25.9 C
תל אביב
16 ביוני 2024
ליכודניק
יומן פוליטי

חזרנו לכאוס

הכיפה אדומה של סער לגנץ, הקלקולים במטה הבחירות, שגלית פגשה את אוריך,טל גלבוע סיפור הצלחה, למה שותקות הפמיניסטיות.

בסביבת נתניהו שוררת זחיחות יתרה. סיפור כליאת ח”כ גלית דיסטל במרפסת הוא שערוריה. גם להשתחצן ולהדליף לאחר מכן לתקשורת מראה כי יהירות ושחצנות קודמים לניצחון שאנו רואים בסקרים וכן באווירה .

מה שברור כי הוא בליכוד החלו לחזור לקלקולים בימים שבהם היינו בשלטון. הקליקה עופר גולן, טופז ואוריך מתנהגים כאילו אלוהים הסגן שלהם. צחי ברוומן מתנהל כמורם מעם, לאיקי היועץ הפוליטי קיצצו את הכנפיים כאשר חני חזרה להשפיע.

הי חברה עוד לא ניצחנו וארוכה הדרך לניצחון.

אין ספק כי נתניהו צריך להתעורר. זה כבר פוגע בו ובליכוד.

טל גלבוע המעולה

טל גלבוע היא ללא ספק הפתעת מערכת הבחירות כאשר הוכיחה כי היא יודעת בלהט העשייה לנהל את מערך המבצעים של הליכוד. אמנם, היו חריקות אבל בסה”כ הכניסה את רוח ההפגנות לתוך עשייה יום יומית.

הטעות הכי גדולה היא ביטול או צמצום פרויקט דלת לדלת והשימוש ביוסי דגן .

יש הרבה כאלה שנפגעו מתוך השטח של הליכוד המסורתי. הדבר קרה בלהט העשייה. עכשיו, לפני הישורת האחרונה בואו ונשים את המאבקים בצד ובואו נירתם למאבק. לא מעניין אותנו מי קיבל ומי לא – עכשיו נרתמים לניצחון.

תלמדו מגלית. למרות שפגעו בה היא התעלתה על ההרגשה העצמית, שמה בצד את הכל, רק למען הניצחון.

רוחות מלחמה ופוליטיקה בגרוש 

לגנץ נפל משמיים המצב בכל יום שעובר. גנץ מבין שסער לא נתן לו כלום, חוץ מכיפה אדומה שעשה לו ביחד עם לפיד. מיכל שיר הרי שתולה של סער והתמורה תהייה שסער יתמוך בלפיד אצל הנשיא.

ולכן, כאשר יש מלחמה בפתח לגנץ זה טוב. הוא יופיע כמי שמוביל את המערכה. לפיד יאלץ להיות תחת כנפיו, וגנץ מקווה כי מתוך ניהול המלחמה יקבל נקודות בציבור ויגדיל את התמיכה בו.

לפיד השקרן

ניהל שיחה עם שטייניץ ואחר כך הוציא הודעה ששטיניץ תומך בהסכם מבלי ששטיניץ ראה את ההסכם.

יובל איש הגון ומיד אמר : “לפיד שאל אותי אם ההסכם חשוב עניתי לו שכן”. אבל מתברר שההסכם שהוא מדבר עליו זה הסכם שאנחנו מקבלים ממנו אפס ולכן גם הוא אומר שההסכם הוא רע.

ועוד מהסכם הגז : במשרד החוץ לא הבינו מה ללפיד לטוס לצרפת כל כך הרבה פעמים מאז כינון הממשלה. עכשיו שמקדמים את ההסכם בכל הכוח ברור שלפיד פשוט קיבל הוראה ממקרון לסגור את הנושא כי לצרפתים יש אינטרס כלכלי. ולפיד כמו אדיוט שימושי הולך להסכם מבלי להגן על הזכויות של המדינה.

בכיר מאוד בפורום החווה לעג השבוע על סער וסיפר שכאשר עלתה ההצבעה על ההתנתקות סער השתולל כאשר אנחנו רצינו להעביר את ההתנתקות בתמיכה של ח”כים ערבים.

ועכשיו, הוא שעלאק התנגד להתנתקות ועזר לנו להעביר אותה בכנסת, מריץ את גנץ ואיזנקוט שמוכנים לקרוע את הבקעה והשומרון.

ואם הזכרנו כבר את חבלי המולדת שנמצאים בסכנה, מי שמתעלם מהטרור ביש”ע סופו שיקבל טרור בתוך המדינה בדיוק כמו הטרור החקלאי שאנחנו עוברים עכשיו. מדוע כאשר יש טרור נגד חקלאים מדינת ישראל לא מפצה את החקלאים ? מדוע צריך חקלאי לבקש תרומות כדי לשקם את נזקי מלחמת הטרור החקלאי.

אהוד ברק

לפי פרסומים זרים, בעיקר בארה”ב, ברק השתתף בחגיגות ג’פרי אפשטיין, אך פה בארץ קיים קשר שתיקה סביב הפעילות שהייתה שם.

איך הוא מתראיין ולא נשאל על כך? יתרה מזאת, מדוע כל ארגוני הנשים לא יוצאות נגדו? אם הצבע שלו היה כמו של זמר או כדורגלן מפורסם מזמן היו מדברים עליואתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

נתניהו שולף את המקל לשרי הליכוד – יומן פוליטי

אריק זיו ויזר

מיקי לוי לקח ללב, דרעי לקח מהקופה הציבורית

אריק זיו ויזר

הדרך לראשות הממשלה עוברת בנשיאות

אריק זיו ויזר

מורשת רבין “אתרוג”

אריק זיו ויזר

לבני לא עברה טסט/יומן פוליטי – מאת:אריק זיו

אריק זיו ויזר

בעקבות חוק אי הפללה, מה לוקחים בתאגיד החדש ?

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן