19.1 C
תל אביב
19 באפריל 2024
ליכודניק
סטאטוס בטוויטר של יוסי יהושע הכתב הצבאי המוביל, כן גם תימני, אומר הכול: ‏מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשיך. אלוף פיקוד העורף תמיר ידעי. ועכשיו נציב הכבאות החדש רב טפסר דדי שימחי. רק מוודא ששמתם לב שבת שלום בדרך לחזון בן גוריון רמטכ"ל תימני".
יומן פוליטי

התימניאדה בביטחון !

ברקו נגד בשארה,שר תקשורת על תנאי, עובדים ביחד בהסברה בליכוד,מהפך בארה”ב


פגישת נתניהו טראמפ היא המהפך האמיתי במרקם היחסים שבין ישראל לארצות הברית משום שטראמפ הפך את משוואת אובמה .
מי זוכר את הנשיא העלוב שקיבל את נתניהו בבוז וזאת עוד כאשר היה לו את ראש הסגל הישראלי לשעבר, השמאלן רם עמנואל. ואילו הפעם התקבל נתניהו באהדה. זה המהפך האמיתי של ישראל בארה”ב .
יש כאן עוד תופעה מטרידה מכיוונם של פרשני תקשורת משמאל : הם לא מרוצים מכך שהנשיא משנה ומבטל החלטות של הנשיא לשעבר אובמה.
על מה הם מתפלאים ? האם כאשר אובמה נכנס לבית הלבן לא ביטל החלטות של בוש? ביטל גם ביטל. יותר מכך, עוד לפני שנכנס לתפקיד כבר הודיע על ביטול 200 החלטות של בוש. אז כן, טראמפ שולט. תתרגלו. אמנם הלוזרים הדמוקרטים מנסים להפריע במינויים אבל זה טבעי. מנגד, לאט לאט הממשל של טראמפ יתייצב. נכון שטראמפ חסר ניסיון אך זוהי רק ההתחלה ואין ספק שהוא יתייצב.

מספר שגרירים יצאו נגד השגריר המיועד דיווד פרידמן. למה? כי זהו שגריר בעל דעה צלולה שצריך לעמוד לצד ישראל לא רק בדיבורים אלא גם במעשים. אני רק מזכיר שהשגריר היוצא הבטיח שארה”ב תמנע את החלטה במועצת הביטחון נגד ההתנחלות ואחר כך שיקר בתקשורת. אז כן, יש שגריר חדש בירושלים. גם אם לא תהיה עכשיו הצהרה על העברת השגרירות לירושלים אז מסתמן כי השגריר יגור בבית שלו בירושלים ויפתח כנראה משרד בקונסוליה בירושלים ויעשה מעבר זוחל.

בנט צריך להירגע. כאשר יש הזדמנות לחזק את מעמד ישראל לא צריך ספינים. מספיק עם ההתנהגות הילדותית שלו. אין ספק כי בנט צריך ללמוד מליברמן שמתנהל באחריות מעוררת כבוד. וכן, ליברמן מסתמן כאחד משרי הביטחון המוצלחים .


שר תקשורת על תנאי
נתניהו בחר בהנגבי להיות שר תקשורת לשלושה חודשים. כן, זה בדקה התשעים להחלטה הסופית על קיום התאגיד.
עד סוף המושב צריכה להתקבל החלטה האם התאגיד ממשיך או לא? האופציה הנוספת היא התאגיד נשאר לפי הקו שהתווה יו”ר הקואליציה דוד ביטן עם שינויים בניהול ורגולציה והתאגיד ימוזג עם רשות השידור כאשר גם חלק גדול מעובדי רשות השידור יקלטו בתאגיד.
זהו מבחנו של הנגבי : האם יעמוד במבחן? הדעות חלוקות. כבר עם הודעתו של נתניהו על מינוי הנגבי יצאה הודעה מלשכתה של השרה מירי רגב :״בירכתי את השר הנגבי על מינויו למ”מ שר התקשורת. בפניו ניצבים אתגרים משמעותיים והמרכזי שבהם הוא ביטול תאגיד השידור הציבורי ושיקומה של רשות השידור. אני מאחלת לו בהצלחה רבה בתפקידו״
.
אין ספק כי הודעה זאת מסבירה מה התפקיד שנתניהו היה רוצה לראות ממי שימלא את התפקיד .
צחי הנגבי כבר הודיע כי התאגיד לא יקום ורשות השידור שעברה שיקום תמשיך להוביל את השידור הציבורי.
איך אמר אחד מעובדי רשות השידור : התאגיד הוקם בחטא וסופו שימות מהר. רק חבל על עובדי התאגיד” . מה שברור הוא כי עד סוף המושב צריך לפתור את הבעיה.


התימניאדה בביטחון.
סטאטוס בטוויטר של יוסי יהושע הכתב הצבאי המוביל, כן גם תימני, אומר הכול:
‏מפכ”ל המשטרה רב ניצב רוני אלשיך.
אלוף פיקוד העורף תמיר ידעי.
ועכשיו נציב הכבאות החדש רב טפסר דדי שימחי.
רק מוודא ששמתם לב
שבת שלום
בדרך לחזון בן גוריון רמטכ”ל תימני”.


רוצי ג’ודי
אין ספק כי מאז שסילבן פרש עלה שמה של ג’ודי כמועמד לכנסת. השבת בשבת תרבות במבשרת היא כבר לא הכחישה כי יש כיוון לנושא ואין ספק כי כאשר תגיע הצעה מאחת המפלגות שיכולות למנות מבלי בחירות מוקדמות ג’ודי תקפוץ על העגלה זאת למרות שיש לה בסיס בתוך הליכוד. כבר השבת רמזה שיש סיכוי שריון שלא בליכוד.


עזמי בשארה
הפוסט לשבת של ח”כ ד”ר ענת ברקו:

חה״כ לשעבר עזמי בשארה עדיין אזרח ישראלי. ממש שיאו של האבסורד.

כן, זה אותו בשארה שכיוון את טילי החיזבאללה לעבר אזורים יהודיים בצפון, ממש נתן נ״צ לחיזבאללה, איך לרצוח יהודים ולא לפגוע בערבים.

סוף סוף שר הפנים שעה לבקשתי והשבוע עבר בוועדת הפנים בקריאה שנייה ושלישית חוק האזרחות, המאפשר שלילת אזרחות גם למי שלא התייצב למשפט ונמצא בחו״ל, או בשמו האמיתי- חוק ‘עזמי בשארה’.

ביקרתי בוועדת הפנים על מנת לוודא שהחוק עובר ללא תקלות וגיליתי שחה”כ אוסאמה סעדי רוצה שעזמי בשארה הבוגד יישאר אזרח ישראלי. זה לא יקרה, יותר טוב מאוחר מאשר בכלל לא.

בשארה יסיים חייו באמירות הקטרית, ביחד עם טרוריסטים רבים הזוכים להגנה בצילה של קטר. אולי בהמשך חה״כ רטאס, שהבריח טלפונים לטרוריסטים בכלא, יבצע איחוד משפחות עם בן דודו בשארה בקטר או במקום אחר, העיקר שלא במדינת ישראל.


מתפקדים לליכוד
יש באאאאאז שרץ : השמאלנים מתפקדים לליכוד. הש”סניקים מתפקדים. ניר ברקת פקד. המתנחלים פקדו. לליכוד, לפי כל הספירות של סיפורי המתפקדים, צריכים להיות לליכוד כבר 400,000 מתפקדים. אז כל אלה הנרעשים מסיפורי המתפקדים : בואו ונזכיר לכולם שלא רק צריך לפקוד אלה צריך להיות בקשר ולראות כי המתפקדים שילמו פעמיים. בדרך כלל במתפקדים כאלה הנפילות גדולות לאחר התשלום הראשון. כך בעיקר בכל התפקדות שמתבצעת דרך האינטרנט. אולי צריך להחזיר את ההתפקדות שהייתה בתקופת תנועת החרות כאשר טופס התפקדות היה חייב חתימה של יו”ר הסניף וכל זאת למנוע התפקדות עויינת.
בכל מקרה לפי מקור בכיר בליכוד המפקדים הכי רציניים שהיו מאז כינון הכנסת הם של דוד ביטן, הקבוצה הירושלמית, תנועת הקבלה, גבאי יאיר, בדרום מיקי זוהר, חיים כץ , פנחס עידן, שוקי אוחנה בצפון, בקריות ריכוז של התפקדות של ראשי עיריות.
כל השאר רק מנפחים מפקדים שלא קיימים. כל מי שמדבר על אלפי מתפקדים צריך להבין שרק הוא יודע על זה ולמצודה הם לא הגיעו.


רק אלי חזן יכול
כבר שנים שיש פילוג וריבים בתוך צעירי הליכוד. השבוע התקיים מפגן של אחדות למען המטרה של הסברה וקשרי חוץ בליכוד. אלי חזן המופקד על הסברה וקשרי חוץ, ואין ספק שהוא עשה מהפכה בתחום קשרי החוץ בשנים האחרונות, הצליח להרים כנס הסברה – איך להסביר את הליכוד ואת נתניהו בחו”ל, ביחד עם כל הגורמים כאשר השתתפו, מלבדו ומלבד תמיר וורצברגר, גם יועץ רה”מ עומרי אקוניס, ח”כ ד”ר ענת ברקו, אריאל מורלי, עדי ברוך ודוידי הרמלין.
אז לא רק שאלי בנה יש מאין ומיצב את הליכוד בעולם אלא גם שהוא מצא את הנוסחה לאחדות.אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

נהנתנות מול שחיתות

אריק זיו ויזר

מול V15 יוסי חביב

אריק זיו ויזר

השיבה הבייתה

אריק זיו ויזר

קלון וקאם באק

אריק זיו ויזר

בשם שלום הבית

אריק זיו ויזר

אחרי חוק מופז צריך חוק אדלר – יומן פוליטי – אריק זיו

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן