18.9 C
תל אביב
8 באפריל 2020
ליכודניק
סניפי הליכוד

גלעד שליט והאתוס הציוני /מאת:שוש לוי

במשך כל ששים שנות קיומה של המדינה , התחנכו דורות של חיילים , ובהם הוריו של החייל החטוף – גלעד שליט , וגם אני וגם את וגם אתה וגם – כולנו , בעצם , על האתוס הציוני – צהלי שלא מפקירים חייל בשדה – הקרב ויתרה מכך – כאשר הוא , למרבה הצער , נופל בשבי האוייב – חובה על המדינה לעשות הכל כדי להחזירו הבייתה . זוהי גם , אגב , מצווה גדולה מן ההלכה היהודית – "מצוות פדיון שבויים ". מנגד – ניצבות המשפחות השכולות אשר איבדו את יקיריהן בפעולות – איבה וטרור והדוגמאות לכך – רבות !

רבות התלבטתי לפני שהחלטתי לנקוט עמדה בסוגייה כואבת ובוערת זו , ואולם מרגע שנפלה אצלי ההחלטה אני שלמה איתה ומאמינה שאוכל לשכנע גם את הקוראים של מאמר זה .

ובכן – אני הגעתי למסקנה שעל ממשלת – ישראל לבצע את עיסקת – השבויים ולהחזיר לחמס את כל השבויים שהוא דורש – גם את אלה שדם על ידיהם , ולהחזיר את גלעד שליט , סוף סוף הביתה .

ונימוקיי עמי :

א.ברור שהמחבלים אותם רוצים החיזבאללה והחמאס שנשחרר הם = מפלצות – אדם ש"אין להם אלוהים "!

חיות – טרף אנושיות חסרות לב ומצפון , וכאשר תינתן להם ההזדמנות הראשונה – הם ישובו לבצע פעולות – טרור בשטחה הריבוני של מדינת – ישראל וגם מחוצה לה – בשגרירויות במשחקי – ספורט ובכל הזדמנות ואתר שיתאפשר להם !
ואולם – האם מישהו מעלה על הדעת , שגם היום , כאשר עדיין לא שיחררנו את הרוצחים האלה – האם כיום אנו יכולים לנוח על זרי – הדפנה ולומר לעצמנו שכבר אין התנכלויות לאנשינו ברחבי – העולם , או שכבר אין היום מי שחורש מזימות כנגד מדינת – ישראל ותושביה ?
האם מישהו באמת חושב , שארגוני הטרור ( החמאס החיזבאללה , הג'יהאד האיסלאמי , אל – קאעידה ו"אירגון האחים המוסלמים ") הפסיקו לשלוח את צעירי וצעירות הפלסטינים , למחנות טרור , באירופה שם הם לומדים להרכיב מטעני- נפץ ופצצות מתוצרת-בית
המשמשים אותם כאשר הם מבצעים את פיגועי – ההתאבדות שלהם , (המנוגדים אמנם לדת האיסלאם ,ואולם – במחנות האלה מחנכים אותם שזוהי המצווה הנעלה מכל = להפוך לשאהיד !) , ובכן , כל בר – דעת וכל בר – סמכא בנושא יאמר לכם שהתשובה שלילית!! – יש טרוריסטים בעזה
ויש מחנות – טרור באירופה ויש מגה – טרוריסטים , והם קיימים כל הזמן ! ובזמן שאנחנו מחסלים – אחד "נולדים " עשרה ! והחזקת רבי – המחבלים בבתי – הכלא שלנו או שיחרורם לא תעלה ולא תוריד כהוא זה מבחינת
בטחון אזרחי – ישראל ! כוחות – הביטחון מסכלים כל יום עשרות פיגועים המתוכננים להתרחש בישראל , ועוצרים או מחסלים את מתכנניהם !

ב. מה שעומד כרגע על שתי כפות המאזניים הם שתי מטרות ושתיהן חשובות לאין ערוך – האחת – מחד – להעניש את הרוצחים שאימללו משפחות ישראליות רבות והפילו עליהן את השמיים , והפכו את יום חגם למספד ! ומאידך – למנוע ממפלצות אלה את האפשרות להמשיך ולבצע מעשי – טרור .ובכך גם לקיים הרתעה בפני מי שחושבים ללכת בעקבותיהם .

השנייה – להחזיר ולהשיב הבייתה, חייל אשר נשלח על ידי ממשלת ישראל להגן על גבולותיה ואזרחיה , ואשר לצער כולנו , נפל בשבי האוייב האכזר ולא ראה אור יום כבר – 1000 ימים !!! שהם כמעט – שלוש שנים!!!
איני מבינה , וכמוני אזרחים רבים , מדוע נאלצת משפחתו של גלעד שליט לעבור את כל ה"ויה – דולורוזה " הזאת שהם עוברים עכשיו , ולהקים אוהל – מחאה , כאשר הם בסה"כ מבקשים את הדבר הצודק ביותר שמישהו בכלל יכול לבקש = את החזרת בנם אשר יצא בשליחות ממלכתית של מדינת ישראל וצבא ההגנה לישראל ! איזה מסר אנו מעבירים לדורות רבים של חיילים לעתיד לבוא – אם הם לא יוכלו לסמוך על מדינתם שתעשה הכל על – מנת להשיב אותם הבייתה לאחר שיצאו לשדות – הקרב כדי להגן עליה בגופם ?!!!

ג. כוחות הביטחון של ישראל , ובתוכם – השב"כ והמוסד ידעו , פעמים רבות , להגיע לכל מיני מבוקשים ואפילו – אל פושעים נאצים אשר הסתתרו במדינות – העולם השלישי (אורוגוואי , ברזיל , פוארטו ריקו , מכסיקו ועוד) וגם בבירות אירופה לא בחלו (איטליה , צרפת , ספרד , אוסטריה ) ולכן – אין כל מניעה שלאחר שישוחררו הארכי – טרוריסטים בעסקת – שליט = הם ייתפסו שוב , ( אלא שהפעם = הם פשוט יחוסלו וכך לא ישארו בתור קלפי – מיקוח עתידיים!) ובזאת פתרנו את הפלונטר = גם השבנו את גלעד שליט הבייתה וגם הענשנו את המנוולים !
ברור שזה לא יהיה פשוט – אבל עם קצת רצון וקצת תחכום הרי זוהי סיסמתו של המוסד – "בתחבולות תעשה לך מלחמה "!)
ניתן לפתור את התסבוכת הזאת , על הצד הטוב ביותר !
דבר אחד חייבים לזכור תמיד = גלעד שליט עדיין (!) בחיים !!!
לא ברור עד מתי !!! ולכן – חייבים לקבל מהר החלטה ולבצע!
אין זמן !
בשורה התחתונה = חייבים להחזיר את גלעד שליט הבייתה היום , אחרת = אנו עלולים להתעורר בוקר מר אחד ולגלות שיש לנו דה – ז'אוו ומקרה טראגי נוסף למקרה – רון ארד
במקרה הגרוע , או להוותנו – מקרה נוסף של – אהודגולדוואסר ורגב – במקרה הגרוע ביותר !

ראו – הוזהרנו !

שוש לוי – סניף אופקים

Related posts

"עוגת פרורים" / מאת אבריאל בן דור

אריק זיו ויזר

קרא : צירוף שר מהליכוד למו"מ – קריטי

אלי חזן

ליכודניק משתתף בצערו הכבד של אלעד מרון על מות אביו

אריק זיו ויזר

החגיגה של איציק דדוש

אריק זיו ויזר

" מינוי שר דרוזי הוא מסר לאזרחות ונאמנות".

שירות דב וייסגלס/מאת: יוסי אחימאיר

אריק זיו ויזר

השאר תגובה

דילוג לתוכן