15.1 C
תל אביב
9 באפריל 2020
ליכודניק
סניפי הליכוד

התארגנות פוליטית בולטת החלה במגזר הלא יהודי

פורום נאמני הליכוד הלא יהודים הוקם בצפון והחל בפעילותו. מטרות משותפות יש. דרך משותפת יש. ועכשיו התוצאות

 

לאחרונה אנו  עדים  למספר  מקרים  של  חוסר  שוויון  מצד  הממסד  בהתייחסו  לבעיות  הקשורות  למגזר  הלא  יהודי  במדינה , דבר  אשר  הגיע  לאוזניהם  ונגע  בליבם  של  חברי  מרכז  הליכוד  הלא  יהודים , שדאגתם  ואחריותם  הן  האישית  והן  הציבורית  דחפה  אותם  במיידי  לנקוט  בכמה  צעדים  ע"מ  לבחון  את  הסוגיות  שהועלו  מהשטח  ע"י  הציבור  וגם  הרשויות ולנסות  למצוא  פתרון  או  אפילו  להציב  את  אותן  סוגיות  על  שולחן  הדיונים  המקומי  והממסדי .

חברי המרכז  ופעילי  מפלגת  הליכוד  בעיקר,  החלו  בסדרה  של  מפגשים אשר  כללו  חברי  מרכז, פעילי  ליכוד  מרכזיים  וותיקים , אנשי  ציבור , ראשי  רשויות  בעבר  ובהווה , אקדמאיים  ואנשי  דת .

כאשר הוחלט להקים  פורום  אשר  ימפה , יבחן  ויטפל  בסוגיות  אלו  – ויקרא מעתה  " פורום  נאמני  הליכוד  הלא  יהודים ", יש לציין  כי  הפורום  הנ"ל  מורכב  מנציגים  מכל  הכפרים  והיישובים  הלא  יהודים  בארץ וניכרת  התעוררות  מדהימה  בקרב  הפעילים  וחברי  המרכז  והם  מצטרפים  בהמוניהם  בכל  פגישה  ופגישה .

מטה  הפורום  קורא  לכל  פעילי, חברי  מרכז  הליכוד  ולמי  שרואה  בעצמו  יכול  לתרום  למען  מטרה  נעלה  זו  של  הפורום , להצטרף  לפורום  ולהיות  שווה  בין  שווים  ופעיל  לטובת  החברה  בה  אנו  חיים .

 

להלן  עיקר  הבעיות  שהועלו  על  סדר  היום :

1. נושא  תוכניות  המתאר  התקועות  ללא  טיפול מזה זמן  רב  ומתמשך  במועצות  המקומיות  .

2. התייחסות  המדינה  לעניין  הבנייה  הלא  חוקית  לכאורה  והקנסות  בסכומי  עתק  אשר  נקנסים

בעלי  הקרקע  וילדיהם .

3. האבטלה  החוגגת והגואה  בקרב  ילדינו  ובנותינו  אשר  לא  מצטמצמת  אלא להפך  משפחת

המובטלים  רק גדלה מיום  ליום .

4. חוסר  ייצוג  הולם  של  בעיקר  נציגי  העדה  הדרוזית  במשרדי  הממשלה .

5. הנחה  במס 13%  אשר גורם עוול  ועושה  אפליה  בוטה  לחלק  גדול  מהכפרים  הדרוזיים .

ועוד  בעיות  נוספות  רבות  אשר  הועלו  ונתייחס  אליהן  בהמשך .

 

המפגשים  היו  מאוד  מוצלחים  , מעניינים ואף  פוריים מאוד  והחברים  אשר  השתתפו  בהם  התגבשו  לכדי  קבוצה  אחת  גדולה  ומייצגת  כמעט  לכלל  הכפרים .

סוכם  פה אחד  כי  הגיעה  העת  לקחת  אחריות  על  מצבינו  וחובה  עלינו לגעת  בבעיות  אשר  הועלו  הן ע"י  אנשי  ציבור  והן  בכלל , ולטפל  בהן  בצורה  עניינית , רצינית  ואסרטיבית  ע"מ  להביא  לפתרונן  במהירות  האפשרית .

יש  לציין כי  בין  החברים  באופן  גורף  שררה  תחושה  של  התעוררות  מוגברת  ואחריות  כבדה  אשר  מוטלת  על  כתפינו  כנציגי  מפלגת  שלטון  הליכוד  במיוחד  וכי  ע"פ  כלל  הסקרים  מפלגת  הליכוד  היא  אשר  תרכיב  את  הממשלה  הבאה  לכן  חשנו  כולנו  תחושת  שליחות  למען  הציבור  הגדול  שלנו .

חברי  הפורום קוראים  לציבור  הרחב  להצטרף  למפלגת  השלטון  הליכוד  וככוח  יחד  נוכל  להשפיע  יותר  ונשיג  את  מבוקשינו  ויעדינו  במהרה .

כמו  כן  בקרוב  יודיע  הפורום על  כנס  גדול  וכולל  אשר  ייערך  בגליל .

 

מטה  פורום  

נאמני  הליכוד  הלא  יהודים  

 

בהמשך תפורסם רשימה מפורטת של שמות חברי הפורום הכוללת חברי המרכז והפעילים ביישובים ובכפרים הלא יהודיים.

 

Related posts

אביטל חרש את חולון

אריק זיו ויזר

הסער והדנון לציון

אלי חזן

הלכידות היא האוצר שלנו/מאת:משה פונטה

אריק זיו ויזר

היפוך יועץ עורו?

אריק זיו ויזר

בני בגין פתח תקווה לליכוד/מאת:אריק זיו

אריק זיו ויזר

הרפורמה במינהל: פשרה בין קדימה לקואליציה/מאת:איציק דדוש

אריק זיו ויזר

8 תגובות

עוד פורום לכפרות 11 ביוני 2012 at 13:38

רעיון טיפשי של אנשים לא חכמים.בואו נכניס את הערבים ישר לתוך הליכוד שיהיו המחליטים בקשר לארץ ישראל.כל זה לא קשור למגזר הדרוזי בכלל ואנחנו לא נתן לזה יד.זה עבודה של ליצן אחת משלנושכולם יודעים שליצן שיכול לעשות רע.זה ייפול כמו כלום

הגב
תגובה למספר 1 13 ביוני 2012 at 17:27

מספר 1 , יותר טיפשי להיות במדינה דימקרטית ולחשוב כמו ערבים ,, כנראה שאינך מודע לכך שהמשפצת שיושב עליה חבר כנסת דרוזי מהליכוד בכנסת נקראת " משפצת המגזר הלא יהודי " ולא משפצת המגזר הדרוזי ,,, יש בפורום הזה שאתה קורא לו ליצנים 42 חברי מרכז דרוזים ומספר לא מבוטל של נציגים מעדות אחרות בנוסף לעשרות פעילי שטח חזקים , בנוסף לחברי מרכז ליכוד לשעבר שלא התמודדו למרכז החדש ,, זאת הקבוצה החזקה ביותר בשטח שכלל המתפקדים בה יותר מ 5000 מתפקדים מהמגזר ,, צריך לפרגן לכל אזרח לא יהודי שתורם מזמנו לחיזוק המדינה והימין במדינת ישראל בניגוד לזרמים האנטי בתוך הכפרים ,,, ובושה לרסק נאמנים למדינה ולקרוא להם ליצנים

הגב
נידאל אבראהים חבר מרכז ומנאמני ארץ ישראל 13 ביוני 2012 at 18:03

הפורם הזה אינו מייצג אותי ואת מתפקדיי בכר הדרוזי סאג'ור אנחנו כל הזמן הינו נהיה ונשאר נאמנים לליכוד איפה היו כולם כשהליכוד קיבל 12 מנדטים !!!!!!!!!! ליתר דיוק למי הצביעו !!!!!!!!אני מודיע כאן שאנו בסג'ור שיכים לליכוד ובליכוד אין פורמים יש ליכוד אחד מלוכד איפה היתם בהצבעה על חוק ההסדרה !!!!!!!! איפה היתם יא נאמנים בהצבעה על תוכנית ההתנתקות האיומה של אריק שרון ואנשיו .אנחנו בסג'ור אני ומתפקדיי לא בפורם הזה ותוצאות הפרימירז מדברות בעד עצמם.קודם כל נשמור על המדינה והתנועה .

הגב
סקר קייס בית גן 052-2584377 13 ביוני 2012 at 20:21

כל הכבוד לכל פורם נאמני הליכוד הלא יהודי
לי הכבוד להיות אחד מכם ובעזרת השם ובעזרת החברים והפעילים נצליח לפקוד עוד חברים לליכוד ולשכנע אותם להצביע לליכוד פורם נאמני הליכוד הלא יהודי יישר כח
נאמין במה שעשינו ונעשה ורק הצלחות ואחדות וליכווווד אמיתי בלי אינטרבים אישיים.

הגב
האדי קאסם חבר מרכז ופעיל 14 ביוני 2012 at 10:07

כל הכבוד לכם ידידיי וחבריי בפורום. אני ביחד עם כולכם נצעיד את הפורום להצלחות כבירות ולהישגים משמעותיים ומרשימים ובכל התחומים הנוגעים לנו. מספר בולט ממאפייניו של הפורום- אמנה את: שקיפות, שוויון,עשייה למען כולם ועוד.

הגב
השאם סעד 14 ביוני 2012 at 15:41

מברך על הפורום הנהדר הזה, מהכירותי עם מודי ולאחר שקראתי את הכתבה הנ'ל, זיהתי שנגעתם בדברים נורא חשובים ואף קריטיים עבור בני המיעוטים, ומה שיותר חשוב שאפילו חברי הכנסת שמייצגים אותנו לא טרחו להעלות אותם על סדר היום, אני לא מופתע מהעובדה הזאת, כי כך זה כשכל אחד חושב על האינטרסים שלו. אך מה שמייחד את הפורום הנהדר שלכם, הוא האחידות והחתירה למטרה אחת שעיקרה הוא לתקן את הטעויות שנעשו בעבר ולעבוד על יישום הבקשות שהועלו, על מנת שאנחנו בתור אזרחים נחיה בכבוד.

תודה על הכל, המשך עשייה פורייה.

הגב
סמיר מסאלחה. חבר מרכז.חבר פורום נאמני הליכוד הלא יהודי 15 ביוני 2012 at 12:29

ידידי נידאל תדבר בשמך אל תכלול את כפאר סגור אתך יש חברי מרכז ופעילים שהם חבריים בפורום . דבר שני כל מי שנמצא בפורום הוא נאמן ליכוד.גם אני ועוד הרבה אחרים מלווים את הליכוד שניים רבות גם בתקופת מצוקה.אתה לא רוצה להצטרף אתה לא חייב .רק אנא ממך אל תכפיש שמם של אחרים.שיהיה לך סוף שבוע טוב

הגב
עטאף 15 ביוני 2012 at 18:58

סמיר אתה צודק כל האחרים מדברים אתם מבצעים ועושים למען המגזר.
עכשיו הם מקנאים בכם בעשייה.

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן