26.2 C
תל אביב
29 במאי 2024
ליכודניק
דעות

עוד נשלם לך קין

החרמות ,הגינויים ,ההסתה והשנאה העמוקה שנתגלעו בפרשת היכל התרבות ,הם מבית היוצר של תוכנית ההחרמה “אב הטיפוס של הסזון”; בגין הורה לא להשיב מלחמה ,והבטיח : עוד נשלם לכם! ; גם לכם – אסף הראל ,יוסי פולק ,סובול ושות’

עוד נשלם לך קין .
אתה משתולל ,קין […] אתה חוטף,קין […] פיך מלא הצהרות סוציאליסטיות ,קין .אך אתה ,מסית,מלשין,בוגד,חוטף ומסגיר.אך זכור קין! עוד יבוא יום הדין .יקום העם,יפרוץ הזעם […] ועל בגידתך ופשעיך ,על הלשנותיך ותעלוליך ,בשם האומה הרוויה ,בשם המולדת המשועבדת […] – עוד נשלם לך ,קין “.
 [
 
בן גוריון אף הציע תוכנית להחרמה,שהייתה ל”אב טיפוס” של הסזון ,התקופה שבה רדפו אנשי ההגנה את אנשי האצ”ל.אלו ,בין היתר :
·       כל מי שקשור לכנופיות אלו ,מפיץ את הספרות [..] צריך להיות מורחק ממקום העבודה […]
·       לא לתת להם מקלט ומחסה […]
 
מיומנו של קין
 
מתנחלים ותרבות – אין לי אסוציאציה כזאת ,מה לעשות.אתה אומר לי מתנחל ,לא עולה לי בראש שייקספיר ולא עולה לי קולנוע .עולה לי ‘מתנחל’,עולה לי בראש מאחז,חברון,לומדים תורה,ויורים בערבים.זה האסוציאציות שלי עם מתנחלים ,איזה בדיוק תרבות אנחנו מכירים מההתנחלויות ? 30 שנה הם שם ,איזה תרבות יצאה משם? ” [אסף הראל ,בעוד רגע של אובדן זהות ,14.11.2010]
 
האמת,מסכן הראל.אוצר המחשבות שלו מסתכם פלוס מינוס ב’ארץ נהדרת’.מסכן,לא שמע על תורת הגזע והאנטישמיות הנאצית.מסכן,קין.עסוק רק בהבל.
 
קין ,אתה מסית .”קרציות על כלב” ,”פשיסטים וג’יהדיסטים”,”יורים בערבים”,”פרופלורים”,”גידולי פרא” ,”הפושעים מהגבעות”,”זומבים מהופנטים”, “נערים חרמנים בועלי ארץ “.
 
קין ,אתה משתולל.כל אימת שמילים אלו יוצאות מפי שוכני האולימפוס הצבוע והמתחסד ,אני נזכר במנחם בגין שכונה “טרוריסט” . ” פאשיזם ” ,”נאציזם” ,”פשע ורצח” ,”פוטשיזם” ,”לאומנות פראית” ,”פ.ק.פ ,במהדורה ריאקציונית “, (“בלי חרות ומק”י) ,”אוכלת אדם” ,”זוללת פועלים”[2] היו רק חלק מהתארים בהם “כובדה” תנועת החירות .
 
קין ,אתה נדבקבהסתה .ומבגין ,גבירותיי ורבותי ,ל מ ה פ ך ! מי שמאשים תמיד את הימין בהסתה ,נדבק במחלה .גרורות ההסתה של קין המפא”יניק התפשטו עד מגדלי השן של נאמני תרבות הקרקס השמאלני .
 
קין,אתה נדבק – מהחרדים.קין,אתם אומרים אותו הדבר,אתם שונאים באותה העוצמה .אחדות ואחידות .כמו חרדים ,רק עם ג’ינסים קרועים.קין,אתה נדבק!
 
קין ,אתה צבוע.פיך מלא בהצהרות -דאגה צבועה מפני חשש לרוב יהודי :”בואו הביתה” אתה קורא למתנחלים ובני מתנחלים ,בהתנשאות קומיסרית הנגועה בתרבות ריקה : “אתם מחבלים בשלום !”.
קיו, אינך רוצה במדינה יהודית ,אלא במדינת כל לאומיה .
קין,אתה נבער דעת ,אינך יודע מאומה על התרבות היהודית .פה זה ארץ ישראל יא-קין ,פה היה דוד המלך חי.
 
 קין,אתה מחרים .אתה מחרים יהודים ,רוצה לגרש יהודים ,ובו בעת מרחם על מסתננים מארצות אפריקה ,שוכב על הגדר למענם ,קורא להחביא ילדי זרים ,דומע דמעות תנין המבקש שלום עלינו .מחרים בלי רחמים.
 
עוד נשלם לך קין .
אתה משתולל ,קין .ברחובות ירושלים ,בחוצות תל אביב,בעיר ובכפר משוטטים מאות ואלפי שליחיך.הם הובאו לא לשמירה ,אלא להלשנה; ולא לעבודה,אלא לריגול;לא למלחמת חופש,אלא למלחמת אחים” [סיום קריאתו של בגין ,הידוע במניעת מלחמת אחים].
 
קין ,אתה שונא !
 
עוד נחרים אותך קין .”חבל שאי אפשר להחרים את אריאל דרך הטלוויזיה”,אמר אסף הראל ,החמוד ,השנון ,הלועג והנלעג,העוקד והנעקש ,החושף והנחשף בעוצמת ריקנותה של תורת ה’סלאב’ .
קין אחר ,יוסי פולק,שהוציא את עצמו מכלל ישראל אמר כי עדיין לא החליט מה יעשה שיופיעו מול ,רחמנא ליצלן ,מ ת נ ח ל י ם . לא שם ,אלא פה,בתוך הקו הירוק ,המדינה הפרטית שלהם .
 
המנוע של היהודים עובד על אמונה ותבונה, תורה ועבודה. המנוע של הראל ושות’ עובד על שרימפס וחזירות, לא משיחית – ממשית. אך,אולי לא ניתן להאשים את מי שגדל על אדמה חרוכה, והשנאה שהצטברה הפכה כעת לגלויה כתוצאה של ניתוק משורשי היהדות?
 
עוד נשלם לך ,קין !
 
הכותב הוא חבר בצעירי הליכוד
 


[1] מהעיתון “קיר” ,מתוך : “מנחם בגין ,דיוקנו של מנהיג”,עפר גרוזברג ,ע”מ 86
[2] “המפולת” ,פתיחה מאת ד”ר הרצל רוזנבלום ,עורך ידיעות אחרונות לשעבר ,ע”מ 5

 אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

האם ישראל היא מדינת אפרטהייד?!

אלי חזן

מה עומד מאחורי המינוי של ארדן ?

מזל מועלם - אתר אל מוניטור

שלטון מתקדם…במדרון

אלומה עברון

הבעיות החדשות של אולמרט

אלי חזן

סיפור זה מכעיס ומזעזע כל אדם יהודי

אלי חזן

“חיל החרדים” – לא בשמיים

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן