23 ביוני 2024
ליכודניק
באנר ראשי דעות

הנדון : ההתבטאויות המכוערות של ח”כ חיליק בר

ח”כ עמיר פרץ שלום רב,

 

אתה מבקש להתמודד לראשות מפלגת העבודה. נעזוב לרגע את העובדה שאני סבור כי מי שעבר אין ספור מפלגות תוך שהוא רומס את המפלגה שכיום הוא מתמודד בה זאת שערורייה בפני עצמה שמעידה על מי שבוחר בו את רמת הסמרטוטיות הנמוכה. מי שעזב לתנועה רגע לפני תוך שהוא שואב מנדטים מהעבודה מראה בדיוק כי המפלגה לא חשובה לו. לי דווקא יש בעיה אחרת המעידה עליך יותר מכל.

אז בוא נתחיל מההתחלה :

אתה טוען, או לפחות מרוח הדברים שאתה מייצג, יש בי הרושם שאתה סבור שהינך המייצג הבלעדי של אנשי הפריפריה שרבים מהם משתייכים לבני עדות המזרח. למעשה, כאשר חושבים על כך, יש לך CAUSE רציני. חשוב. היסטורי. לא שאני חושב שתנצח את נתניהו אבל אני חושב שאתה ראוי למלוא ההערכה על ההתמדה שלך בשירות הציבור.

אלא מה, שנדמה לי שאתה משקר אותנו. אתה עובד עלינו בעיניים וזה מעליב אותנו. אחרי הכל, אנחנו חברי מרכז מהפריפריה, לא?

לאחד מתומכיך קוראים חיליק בר. הוא ח”כ נחשב ששימש מזכ”ל מפלגתך והוא מגיע מהפריפריה בעצמו. השבוע הוא צולם בתוכנית המקור על דוד ביטן כאשר הוא מטיח בפניו מילים מכוערות שראויות לכל גינוי במהלך ביקור במוזיאון המציג התפתחות אבולוציונית של האדם. ליד ביקור של בני אדם מהתקופה הקדמונית כאשר הם מזכירים יותר צורה של קופים אמר בר לביטן : “אבולוציה של שלבים שונים של חברי מרכז הליכוד”.

 

את הנאמר אתה יכול לראות בתמונה. אתה יכול לחלופין לצפות בתוכנית המקור שעסקה בדוד ביטן. ניתן למצוא אותה ברשת.

 

מה שהיה מצופה ממך הוא שתגנה את הדברים. תתכחש אליהם. תנזוף בחיליק בר. אך ממה שאני ראיתי – והלוואי ואני טועה – לא עשית שום דבר מאלה.

וזה די עצוב : כי אם מישהו מהליכוד היה מתבטא בצורה כזאת כנגד מישהו מחבריך בשמאל הרי שהיית זועם.

לא הפעם. לא בקול רם.

פרץ. אתה לא יכול לייצג את אותנו. תבוא ותאמר שאני איש ליכוד אבל גם אתה יודע שיש רבים מבוחריך הפוטנציאליים שחשובים כך.

ולגבי ח”כ בר. זה לא ראוי. ממך היה מצופה ליותר.אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

בלי נתניהו בראש הליכוד והימין מפסידים את הבחירות

משה איפרגן

למי למי יש יותר כבוד

אלי חזן

בנט ולפיד על המוקד של החרדים הציוניים

אלי חזן

מוזמנים לאירוע הכנסת שבעה ספרי תורה בלוד בחול המועד סוכות

ליכודניק

אוקנין מתל אביב

איציק דדוש

הסיפור על הרקטות שטועות בדרכן

דילוג לתוכן