25 C
תל אביב
21 ביוני 2024
ליכודניק
יומן פוליטי

הליכוד לאן

זוהי קריאה אחרונה לראש התנועה המכהן גם כראש הממשלה, מר בנימין נתניהו. לא, אין מדובר פה בעניין לאומי. אין מדובר כאן בעניין כלכלי. אין מדובר בעניין מוסרי. מדובר על כל העניינים יחדיו. מדובר פה על תנועת הליכוד.

אחד מהפרשנים הפוליטיים אמר השבוע כי נתניהו דואג לשתק את התנועה.
ותיק מהתנועה המשיל את הליכוד לגוף האדם ולכלל חלקיו. נתניהו וחברי הכנסת משולים לראש שעומד בגוף האדם. הרגליים הם הפעילים והתומכים משולים לרגליים אשר מובילים את האדם ואילו באמצע אמור להיות הגוף המחבר בין כולם ושבתוכו נמצא הלב. מי שמשול לגוף האדם היא מצודת זאב שאמורה לחבר בין השטח לבין המנהיגות אולם בפועל, אם נשתמש במשל על גוף האדם הרי שנכון להיום הגוף נקטע ואילו הראש והרגליים עובדים בנפרד. כלומר, לא שאין אינטראקציה אבל היא מקרית לחלוטין. בפועל, אסור לשכוח שכאשר הגוף לא מתפקד אחרי מספר שניות גם הראש לא מתפקד. אם להמשיל את השניות לתנועה הרי שתוך מספר חודשים ראשי תנועת הליכוד יפסיקו לתפקד.

מר נתניהו אני פונה אליך. אתה נחשב לרפורמאטור גדול. מדינאי בחסד עליון ששיקם לא רק את הליכוד מ – 12 ל – 27 מנדטים אלא גם לא שכחתי ששיקמת את כלכלת ישראל המתרסקת.

אם לא תבצע רפורמה בליכוד הרי שאתה חוטא לדרכך ולדברים שהאמנת בהם. משום שליכוד רדום הוא מתכון לכישלון והרי אתה האחרון שיכול לומר “אחרינו המבול”. שהרי, בזמן שתומכי אוסלו התנהגו כי אחריהם המבול אתה עמדת, התרעת ובלמת את הסכנה. בזמן שהסוציאל דמוקרטים אמרו “אחרינו המבול” מבחינה כלכלית אתה עמדת, בלמת את קריסת הכלכלה ובנית כלכלה לתפארת (אך לא בלי פגמים).

להלן שלושה תחומים שבהם אתה חייב לפעול. עליך לרשום צ’ק פתוח לפעילים שייצרו פעילויות במגזרים הבאים :

צעירים
הקם מחדש את אגף הצעירים ודרוש פעילות בקרב הנוער, הצעירים והסטודנטים. כבר יש היום יש נוער, צעירים וסטודנטים טובים. רק לפני חודש קיימו אירוע אידיאולוגי לזכרו של ז’בוטינסקי ואילו בעוד שבועיים יקיימו אירוע לזכר בגין, על אף כל המכשולים שמערימה עליהם מנהלת הליכוד. נצל את האנרגיות של הנוער, את התמימות של הצעירים ואת האידיאולוגיה של הסטודנטים אשר נמצאת בליבם.

נשים
מאז שנבחרת להוביל את הליכוד אין אגף נשים. הפעילות הושמדה כליל. נכון שלליכוד לא היה תקציב בעת ההיא והיה צורך לצמצם פעילות אך עכשיו צריך לזכור כי צריך לפתוח את החגורה. שהרי מצבו הכלכלי של הליכוד השתפר לאין שיעור ואילו הליכוד מתמודד על הנהגת המדינה מול קדימה  אשר אישה עומדת בראשה. בהקשר הזה, מלכתחילה תנאי הפתיחה שלך גרועים ואתה חייב לשפרם. פעילות נשים היא אחת מהדרכים.
נשאלת השאלה : האם אין לנו נשים בתנועה?מדוע אנחנו משאירים את הנשים לקדימה? זכור כי רוב הנשים בארץ תמכו בלבני למרות שהיא עשתה אפס עבורם. האם אתה רוצה להפקיר את הזירה?

גמלאים
לפני מספר שנים אמר לי ישראל כץ שצריך להקים בליכוד אגף גמלאים. זכור שמבחינה פוטנציאלית ההיסטוריה מוכיחה כי לגמלאים יש רזרבואר של 7 מנדטים וזה המון, בייחוד למפלגת שלטון בת 27 מנדטים.  יש בתנועתינו המוני גמלאים שייסדו את התנועה. צריך לשמור אותם ולטפח אותם, הם בבחירות כבר הוכיחו ויוכחו את כוחם.

לכן נתניהו אל תפקיר את העורף של התנועה שהייתה הפלטפורמה שלך למהפך פעמיים בעבר.
יום אחד אתה עלול לגלות כי במלחמה הבאה שלך אין מאחוריך עורף. זכור, התנועה היא רשת הביטחון שלך.

בידידות והערכה,

אתר “ליכודניק” – ביתם של פעילי ומנהיגי התנועהאתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

בלי קדימה עד סוף הקדנציה

אריק זיו ויזר

ברק ברח ונכשל

אריק זיו ויזר

משטרת ההדלפות – יומן פוליטי – אריק זיו

אריק זיו ויזר

נתניהו המבוגר האחראי ?

אריק זיו ויזר

הדורון של האוצר רע לעם

בשם שלום הבית

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן