר ברור כי מועמד חרדי שיקבל תמיכה מכל הזרמים החרדים יכול לנצח. אבל כדי להצליח צריך לקנות תעודת ביטוח וממי קונים אותה ? מדודו אמסלם. אמסלם הודיע השבוע כי הוא הולך להתמודד על ראשות העיר. אמסלם בעצמו הרי לא מאמין שהוא יכול ומתאים, אז מדוע אמסלם מתמודד ?רק כדי לשרת את החרדים?אמסלם שיפצל את הקולות של החילוניים והמסורתיים יקבל אחוזים בודדים ובכך יוכרע שהמועמד החרדי ינצח את ניר ברקת.
מהלך זה מסמן את פשיטת הרגל של הסניף הירושלמי ומה שברור שהיה והסניף יעשה זאת תקום מחאה שתוביל לתמיכה בניר ברקת .
יש ברשימה של ניר ליכודניקים טובים כמו קובי כחלון ורמי לוי, נקווה שנתניהו ישכיל לא להיות מי שקבר את ירושלים , ונקווה שהוועדה המוניציפליתלא תאשר ותממן את העסקנות והקומבינות בירושלים, פשוט חבל על הכסף.אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

נתניהו לא שרון, ארדן לא כחלון, בנט לא כץ!

אריק זיו ויזר

שני צדדים לליברמן

אריק זיו ויזר

מיקי לוי לקח ללב, דרעי לקח מהקופה הציבורית

אריק זיו ויזר

אהוד ברק פרוקים ובריחות בע”מ

אריק זיו ויזר

השווארמה, הג’חנון ונתניהו

אריק זיו ויזר

אין בחירות אבל !

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן