30.2 C
תל אביב
22 במאי 2024
ליכודניק
כללי

ביי שלי

למה רובי פגע במירי, טראמפ בא לתקן, חזן כוכב דהויי, עיתון הארץ ה״דר שטירמר״.


ביי שלי
הבחירות להסתדרות היו בחירות מיותרות. אבי ניסנקורן, איש מפלגת העבודה, אחד ממנהיגי ההסתדרות שבאמת בא לעבוד בשביל העובדים וכן העובדים החלשים. ניסנקורן דאג לעובדי הקבלן ובהסכמי שכר דאג לעובדים החלשים ולא רק לשכבה הותיקה של עובדים שדואגים לעצמם. מולו התמודדה, שלי יחימוביץ, אלופה בדיבורים וכלום בעשייה. היא אומנם חברת כנסת המחוקקת חוקים, אך בפועל אין בשלי גרם אחד של עשיה.
שלי התמודדה על הבסיס שבנה איתן כבל אשר התמודד בבחירות הקודמות מול עופר עיני. אומנם החברות שלה בתקשורת מנסים ללא הפסקה להראות שיש פה בתוצאות הבחירות הישג, אך בפועל יש פה כישלון. שלי התמודדה מול ניסנקורן, שנראה כמו פקיד ללא כריזמה, אך בפועל העשייה שלו ניצחה את שלי אלף מונים. יחימוביץ׳ כאמור נתמכה ע”י התקשורת ועם הבסיס שכבל הביא לה, אך בפועל ההסתדרות תמכה בניסנקורן וכנראה בצדק. לא זו אף זו, כאשר כבל התמודד מול עיני, היו הבדלים אידאולוגיים. אך הבדל בהשקפת עולם אידיאולוגי בין ניסנקורן לשלי, פשוט לא קיים. ולכן ההתמודדות הייתה מיותרת.
בכל מקרה זה היה כשלון ידוע מראש. וכן גם שלי הבינה כי היא הולכת להפסיד אחרת מדוע לה להשקיע מאות אלפי שקלים במשרד חקירות, מבין היקרים בשוק, ועוד לא יבשה הדיו מספירת הקולות הראשונה של הקולות החופשיים בקלפיות באזורי המגורים ששם, על פי התאוריה שלה, אמור היה להיות לשלי יתרון, אך המציאות חזקה יותר מחלומות באספמיה, ובתום התברר שגם שם היא הובסה קשות והוכתה שוק על ירך על ידי ציבור הבוחרים ״שלה״. משנתחוורה לה המציאות הקודרת, חיש מיד הודיעה יחימוביץ׳, בתגובה אופיינית לתבוסתנות של נציגי השמאל בארץ, שהבחירות זויפו. טענה רחוקה מהמציאות כמרחק מזרח ממערב, הרי כל בר דעת מבין כי כאשר הפער הוא כל כך גדול וכל כך משמעותי, המשמעות וההשלכות של זיופים בשוליים או בקלפיות בודדות ,אם היו כאלו, הם שוליים ביותר.
אז לכן ביי שלי…..


נשיא פלגן
הפרוטוקול של משחקי הגביע תמיד היה שליד נשיא המדינה, יושבת שרת הספורט. ולכן מה גדולה הייתה תדהמתם של אנשי התאחדות הכדורגל כאשר מלשכת הנשיא אמרו להזיז את מירי רגב. הנשיא מעדיף את ניר ברקת. כעת נשאלת השאלה, מה הסיבה שהנשיא מזיז את שרת הספורט? האם בגלל שניר ברקת הוא אשכנזי ועשיר, או שהנשיא, בעצם עושה דברו של ברקת, ונענה לבקשה של ניר? בכל מקרה זאת התנהגות בזוייה של הנשיא ריבלין. רבים זוכרים כיצד במהלך מערכת הבחירות שלו לנשיאות מירי הייתה בראש החץ של התמיכה בו. ההתנהגות הזו מראה ששוב רובי מבייש את מוסד הנשיאות. מוסד הנשיאות צריך להיות מקום של אחדות ורובי מוביל אותו פלגנות.


טראמפ
כאשר נבחר טראמפ ראינו את בנט וחבורתו משתוללים ויוצאים בריקודים, כאשר מנגד התקשורת והשמאל בוכים. אז בזמנו ביקש נתניהו מחבריו לקואליציה להוריד את הווליום, אבל בנט רץ חיש מהר לוושינגטון כדי להוכיח שהוא יודע מה הוא עושה. כאשר לאט לאט נרגעו הרוחות ונביאי הזעם של השמאל, בעיקר בתקשורת, הסבירו לנו שהנשיא טראמפ יכפה על ישראל תהליך שלום. אך בסביבת בנט המשיכו בספינים חסרי בסיס שלבנט יש נוסחה לפתרון הבעיה. אך בפועל לבנט אין כלום ולא היה כלום. יותר ויותר מסתמן בנט כאחד הגורמים שפגעו במחנה הלאומי הכי הרבה. ובמקום לתת לזמן לעשות את שלו, בנט המשיך לדבר על סיפוח מעלה אדומים, כאשר שרים מהליכוד דיברו שאם לבצע סיפוח אז לבצע את זה גורף על כל עוטף ירושלים.
אך במציאות לא התקשורת ולא בנט לא יכלו לצפות לנאום ציוני של טראמפ כולל ביקור ראשון של נשיא אמריקאי בכותל.

ללא ספק טראמפ מנהיג שונה מכל קודמיו. אבל דבר אחד ברור שטראמפ לא בא להיות כינור שני לישראל. הנשיא טראמפ, שבמהלך כל הקמפיין שלו אמר שאצלו אמריקה תחילה, ולכן כל מה שיכולים לצפות ממנו שהוא קודם כל ידאג לאינטרסים של ארה”ב ואחר כך לאחרים כולל מדינת ישראל. ומסיבה זו, אנחנו צריכים לעמוד על המשמר, אך לא כמו בנט המתגרה בלי סוף בממשל טראמפ. ובנוסף, אין זה סוד שגופי שמאל ישראלים חברו לגופי השמאל בארה”ב כדי להפיל נשיא מכהן, כן הקרן החדשה וגרורת האם שלה גי’ סטריט כבר נמצאים בקמפיין נגד טראמפ . וגם מהם צריך להיזהר.

על סוף הביקור העיב הפיגוע בבריטניה. נערות וילדות שרצו לראות הופעה נהרגו על ידי פעיל דעאש בפעולת רצח המונית. וביום שישי האחרון עוד פעולת רצח במצריים כאשר קבוצת פעילי דעאש הגיחו וירו על 2 אוטובוסים שהסיעו נוצרים קופטים לאחד מאתרי עליה לרגל במדינה, וטבחו, ללא רחם, בילדים ונשים .

שני הפיגועים האלה רק מזכירים לנו כי אובמה הוא הבסיס להתעוררות המחודשת של הטרור הרצחני באזורנו. כולנו זוכרים את נאום אובמה בקהיר שסדק את העולם הערבי המוסלמי המתון יחסית. העולם ידע להסתדר עם מנהיגים כמו קדאפי, שבשנות שלטונו האחרון דאג להתקרב למערב, שמר מפני זרם המוני של פליטים אפריקאים שרצו להגיע לאירופה מחופי לוב, ואף ויתר ופירק את הנשק להשמדה המונית שהחזיק. אך מדיניות אובמה הביאה את אביב הערבי, ומשטרים נפלו אחד אחרי השני. אובמה דאג להפיל את מובארק וגרם לעלייתם של האחים המוסלמים. וכך נהפך האביב הערבי לחורף איסלמיסטי. וכאשר סיסי הצליח להדיח את מורסי, אובמה לא אהב את המהלך וצינן את מערכת היחסים עם סיסי. כעת התאוששות במצריים עצרה, או לפחות האטה, את הפרץ.
טראמפ בא לתקן


כוכב דהויי
אורן חזן ללא ספק גונב את ההצגה אך אין הוא מביא כבוד לליכוד. לחזן יש אומנם גרופים בשוליים של הליכוד, בשמאל ובתקשורת, שמבחינת שני האחרונים, ככל שחזן ייעוצם כך יפגע יותר בתדמית של הליכוד וב״הדר״ הבית״רי. ולכן הם דואגים שחזן יככב בתקשורת כל הזמן. וחזן עצמו הסתנוור מאור הזרקורים של התקשורת. רק שחזן צריך להבין, שיום אחד הזרקורים יכבו, הכוכב שלו יכבה יחד איתם.


עיתון הארץ
ראינו את גיא רולניק מהתאגיד השידור החדש במופע אימים על הטייקונים והמשק. אך גיא, כמו רוב התקשורת, שותק על המשך מופע הגזענות של עיתון הארץ ‏״יום ירושלים הוא המימונה של הלאומנים הדתיים״ (יוסי קליין, ״הארץ״). יש בעיתון הזה קבוצה של עיתונאים פשיסטים שיכלו להיות הקופירייטרים של הרייך השלישי או של החמאס בעזה. קבוצת הארץ מתנהגת כמו קאפו בגטו בזמן השואה. ומיום ליום נראה שעיתון הארץ, על מאמריו האוטו-אנטישמיים, נראה יותר ויותר כמו ה״דר שטירמר״. ועודנו זוכרים כיצד בשנת 1932 אמרו עיתונאי הארץ שהיטלר (ימח שמו) ״עושה רושם טוב״



אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

הדס שון לוי משתפת בהכרזה חשובה

מערכת ליכודניק

מגל ועד צ’יקו

אריק זיו ויזר

תוצאות בחירות בסניף הליכוד רעננה למועצת העיר בחירות 2018

אריק זיו ויזר

שליטן נלחם בהיטלר !

אבי נחמני

התקציב עבר – האופוזיציה הובכה כאשר הצביעה בטעות בעדו

אריאל אילוז

חשיבות אמינות ההנהגה על איכות חיינו

פורום פכ"ל
דילוג לתוכן