26.6 C
תל אביב
6 ביוני 2020
ליכודניק
במצודה והמוסדות

תוצאות הבחירות לועידת הליכוד לפי סניפים

תוצאות הבחירות לועידת הליכוד

 

קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
9473    אבו סנאן/פקיעין
1    עבאס סיף    105
2    עבאס מוחמד    95
3    עבאס דני    71
4    זבן האני    45
5    עזאם עזאם    38
679    אביאל
1    בן ישי משה    2
182    אבן יהודה
1    מן מורן    62
2    הררי כפיר    60
3    יוסף משה צ'קו    54
4    ברדוש יול דוד    53
5    ריעני יצחק    23
3759    אדורה
1    ירון דוד    0
31    אופקים
1    אלגריסי מאיר    188
2    פורטל משה    165
3    דנינו יצחק    161
4    אדרי רינה    157
5    מור יוסף מרדכי    143
6    נעים משה    122
7    וקנין אשר    111
8    משעלי גבי    107
9    אלפסי יצחק    105
10    רחמין יוסף    102
11    שמידוב סרגיי    95
12    הלוי שוש    4
2400    אור יהודה
1    זנזורי יעקב    309
2    בן אברהם מרדכי    307
3    גיטלין מרדכי    307
4    בן אברהם אהוד    305
5    לוי יעקב    304
6    מושייב יחיאל    304
7    יוסף אהרון    303
8    גרינברג משה    300
9    חמאני דוד    300
10    דדוש יצחק    166
11    גרבי אורן    163
12    זגדון משה    162
13    רז מאיר    159
14    מעלם אפרים    158
15    כליף יוסף    155
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
16    פייזקוב ברוך חי    155
17    אמנו אפרים שמ    150
18    אמרה אקויה    146
19    זוארס יוסף    1
1020    אור עקיבא
1    לוי שמעון    4
2    לוי אהרן    4
3    פתיתו יצחק    4
4    תורגמן יצחק    3
5    בן דוד ויקטור    1
6    אברמוב אבשלום    0
7    ללייב סלומון    0
8    חכם יוסף עוזי    0
3760    אורנית
1    שטינמץ אשר    30
2    רוקח ראובן    17
3    מימון חיים    17
4    אביטל דוד שמעו    9
565    אזור
1    תנעמי אוריאל    23
2    גרמה אברהם    19
3    עורקובי יעקב    17
4    צרפתי קובי    4
2600    אילת
1    אלמלח עיוש    146
2    סיבוני רוברט    123
3    קבלו ברוך    122
4    אטיא דוד    106
5    בוהדנה עמי    105
6    ועקנין מיכאל    101
7    בן ארוש אלי    93
8    אזולאי שרוני אברהם    93
9    סוסניצקי ויטלי    90
10    גניסלב פנחס    89
11    בדש יוסף    83
12    מזגיני מאיר בני    74
13    כחלון נסים    72
14    ברמי אילנה    71
15    ליזרוביץ טל    61
16    יעקבי דורון    60
17    כרמונה אורי    50
18    דדון אמיל    48
41    אליכין
1    אחירם בנימין    41
2    אחרק עצמון    26
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
3    סמינה נצח    25
1309    אלעד
1    בלומנטל חנה פרל    33
2    כהן נצח    27
3    בן חוטה דביר אליהו    19
4    שרבט גיורא    16
3560    אלקנה
1    אלתר עוז    51
2    סבן אוהד    47
3    אלתר רונית יפה    11
4    חתוכה נעמי    7
23    אמציה
1    גרשנזון דוד אריה    19
3650    אפרתה
1    נבון עמנואל    125
2    קופל משה מורי    113
3    אבלו אבי יעקב    113
4    פישברגר מיכאל סטיוארט    71
5    אילוז אליהו    57
6    ברייזכר מיכאל נפתלי    57
3598    ארגמן
1    בר אשר שמעון    0
3570    אריאל
1    לנציאנו מרדכי    217
2    רוזנר מנחם    197
3    שגיא יעקב    193
4    פינטו לזר    185
5    חגבי מיכאל    175
6    גולן חנה    171
7    צלח יואב    157
8    אפגין ברוך    155
9    כהן פיני    144
10    חן יוסף    128
11    אשכנזי שי    118
12    יחזקאל דוד    117
13    משרקי אבנר    116
14    דוד קוסיאקובסקי סילבי    62
70    אשדוד
1    מלכה מאיר    2072
2    כהן מאיר    2068
3    מרזוק ברוך    2068
4    גבאי מאיר    2067
5    מזרחי שאול    2065
6    אלקבץ אורי    2065
7    בן זקן חיים    2065
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
8    גולן חיים    2064
9    מגורי כהן רון    2064
10    זהבי אביבית    2064
11    מיכאלי משה    2063
12    כרמי שמואל    2062
13    וקראט שארל    2061
14    עמר מרדכי אב    2061
15    מיכאלי שבתאי (אהרון)    2061
16    בן זקן אליאס    2061
17    בריח עוזיאל    2060
18    אלפסי שלום שלמה    2060
19    אלקובי קרן    2059
20    וקנין סימה אני    2058
21    נהון אשר    2058
22    בן בדרי    2058
23    כנפו גבריאל    2057
24    נפתלי יואל    2057
25    אלפסי אלעד    2057
26    סלוצקי מאיה    2057
27    פורטל ישראל    2056
28    בנלולו אוסנת    2050
29    גלילי מנחם    2037
30    צבי אפרים    1086
31    חדידה דן דניאל    1073
32    שרביט חנניה    1073
33    לוי יצחק    1072
34    אבו צחי    1070
35    אזולאי אילנה    1070
36    אסולין ארמנד    1070
37    שמואל יעקב שחר    1069
38    עורקבי אריה    1069
39    אבוחצירה אילן    1068
40    לחן יאיר    1068
41    יצחק מורד    1067
42    פינטו סלומון    1067
43    מנשה דוד    1067
44    גלרנטר איתי    1067
45    אילון צפורה    1066
46    בן נעים יעקב    1066
47    מירל גבריאל    1066
48    פורטל אתי    1066
49    אבידור דוד    1065
50    לחן מאיר    1065
51    אפריאט דוד    1065
52    פורטל מרגלית    1065
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
53    קריכלי מירב    1064
54    שולקר עזרא    1064
55    אללי מישל    1063
56    דיין שמעון חנניה    1063
57    אפריאט אליהו    1063
58    צ'רפנוב ארקדי    1063
59    ברנט איתי    1010
60    מור יוסף אלי    1006
61    פרץ שלום    1005
62    לסרי שמעון    1004
63    פלד יוגב יוסי    1004
64    בן זקן עמרם    1002
65    שושן שלמה    1002
66    אסייג דוד דדה    1002
67    אמסלם איל    1001
68    מלול אברהם    1001
69    אסרף נסים    1001
70    וקנין דוד    1000
71    רשף דוד    1000
72    קוגן אלכסנדר    1000
73    רביבו אלברט א    1000
74    נפתלי שלומי    999
75    שמואלי משה    999
76    אלישע משה    999
77    לוי יוסף    999
78    עמר דוד    998
79    בן חמו יצחק    998
80    מלכא מרדכי    998
81    עמר מאיר    997
82    טבול פטריק קלואד    997
83    בצמן שמואל סמואיל    997
84    מושייב איליה    997
85    נפתלי מאור    996
86    יצחק אבי    995
87    אבוחצירה יוהן    991
88    גיטרמן בוריס    19
89    סרי אבינועם    18
90    נסימי דוד    11
91    נפתלי איריס    11
92    תורזמן מיכאל    11
93    בן עזרא אלי    10
94    לסרי נסים    9
95    בן זקן משה    9
96    אטיאס לימור    9
97    פיצ'ון ג'נט נילי    9
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
98    אלבז סלומון    8
99    בן גוזי מאיר    8
100    יפרח דוד    7
101    אזולאי ירון    5
102    בן זקן ריקה    5
103    אבן חיים משה    5
104    אבוחצירה יוסף יחי    5
105    גביזון רפאל    4
106    סהרוני טלי    4
107    פונטה משה    4
108    חדידה מרדכי    4
109    נפתלי שני    4
110    ביטון נסים    4
111    נניקאשוילי לאה    4
112    דביר מאיר    3
113    מיכאלי שבתאי (משה)    3
114    גבאי נועם מיכאל    3
115    אסור סלומון    3
116    אלפסי אושרי יאיר    3
117    יעקב דוד    2
118    אמויאל שלומי שלמה    2
119    לוי שמעון    2
120    גונן קנפו אילה    2
121    נניקאשוילי ננה    2
122    נניקאשוילי ללי    2
123    בניאשוילי אירמה    2
124    כהן שלומי    1
125    מויאל אהוד    1
126    יצחק דן    1
127    עוליאל דניאל    1
128    מרשל תמזי    0
129    מולט מנגסטו    0
130    האיילו טסרה    0
7100    אשקלון
1    צור שלום    873
2    כהן חיים    871
3    נחום יהושפט    870
4    בוסקילה מישל    868
5    דנוך אבשלום    867
6    צור שאול    867
7    בוסקילה אברהם    866
8    חזוט דניאל    866
9    כחלון חי    865
10    בר שישת נסים    864
11    סבח אברהם    864
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
12    אלישע חיים    864
13    בריגה מרדכי    863
14    אטיאס יצחק    863
15    כץ משה    863
16    גניש בנימין    862
17    סבח פנחס    862
18    גאדדי שלמה    860
19    מנסורה חיים    860
20    וקנין פרוספר    859
21    בוסקילה גבריאל    859
22    חג'אג' אילנית    859
23    חוטובלי יעקב    859
24    ברדני ליובה    858
25    בוסקילה שמעון    857
26    עמרן אברהם    857
27    אוטן דוד    855
28    ממו אלמנק אלימלך    773
29    צור יניב    761
30    בריגה עמיר    760
31    סבח אמיר    758
32    סבח שמעון    758
33    סבח מרדכי    757
34    מלכה אלי אליהו    603
35    גורן אלון יוסף    594
36    ערוסי יוסף    593
37    אסולין שמעון    593
38    עמר ציון    593
39    בן יאיר עידית    592
40    סופר רחמים    592
41    קורנפלד אליהו    591
42    מזור משה    591
43    חכמון עמי    589
44    אלמעלם גמליאל גבריאל    589
45    מלכה אביעד    587
46    אסולין ארמנד    587
47    לוי רן    587
48    קובנט יצחק מרדכי    586
49    אלבז אריה    586
50    פישר משה    585
51    סוקולובסקי זורי    581
52    כהן דוד    579
53    דיין יוסי    579
54    מלכה סיון    579
55    בן שמואל עמרם    578
56    אברהם עמי    577
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
57    חתומה ראובן    577
58    פרגר ארקדי    577
59    ביילין גריגורי    576
60    משיח משה    575
61    שרגורודסקי חכמון אורטל    574
62    סבח רחל    104
63    יחזקאל אבי    103
64    סלמן והב שמעון    102
65    אלון בנימין    102
66    בן חמו סלומון    102
67    סבח נורית    100
68    צור לאה    6
69    צור מיכאל    4
70    אוטן אסתר    3
71    צוציאשוילי רפאל    2
72    צור באטון אילנה    2
73    ביטן חנון    2
74    אליאס זדה יעקב    1
75    אדרי דוד    1
2530    באר יעקב
1    גוזלן אהרון    89
2    ששון נועם    82
3    פיגנבלט משה    70
4    זיטון יוסף    36
5    בן שבת אברהם    2
9000    באר שבע
1    מימון הרווה    445
2    מימון יאיר גבר    443
3    דלויה פנחס    440
4    שמשילאשוילי אליקו    438
5    ביטון גבריאל    435
6    סבן יוסף    434
7    סבג טובי חיים    433
8    סבן שלום אבר    429
9    חדד דוד    428
10    טהר יוסף    428
11    זבונט אברהם    428
12    קורח גרשון    398
13    שיטרית יעקב    397
14    לאביוד יוסי    395
15    שטרן מרגלית    393
16    לאביוד נורית    393
17    תשובה רוני    393
18    לביא עופר    392
19    כהן עדן    392
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
20    סויסה אליהו    390
21    סופר אבי עוז    390
22    שטרן רון יוסף    390
23    שיטרית שלמה    390
24    נעמן שאול    390
25    תורג'מן יובל    389
26    מגרלישוילי בני    389
27    שמול דוד    388
28    לביא חיה ויויאן    388
29    שמעון שאול    388
30    קדושים חנניה    388
31    סבג טובי בנימין    388
32    גבאי אנדרי    387
33    סופר עמוס    387
34    עוזיאל בנימין    386
35    בוקר שמעון    386
36    שלום צבי איב    386
37    מזוז מרדכי    386
38    פרץ שמעון מכלוף    385
39    בוקר רפי    384
40    קבולי רחמים    382
41    גנון יעקב    381
42    כהן אליהו    381
43    כהן מעוז    380
44    טויזר אברהם    380
45    חכמון אלי    379
46    אורה משה    379
47    בוזוקהשוילי דוד    379
48    חדאד רמי    378
49    גרשון דניז דינה    378
50    דהן אורנה    377
51    בן סיניור סמדר    376
52    בן סיניור רונן    376
53    בן עטיה לאה    376
54    בן סיניור אבנר    376
55    אלימלך שמעון    376
56    אלוש ציון    375
57    אנקרי דוד    375
58    דהן גדי    375
59    בשן אביב    374
60    בוקובזה ברוך    374
61    גבאי יהודה    373
62    בן נעים בנימין    373
63    טרבלסי משה    373
64    בוקרה ויקטור    372
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
65    ואקי שמואל    372
66    דיאי שושן    370
67    הרצברג ולדימיר    73
68    אורה כדורי    69
69    בראלי עמיטל יעקב    60
70    ארביב פרידה    49
71    מוריוסף סימו    21
72    אוחנה עופר    17
73    כהן ליאב    13
74    ליבוביץ אריק    13
75    ביטון מיכאל    12
76    בולטוב אלכסנדר    10
77    אלקבץ מאיר    10
78    צרפתי אברהם    10
79    בשארי זיוה    9
80    סבן אבנר    9
81    בוחניק יאיר    8
82    שבירו רונן יוסף    7
83    זמיר כפיר אלעד    7
84    יהודה מיכאל    7
85    בורגיל יעקב שמחה    7
86    רוקטשוילי גבריל    7
87    חנוך משה    6
88    סבג גד    6
89    חיים יגאל    6
90    סעדה אלי    6
91    סבג טובי יוכבד    5
92    גבאי יניב    5
93    חג'ג' ברנרד אורן    5
94    חדד משה ישראל    5
95    ווטה קינדינה    4
96    סעדיה חואתי אליהו    3
97    לביא זולי    3
3574    בית אל
1    הר שפי דב דוד    80
2    וסרטיל מיכאל יצ    12
3652    בית אריה
1    אלון דוד    40
2    כהן בצלאל    18
3    אפגין רועי    12
480    בית ג`ן
1    חרב סאלח    49
2    יוסף אסעד זיד    39
3    טאפש נג'יב    33
4    זויהד איסר    32
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
5    טאפש מוהנא    29
6    קבלאן בסאם    15
7    קבלאן גמאל    13
8    קבלאן אמין    6
9    אסעד סאמי    2
10    קבלאן עלי    1
11    קבלאן פריד    1
12    קבלאן מאג'ד    1
13    קבלאן עאדל    0
466    בית דגן
1    ערוסי אברהם    193
2    גרידי מאיר    179
3    אתירם דוד    158
4    חביב גל    129
5    דמארי שמשון    77
6    פייגלין יעקב    34
9989    בית הכרם
1    סואעד סעד    8
2    יעקב שאול    0
9998    בית נטופה
1    כעביה מוחמד    66
2    ג'ואמיס אבראהים    51
3    ג'ואמיס מופדי    49
4    מזאריב סאלח    27
9200    בית שאן
1    כהן משה    445
2    טייב איתן    438
3    טייב יהושע מש    436
4    חרוב יחזקאל    304
5    גורן מורן    291
6    לוי אורי מאי    289
7    כנפו סמי    288
8    אובניש גיל    285
9    צרויה טלי    283
10    בן שמעון ארנון    272
11    סלוצקי צבי    266
12    רוימי רפי    265
13    אמר ציון    249
2610    בית שמש
1    זוננברג אריה    121
2    קגן גרשון    113
3    ירנברג בתיה    108
4    לרנר שלמה יוסף    104
5    קירשנבאום דוד    101
6    ליפסקי יונתן    92
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
7    קארפ לאה מרים    88
8    לבקוביץ יוסף מרדכי    56
9    דהן יוסף    49
10    אדרי שלום    20
11    ונונו אלי    17
12    בוטבול אלי    13
13    מלכה גבריאל    12
14    אדרי פלטיאל    11
15    בן זקן יעקב    11
16    מולה אסצ'לאו    10
17    גוטמן שרגא    10
18    אבחסרה ארמונד    10
19    כהן דוד    9
20    פדידה שלמה    9
21    אמרה באיטקוס    9
22    נקש רולנד    8
23    פרז ישראל    8
24    וקנין פנחס    7
25    חדד אברהם    7
26    חדד שרל    5
3780    ביתר עלית
1    בלומנטל שמשון    53
2    דויטש אליהו    27
3    פירר מאורו    19
4    דויטש אסתר מלכה    0
6100    בני-ברק
1    וידר יעקב    233
2    פוקס אברהם    226
3    אלמגור ניר    224
4    אסור דוד    217
5    בדלוב זוריק    217
6    דאלי יצחק    214
7    חמד שאול    214
8    אברהם יואב    110
9    כהן נסים    80
10    טולדנו רפאל ברוך    76
11    קויפמן יעל עדה    65
12    פישבך צבי    63
13    שמואלי יצחק    63
14    שצברג מאיר    59
15    וורטהיימר שמשון    13
16    טננבאום פנחס מנחם    11
17    כוכבי יוסף    6
18    פרידמן ישראל דב    6
9800    בנימינה
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
1    פדידה בנימין    36
2    פדידה מרדכי    27
3    פדידה יורם    23
4    וזאן הרצל רחמ    21
823    בר גיורא
1    בוזגלו דוד    1
3654    ברקן
1    חריטן אליהו    10
2    עלימה ירון יומ    10
3    איגל ליאור    9
4    פרץ אברהם    6
5    דהן חיים    3
6    הלוי דן    3
7    סרור דוד    2
6200    בת ים
1    אליהו ששון    395
2    זבולונוב בוריס    394
3    בובליל יהודה    394
4    בן עטיה ציון    393
5    ווקנין זק    393
6    הרוש יהודה    392
7    אליהו עופר    392
8    בן חמו יצחק    392
9    בן חמו אלברט    392
10    הרוש טל    392
11    וודקה אשר    392
12    כהן איל    392
13    אבבה לווטה ליאור    392
14    אליצור אתי    391
15    אליהו דוד (יעקב)    391
16    אליעזר סילס    391
17    הרוש רז אברהם    391
18    חסן אשר    391
19    הרוש יהודית    391
20    אמר יוגב מרדכי    390
21    חזן עידן    390
22    יוסף ציון    390
23    אמר מאיר    390
24    אברגל מאיר    390
25    דסה מניסן יעקב    390
26    אליהו אוולין    390
27    חיו משה    390
28    חן מוטי    390
29    אליהו דוד (עמרם)    389
30    חיו יוסף    389
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
31    למפל כרמלה    206
32    תלמי אתי    206
33    מזור זהבה    204
34    מגנגי בנימין    203
35    שטרית יאיר ציון    203
36    כהן חללה דב    203
37    רוזיליו ציון    202
38    סגפי גיורגי    202
39    פפיא קובי    202
40    משעני אריאל רפאל    202
41    לזרי יעקב    202
42    כהן יתרו    202
43    מרסיאני יוסף    202
44    קפלה ישמבל    202
45    רוזיליו חנניה    201
46    עטר גבריאל    200
3730    גבעת זאב
1    בליויס אלי    0
2    סמדגה יגאל חיי    0
3    בר אילן יעקב    0
4    שטרית אברהם    0
5    סנהדראי יהודה    0
6    טביבי ניצן    0
7    אשטה אלמנטה    0
גבעת ניל"י","360
1    דהאן יצחק    0
681    גבעת שמואל
1    אנגלסמן אלחנן דו    101
2    גלנט צבי    85
3    הרשוביץ צבי    81
4    וייס אורי    67
5    זילכה אליהו ארז    66
6    נעמן משה    55
7    אלפי אורן    48
8    אלפרון משה    44
9    מיטב אליעזר    39
10    בן דוד מאיר    36
11    דהן חנניה    29
12    סנדרוסי יוסף נסים    19
6300    גבעתיים
1    בר אילן מאיר עמר    175
2    ברנע מתתיהו    175
3    חזן מאיר    173
4    כהן רוני    173
5    זהר פיני    171
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
6    לוי לאה    171
7    דרור אריאל    171
8    קצב כרמית    171
9    רן לימור לא    170
10    סרצנסקי בשמת    169
11    גרינולד עמיחי    169
12    שיר גרציה    168
13    וונטורה יהודה    121
14    רוטמנש אוהד    119
15    ישראלי מאיר    119
16    טהר מוריס    117
17    חמדי הלוי יואב    117
18    רן אלי    116
19    בורשטין דן    8
20    אבשלום רענן    7
21    בוכניק אליהו    7
22    נבו בנימין    6
23    שורץ עדי    6
24    דר מנחם ישי ראובן    5
25    כהן יוסף    2
26    עזרא גיא    2
27    תורגמן מאיר יאי    2
28    סבתי יעקב    1
29    כהן נתן    1
2550    גדרה
1    עורקובי נחמיה    280
2    מזגני אליאב    279
3    בר אשר ציון    260
4    שרעבי ברק    253
5    קריטי אירן    252
6    מלמד אמנון    250
7    מדר ויצמן    250
8    חנינה רפאל    248
9    צברי יעקב    233
10    גמליאל חיים    222
11    גמליאל חובב    221
12    עוזיר ראובן    214
13    יעקבי אלון    212
14    בזק ניר    208
15    דוד נפתלי    202
16    הינדי צילה    192
17    דמרי חובב    186
18    גרפי ראם    185
19    גמליאל יוחנן    38
20    הינדי ישי    26
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
21    קמין חיימוף אביבית    13
485    גולס
1    נבואני חייר    114
2    נבואני נואף    6
3    נבואני סאלח    2
4    עבד כרים    0
166    גן יבנה
1    סויסה יורם שמעון    385
2    כהן רונית    369
3    ניסים יחיא אייל    364
4    סויסה אורית סול    357
5    דוד שלום    346
6    גוזלן מיכאל    341
7    ישראל אמיתי    337
8    ירימי משה    318
9    חן ציון    315
10    הדר שלומי    311
11    חדד אליהו    298
12    שמעון אלדד    98
13    ליבנה אפרים    94
14    אלבז דוד דני    94
15    קורן חיה    94
16    טיבי מרדכי    89
17    עמרני יהודה אי    87
18    לוי משה    86
19    טובי שמואל    72
20    עזריה עמוס יהודה    28
21    בנלולו שני    20
22    וינברג אבישלום    7
23    ניסים יחיא ירון    5
24    גלם גאליה    2
25    גלם משה    1
229    גני תקוה
1    בן דקון דורון    39
2    קובץ עידו    26
3    דורסמן שמואל    17
4    הרמן אברהם צבי    16
5    שניידר שוניה ישעיהו    16
6    גלבוע אורי    12
7    נסים צבי    12
494    דאלית אל כרמל
1    אבו חמוד אסואן    116
2    מקלדה אדי    86
3    קדור מג'יד    85
4    קרא עבדאללה    77
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
5    אבו זלף האדי    52
6    חלבי עאמר    50
7    חסון פאיד    38
8    נסר אלדין ואליד    27
2200    דימונה
1    בן נעים מישל    8
2    בן נעים עוזי    8
3    בן לולו אדיר    8
4    בן לולו שמעון    8
5    בן לולו אלברט    8
6    אלמקיס ציון    7
7    סבן שמעון    7
8    שטרית שמעון    7
9    אלפסי משה    7
10    לנקרי ארמון    7
11    חנין מיכאל    6
12    אפרגן מאיר    6
13    אזולאי אלברט    6
14    בן זקרי אבי    6
15    פרץ מקס    6
9700    הוד השרון
1    טימור אליהו    560
2    כרמי שמואל    332
3    נאגר אליהו    332
4    ארז משה    330
5    סירי רפאל    329
6    שלום אלי    328
7    קניגסברג קווין רונלד    323
8    סנדק אברהם    321
9    בנימיני טל    314
10    בן חיים רפי    313
11    חגבי יורם    309
12    בר חמא גדעון    308
13    יחזקאל מנחם    307
14    מזיג אליהו    305
15    תאני בנימין    305
16    דחבש מרדכי    303
17    בן חיים יצחק    300
18    בדני ורה    299
19    רבינוביץ שאול    296
20    עובדיה בן ציון    288
21    סייר סמי    288
22    עובדיה יחיאל    286
23    מייזל שי    285
24    סרור יוסף    263
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
25    דואני נדב    33
9730    המשולש הדרומי
1    עקייטה בסאם    0
2    טביבי עודד    0
9496    הרי גולן
1    קיס סקר    13
2    ספדי האיל    12
3    עמאשה נזיה    11
4    אוחנה דורית    0
6400    הרצליה
1    עולמי ירון    434
2    ז'אן צורי    429
3    שישיצקי יצחק    428
4    נפתלי ברק    426
5    כץ דורון    425
6    בן ארויה יוסף    423
7    קורן אלי    420
8    פישמן יהודה סטיבן    420
9    קוממי יוסף    419
10    בר און שלמה שי    416
11    גיא חיים    416
12    קוזחי עירן    305
13    הישראלי אסתר    267
14    מנדלסון יאיר    259
15    קורן נורית    232
16    סורצקי שמחה    221
17    כהן שלמה    220
18    זייף אריה    219
19    רדזינסקי אריאל    218
20    יעקבי אלי אלייקים    217
21    חכים שני    216
22    משען יוסף    216
23    ג'רפי אריה    212
24    גמליאל ששון    207
25    אדרי מיכאל    206
26    ניסנסון גיא    205
27    נפתלי ארז    204
28    דנגוט משה    203
29    חכים אמיר    201
30    כהן ליאור    201
31    טיסונה יוסף    194
32    יוגב שלמה    124
33    יוגב מרדכי    123
34    פלח דוד    116
35    גאולה יחיאל    108
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
36    רובין יהודה    93
37    עמויוף רפאל    86
38    פלח אילנה    85
39    פלח יפית    84
40    גלילי אלכס    53
41    שניאור שמעון    4
9300    זכרון יעקב
1    דשא זיו    118
2    ואנונו מאיר    118
3    ארבילי דוד    98
4    שאול יוסי    29
4026    חד-נס
1    סבג יוסי    0
6500    חדרה
1    נחום יורם    471
2    אריה זוהר    358
3    כחלון שמעון עוזי    352
4    אחרק בניהו    348
5    עמרן רוני    347
6    קוחול רונן    345
7    חומרי חיים    342
8    נחום אילן    333
9    בוזגלו שלמה    333
10    כלפון כלימו    330
11    בוזגלו דוד    321
12    ברטבסקי בר בוריס    321
13    חדד מיכאל    320
14    סעאדה אלי    317
15    צדוק שלמה    313
16    אביתן אליהו    312
17    פרץ ארמונד    311
18    אואד ברוך    308
19    אביטן שי    308
20    אדרי דוד    307
21    חדד אברהם    306
22    עבדו יעקב    306
23    מושייב נתן    305
24    אשכנזי ברוך    302
25    אטדג'י יהושע ברוך    297
26    אביטן עומר    297
27    בוקובזה חנניה    295
28    בוקובזה לאון    294
29    מששה דניאל    293
30    בוגלה טזרה    292
31    שטרן גארגי    291
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
32    חסון רחמים רמ    289
33    כהן צדוק    219
34    יחזקאלי חדוה    209
35    כהן חנה    195
36    כהן אהרן    193
37    פופוב טטיאנה    173
38    פופוב ודים    172
39    דן גור נסים    168
40    אוסיפוב בוריס    166
41    איפרגן משה    165
42    ישראל אמנון    165
43    לבתון משה    159
44    סופר שי    159
45    גוב ישראל    158
46    מורן יונתן    158
47    איבגי אלברט    151
48    מצרפי יחיאל    17
49    הרשקוביץ נדב    12
50    אביטן יהודה    9
51    קגסג'י שלמה    4
6600    חולון
1    סמרלי גדעון    2649
2    מוגרבי יוסף    2065
3    שלוש משה    2055
4    אלמוג אברהם    1730
5    אברמוביץ' רגינה    1730
6    דבורה שולמית    1728
7    קוזניץ בנימין א    1715
8    רכטגר נאוה    1504
9    עזרא יוסף    1500
10    לוזון צוריאל    1495
11    מור שלמה    1494
12    ברסלבסקי ולדיסלב    1494
13    ברונשטין מתוק טל    1493
14    מחלי יצחק ציו    1486
15    אלמאסי מנשה    1483
16    יגוני עודד עובדיה    1482
17    אביטל אורנה    1166
18    אביטל דניאל    1164
19    סיטון דוד    1161
20    אדיב שלמה    1158
21    חלבי מאיר    1158
22    כהן אליהו    1158
23    קופפרמן מלכה    1158
24    אבגוסט רוני    1157
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
25    שרון מאיר    1157
26    קינן מאיר יעקב    1157
27    מזרחי יעקב    1157
28    סטון יעקב    1156
29    קינן שי    1156
30    מוליאן אייל    1156
31    בן שושן ציון אנד    1156
32    סטון משה    1156
33    שקלים אושר    1156
34    דנון אריק    1156
35    לגזיאל עמוס    1156
36    מלוברוצקי לודמילה    1155
37    יונגר יוסף מרד    1155
38    אורן יוסף    1155
39    מזרחי יוסף    1155
40    שוהם שקלים רויטל    1155
41    פרחי דוד    1155
42    יחזקאל חזי    1155
43    צובארי יחיאל    1154
44    שירן שי    1154
45    פיקל יוסף    1154
46    שאשא אודי    1154
47    לוי אלעד    1153
48    דוד אספהני רחמים    1153
49    איליאיץ יצחק    1153
50    פעמוני אשל עומר    1153
51    לוי גיל    1153
52    גוני מנצל    1152
53    חלבי אפרים    1152
54    אהרונוב טמיר אלישע    1152
55    קציר בלהה    1152
56    רזואן אשרת    1151
57    מילול אשר    1151
58    סזנה יוחנן    1151
59    סזנה לזר    1151
60    סטון מרין    1150
61    סטון פורטונה    1150
62    שקלים וקטוריה    1150
63    יחזקאל נצחית    1149
64    דרוב גריגורי    1149
65    לוי שלמה    942
66    שמריהו מיכאל    937
67    דיין נסים    937
68    כהן אופיר    937
69    ישורון בן ציון    936
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
70    הורוביץ אריה    935
71    צור אברהם    934
72    ג'ני איה    933
73    קלינברט צבי    933
74    נסים זאב חי    933
75    זהבי יוסף    932
76    מחלב אורן    932
77    מגידש יובל    931
78    מעודה רפאל    931
79    אסנאפי רחמים    931
80    מעודה ברכה    930
81    אהרן חוגי    930
82    לוי דניאל משה    929
83    שבתאי ערן יצחק    928
84    קרן שי    928
85    צברי אריה    920
86    כהן יוסף יצח    920
87    כהן ניקול    919
88    פתאל רונן    917
89    לוי אהוד    916
90    ז'אן אלברט    915
91    שאשא אריה    912
92    דאיי ניסים    908
93    שאשא אפרים    903
94    חזן שמעון    614
95    ירושלמי עמוס    608
96    ירושלמי אילנה    591
97    גלעדי רחל    586
98    ינקלביץ רון    584
99    חזן עדנה    583
100    חזן מירון    583
101    גלעדי חיים ליאור    581
102    אברהמי משה    581
103    דוד אברהם    580
104    חסין לאה    580
105    בבר מיכאל    579
106    נחום בנימין    579
107    לוי רון    579
108    ביבי אלי    578
109    לוק דוד    578
110    אשכנזי עזרא    578
111    טהור יוחאי יוריק    578
112    הגדיש אליהו    577
113    קדר לוי יוסף    577
114    קלר רפאל    577
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
115    בר זילפה    574
116    גרוסברג יוסף חנוך    67
117    שאשא עליזה    13
118    סטון נסים    7
119    שאשא אבו קרין    7
120    כהן שאשא רחל    6
121    מרסיאנו ציון    6
122    יחזקאל משה    5
123    שאמה יצחק    4
124    טגניה אמרה    3
125    ארביב לימור    3
126    לוגסי פאולטה    2
127    חכים יצחק    2
128    לייבוביץ עומר    2
129    דדון אסף    2
662    חוסן
1    אלקובי יעקב    0
4000    חיפה
1    עידו שמשון    1094
2    עיני יחזקאל    1082
3    יוסף אבנר    1082
4    עפרוני אריה    1080
5    ויסולי אביעד פנחס    1080
6    עיני יצחק    1080
7    בר דיין אמיר    1079
8    קידושים שמואל    1077
9    עכו הרצל    1076
10    טטרסקי דוד    1071
11    בלס יצחק    1070
12    עם שלם שלמה ריצ    1070
13    טובי משה    1069
14    אופיר רועי    1069
15    אביעד יצחק    1067
16    אקסלרוד ציונה    1067
17    אלקיים איתנה    1066
18    כהן אהרון    1066
19    והבה משה    1065
20    שפירא דוד    1065
21    אלפירוביץ ויקטור    1065
22    שפירא מיכאל    1064
23    אליעזר ישי יוליאנה    1064
24    עשת ירון    1063
25    אסנין דניאל    1063
26    בן דיין אלי    1062
27    הרוש רחל    1061
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
28    חייקין ויטלי    1061
29    ניפומניאשצ'י אלכסנדר    1061
30    ברזלי אריה    1060
31    שראל נתן שמעון    1060
32    ארזוני ניר    1059
33    בן אשר אליהו    1059
34    אורן אוריאל    1058
35    לובוביקוב מכאל    1058
36    שולדינר ישראל    1058
37    זילברמן יחזקאל    1058
38    ראם שמעון    1058
39    ביטון יצחק מא    1057
40    וייר שבתאי    1057
41    ליבוביץ אורי    1057
42    מלח שגיא    1057
43    אנטוב מיכאל    1057
44    גרין ג'ורג'    1057
45    טל קרולין שטראוס    1056
46    ויאליך חייקין ילנה    1056
47    שבתאי שי    1056
48    אלברט משה    1056
49    חדוה שלמה    1055
50    ברכה שבת    1055
51    פרננד אלכסנדר    1055
52    רן משה    1054
53    בן שושן יניב    1053
54    מקבלי יוחאי    1053
55    בולגנים מאיר    1053
56    פילו יוסף    1052
57    חפץ צבי    1052
58    ג'מוס מואיז    1052
59    בן זקן כלפון חנה    1052
60    נקר מאיר    1051
61    לבינזון אלכסנדר    1051
62    מזרחי גיל    1050
63    עופר איתן    1050
64    כץ ילנה    1050
65    דרעי איל    1049
66    שפראו מרטו    1048
67    אמר שמעון    1047
68    ברקוביץ אבירם    1047
69    אורן יונתן    1047
70    זהר בנימין    1047
71    לוזון יהודה    1046
72    כהן אליהו    1046
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
73    אמויאל לאון    1046
74    סלע אברהם    1046
75    שמש דוד    1045
76    ארד יונאי חיה    1045
77    ישראלי חיים    1045
78    שטנגר משה    1045
79    אברהם פריד    1044
80    אליאס נועם    1044
81    חגג אטואל כו    1043
82    ברגר יעקב    1043
83    אלקיים סלומון    1043
84    לוי מרדכי    1043
85    סין הרשקו דב דוד    1043
86    אלבו חיים ויק    1043
87    גרוס חיים    1042
88    אליאס דניאל    1042
89    ג'מל גלעד    1042
90    המאירי אליהו    1041
91    לוי אהובה    1041
92    שבירו ברכה    1041
93    ג'מל רועי    1041
94    ישראלי ארז ברוך    1041
95    מרום מנשה    1040
96    ארזי ציונה    1040
97    אסולין אלי    1040
98    הראל זיו אביגדור    1039
99    לב אברהם    1039
100    בן יצחק מיכל מיקי    1039
101    באבו אורי    1038
102    פרל עמוס    1037
103    מזרחי שלמה    1037
104    גל חיים    1037
105    לוי אמיר    1036
106    לוי אלון    1036
107    ח'ורי נביל    1036
108    עזימי אלברט    1036
109    לוי אוהד    1035
110    לוי אליהו    1034
111    ארזי אברהם    1031
112    בן מרגי לאון    1026
113    שורץ חוה    16
114    ישראלי אבירם    12
115    פוקס פישל    12
116    מזון שמואל    12
117    לאופר דוד    8
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
118    שלום ירון    7
119    לוי יעקב    6
120    לוי צפורה    6
2034    חצור הגלילית
1    ראש יונתן    133
2    צ'ווה הרצל    131
3    עמר אליהו    128
4    ברמי חיים גיל    99
5    גיגי רפאל    98
6    הרוש ג'ורג'    98
7    אברו דוד    82
8    אשרף שמעון    59
9    גיגי דוד    52
10    פרטוק נתן    52
11    כמיסה שריתה    37
3717    חרמש
1    מלט בעז    0
496    חרפיש
1    סלאמה ראגב    38
2    ח'יר אל דין סאלח    33
3    ח'יר אל דין ראמז    25
4    שנאן חסן    2
6700    טבריה
1    חליוה חיים    745
2    פיניאן יוסף    740
3    שטרית יעקב    622
4    אסולין ארמונד    584
5    וייסלר שמואל    558
6    טבול שלום    554
7    אבוטבול מקס    551
8    וקנין סלומון    550
9    טובול אברהם    550
10    וייצמן ברוך    542
11    מכפש עזרא    542
12    מלול יוסף    541
13    מזרחי יוסף וי    536
14    שמחה הרצל    519
15    זגורי דוד    510
16    עמר יוסף    509
17    דמרי שאול    505
18    ששון ספי    499
19    טרבלסי נסים    499
20    ביטון דניאל    483
21    סלח אבנר    482
22    דיין יהודית    479
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
23    פיניאן שמעון של    470
24    פדידה יעקב    468
25    חנוכה גדעון    467
26    ויצמן דוד    466
27    אבטן יהודה    463
28    עמוס דוד    463
29    בנימין בחרי    462
30    אבטן עליזה    459
31    בן מויאל הנרי    459
32    מרדכי ארצי    375
33    סיידה עופר    344
34    מרדכי מוטי    343
35    וייס שלמה ארי    342
36    טבול יואב    339
37    אליהו זוהר    333
38    נחום מרדכי    332
39    אסולין מנחם    330
40    אטיאס יונתן    317
41    אדרי יוסף    36
42    אזולאי שושנה    10
43    דמרי בן ארי מרדכי    4
44    דמרי מזלה    2
2100    טירת הכרמל
1    בן אבו שלמה    345
2    אבסעיד יוסף    299
3    טפירו גלית    294
4    אברהם אורי    234
5    אלואשוילי דניאל    232
6    זיו יורם    184
7    כהן פרי נתנאל    138
8    גרינברג דורון    119
9    כהן אודהאל יאיר    112
10    כהן אהרון אריאל    1
1295    יאנוח-ג`ת
1    סעד מועדאד    48
2    אבו ג'דעאן סאלח    32
3    פרג אשרף    18
4    זיאדה והאב    12
2660    יבנה
1    שיטרית אליהו    372
2    מדאר סוזן    371
3    שושן שמעון    366
4    ברזלי אילן    365
5    בן ברוך אליהו    362
6    קוז'וקרו יעקב    358
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
7    אלמעלם מאיר    317
8    מזוז יצחק    317
9    עזרה יוסף    316
10    כהן מוריס    311
11    באסיל יואב    311
12    כהן יחיאל    310
13    מלכה משה    309
14    סימנה מלסה שחר    308
15    בצלאל יאיר    307
16    כהן יואב    306
17    ביקדאין בינך    305
18    נעים ראובן רו    303
19    בן הרוש דוד    232
20    הגרי חיים    226
21    אתח משה    223
22    מימרן יעקב ישראל    221
23    צור אסף    218
24    מנטקה שבתאי    215
25    מוסקטל דינה    153
26    אתח רות    145
27    העליון משה חיים    144
28    מרדכי משה    144
29    דהן כפיר שמעון    143
30    חכם אשר    142
31    דהן מאיר    12
32    אפללו שי    1
9400    יהוד
1    מיטלמן אורי פרץ    401
2    טריקי רפאל    393
3    חנוך אלי    393
4    אסא בת שבע    318
5    יחיא אמנון    314
6    צברי משה    312
7    זייפלד שלמה    256
8    גת נחמן    227
9    בן אריה מרדכי    224
10    חדד ישראל    222
11    וישנוביצקי אברהם    222
12    גולדפרב יצחק    178
13    נגר אליעזר    174
14    כהן אברהם    174
15    אלמוג יוסף    82
16    רהופור הושנג    80
17    כהנא ליאור    3
18    חייק יצחק    3
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
499    יפיע
1    מרג'יה סוהיל    236
2    מרג'יה הודא    72
3    אבו חאטום פרג'    72
4    חורי נביל    40
5    נסייר ניעמה    0
240    יקנעם עלית
1    בסוס סולי שלמה    75
2    יוסף אליעזר    72
3    כהן יוסף    66
4    יוסף משה    64
5    אדיס ברהן    58
6    זיגמן מיכאל    47
7    פבלוב סרגיי    45
831    ירוחם
1    קדוש אייל    65
2    דמרי הנרי    51
3    אבידן אלברט    14
3000    ירושלים
1    רגו'אן סנדרה    2438
2    כהן בנימין    2313
3    משה ניסים    2294
4    עמר חיים    2292
5    ואנונו אילן    2290
6    טאובר דניאל משה    2283
7    כהן אברהם    2282
8    אבירם חיים    2282
9    שם טוב שמואל    2281
10    עמר דוד    2280
11    שם טוב עופר    2279
12    עזרא נועם    2279
13    רגואן אילן    2278
14    מזרחי שלום    2276
15    עמר אופיר    2276
16    גנץ מרדכי    2275
17    גרינוולד אהרן    2275
18    אמסלם מנחם ישע    2275
19    לסי יהונתן אילן    2274
20    וואנונו אלעד    2274
21    יונה סגלית    2274
22    וואנונו אביעזר    2274
23    כהן יעקב ינקי    2273
24    וכיל אליהו    2273
25    יטמניו מנגיסטה משה    2273
26    נגוסה אברהם    2273
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
27    כהן אילן    2273
28    יונה אהרן    2272
29    וואנונו אסף    2272
30    מרדכי אורי    2272
31    פליישמן זאב    2271
32    כהן יהודא    2271
33    רדאי פקדו    2270
34    חימי אשר    2269
35    פרידמן בן ציון    2268
36    בוקשפן ישראל אה    2267
37    קירשנבוים עקיבא    2267
38    אמויאל ישראל    2267
39    צפר יצחק    2266
40    נחום יעקב    2266
41    קלצי`ן משה    2265
42    צקול נולונס    2264
43    שטרסברג עדנה חיה    2264
44    אמויאל משה    2263
45    אמשיקשוילי מרי    2262
46    שטרסברג אדי    2261
47    שינברגר ישעיהו    2261
48    קוגל מרדכי    2260
49    הירש אברהם דו    2260
50    גרינר אברהם    2260
51    קלפהולץ ישראל אל    2260
52    חובב אברהם ניסים    2259
53    קוגמאן יצחק    2259
54    גורדו אילן    2259
55    מועלם פליסיה פייגל    2259
56    נאוסטדט דבורה    2259
57    אמסלם יואל    2259
58    וינטנר רות    2259
59    אוחיון משה    2258
60    מלמד יונתן    2258
61    הלפרין שלמה ישראל    2258
62    יהושע משה    2258
63    אלון רועי גדעון    2257
64    מצא אמיר    2257
65    מלמד מרים    2257
66    דוד אינה    2257
67    כהן יעקב    2256
68    טובול סימון שמעון    2256
69    כהן שמעון אלחנן    2256
70    אברהם חי יצחק    2256
71    הורביץ אברהם יה    2255
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
72    יהושע שלמה    2255
73    ברזני אברהם    2255
74    אלון יואב    2255
75    כהן רוני    2255
76    בן יוסף יהודה    2254
77    ורון אליהו    2254
78    יהושע אמיר    2254
79    ברזלי יובל חי    2254
80    נחמיה אפרים    2254
81    בר עובדיה    2253
82    ברזני אליהו    2253
83    מקייטון אילן    2253
84    קויפמן יואל    2252
85    קויפמן רחל אסתר    2252
86    וינטנר ישעיהו    2252
87    ברזילי עמליה    2250
88    קויפמן שמעון    2249
89    גבאי בנימין    2247
90    תורגמן מאיר    2246
91    חסיד ציון    2246
92    כהן מריה    2243
93    חסיד ענבל    2238
94    דולינסקי זאב    2083
95    ברזני גבריאל    2061
96    ברמסון תהילה    1888
97    כהנא רננה    1885
98    כהנא נעמי    1883
99    כהנא פתאל יסכה    1882
100    כוכב אוריאל שאול    1880
101    אלבוים שמשון    1878
102    אלישביץ ישראל    1877
103    פייגלין יאיר משה    1864
104    שזו ששון    1850
105    וובנובוי יעקב    1849
106    ברגמן יעקב משה    1849
107    וולף משה חיים    1849
108    הס גרין מאיר מתתיהו    1848
109    לנג יחזקאל    1848
110    גרטנר ישראל נחמן    1848
111    איסרלס משה    1848
112    גרינשפן חיים    1847
113    כהן אמתי גדליה    1847
114    וכיל אשר    1847
115    יפה מלך הלל    1846
116    שרקי שלום יוחאי    1845
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
117    חקון ידידיה יוסף    1845
118    זאבי נתנאל    1843
119    מלכה ישעיהו שי    1842
120    מור מורד מאיר    1842
121    רחמים דוד    1840
122    גניש גבריאל    1840
123    חזני אברהם יצחק    1839
124    קלריס יהודית    1838
125    קוך כוכב דוד    1837
126    שילוח חנניה    1836
127    שומרון משה    1836
128    ליפשיץ עירית    1835
129    קנדל נחשון    1833
130    חיים דוד שמוא    1832
131    אנקווה אילן אלי    1832
132    שמח יאיר    1832
133    טל עמרם    1831
134    מורלי אריאל    1831
135    בוכניק אליוסף    1831
136    גבאי אביעזר עזרא    1830
137    מנשה ירון    1828
138    גמיש יורם    1828
139    גמיש אריה    1827
140    רגואן גלית    1827
141    אלפי נרקיס פנינה    1827
142    סלמן אבי    1822
143    עובד צדוק    1822
144    ואזנה יעקב    1822
145    ליברמן ישי    1820
146    נג'מיאן שמואל    1820
147    בראשי עופר    1819
148    דרויש שמעון    1818
149    מויאל אברהם    1816
150    קקון דוד    1815
151    מלכה דבורה    1814
152    מלכה יצחק    1814
153    ציון אופיר    1813
154    שורצברגר משה    1812
155    גרביץ רומן    1812
156    רגואן אלפרד    1812
157    רפורט דוד הלל    1811
158    סטרשינסקי יצחק איגור    1811
159    בשארי נאור    1810
160    ואנונו רמיאל    1809
161    צימרמן דניאל    1809
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
162    יצחק אלעד    1807
163    שטיינלוף אליהו צבי    1807
164    משען אסתר    1805
165    סעדון הלל אליהו בנימין    1805
166    קומרז בוריס    1804
167    מרון נדב דוד    1803
168    עובדיה מרדכי    1803
169    יצחקי נועם    1799
170    לשקר בנימין    1201
171    מרדכי דני    992
172    שמואלי משה    628
173    חכם שמואל    476
174    טייטלבוים שמחה נפתלי    457
175    נקר יפה    454
176    בר חן יאלנה אמילי    449
177    חכם שולמית    449
178    ליפו יואל    449
179    צנגן דוד חיים    448
180    אהרוני סיקא יעקב    447
181    אדלר חיים    447
182    ריבי שרה    447
183    אבבה בגשאו דוד    446
184    אטלי אסתר    446
185    קרניאל נאוה    445
186    חמילבסקי אילה    445
187    בר חן אריאל בר    445
188    בן ארי ביטנסקי יהודית    443
189    כהן אליהו    443
190    יעקובוביץ יונתן אליעזר    443
191    גוטליב דניאל אלברט    443
192    אבבה אזמרהו אביב    442
193    בן גיגי יוסף דוד    442
194    ברונל לינדה חנה    442
195    מלצר ג'פרי    441
196    ברנד דון יוסף    440
197    אסייג מאיר חיים    440
198    קסטנר ברני דוד    440
199    פריימן אדי יאיר    439
200    גבירץ חיים אלעזר    439
201    מישל דונלד לסטר    439
202    שטראוך ארי ניל    439
203    מרסל ג'רי דונלד    438
204    אבבה עלמנש אילנה    437
205    אבבה ידג יהוד    437
206    בן עמי מישאל    437
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
207    פארב מארק דניאל    437
208    טל אוהד    437
209    להב אפרים    436
210    חביב יוסי    436
211    סלומון אריאל בן    436
212    בלומנטל שמואל    435
213    דיקשטין יצחק    435
214    אקשטיין יעקב    435
215    אקשטין יחיאל צבי    435
216    ונונו יהודה יניב    435
217    בלומנטל יוסף מרד    435
218    ריין משה יהודה    434
219    בלומנטל שיינדל יפית    434
220    סבן אברהם אל    434
221    ברוך שמואל    434
222    הייק מיכאל    432
223    גזית מזר איריס    432
224    גנז לאה פסיה    432
225    שפירה אברהם גדליהו    432
226    לווינזון טטיאנה    431
227    דושינסקי ישראל משה טוביה    431
228    מזרחי עובד    431
229    וינריך שמואל    430
230    יזרעלוי בת שבע    430
231    יתמנו גרמא שמואל    430
232    גנז מרדכי    429
233    בנזימן אהרן    429
234    בר נרון מנדל    429
235    און דורון    426
236    ונונו בבר    421
237    גולן דוד    63
238    כהנא ברוך    63
239    אלבוים רחל    56
240    מנצובסקי אליהו    54
241    כהנא יחזקאל שרגא    53
242    לנדאו גלעד    48
243    סולטן כהנא אסתר    47
244    צוקרמן אהובה    47
245    אביגד אברהם    46
246    דאר משולם    45
247    סקט ליבה    44
248    שבט ארי יצחק    43
249    מאיר נתן עובדיה    42
250    סולטן שלום מנחם    40
251    כוכב יניב    37
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
252    גבאי אליהו אלי    34
253    בושרי יחיא יצחק הודיה    34
254    מלמד יואל    24
255    קנדל דפנה    22
256    שמטוב ציון    21
257    כהן משה    19
258    כהן שירה    18
259    בניטה מרדכי    18
260    מצא יהושע    18
261    מצא יעקב שמע    15
262    מזרחי עמי    15
263    פרידמן אורה    15
264    אטיאש ארנון משה    14
265    מורה יצחק    14
266    כחלון יעקב    13
267    יוחנן יהונתן    13
268    עמיאל אברהם    13
269    כהן יעל    13
270    שורצ'ין גריגורי    12
271    בנדיקט יששכר    11
272    רווה אליהו    10
273    ברודאי גד    10
274    לוי גדליה    10
275    ארם יעקב    9
276    פתל יואל ינון    9
277    זולדן שלמה    8
278    קורץ דוד    7
279    שטרית אילה    7
280    מימון לירן    6
281    הירש אברהם שמואל    6
282    מלכה דוד גד    5
283    בשארי דקלה    5
284    גורל משה    5
285    סומך דן    5
286    קויפמן סימה יאכ    5
287    מזרחי אליהו    5
288    רפאלי אהרן    4
289    אליהו ויקטור    4
290    גל ליאת חיה    4
291    זילברמן חיה שרה    3
292    קרשי יורם    3
293    שטרית יוסף    3
294    ברזני יוסף    3
295    ביטון שמעון    3
296    פריינד דוד אריה    3
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
297    זילברמן אברהם גר    2
298    מזרחי עובדיה    2
299    חקוק אליהו    2
300    פימא שימרי    1
301    זלביץ פנחס    1
302    חיון צורי    0
303    ברוך שני    0
502    ירכא
1    חביש מוחמד    26
2    ח'יר נזיה    23
3    עבד עפיף    18
4    עבד פארס    12
5    סאלח סאלח    5
6    עטאללה עלי    2
1224    כוכב יאיר
1    פינברג אלי    42
2    קוק ליזט    21
3    בלוך מיכאל שרייה    17
4    בן טובים אריה    1
1059    כסיפה
1    קרינאוי עאטף    189
2    אסמאעיל בנאן    184
3    אסמאעיל ראפת    184
4    ספדי מנדי    5
5    בסט לילך    3
6    בר אילן עליזה    2
7    טתרואשווילי שבתאי    0
1296    כסרא-סמיע
1    עאמר עאמר    0
2    חריש נאזם    0
3    עבדאללה זאיד    0
168    כפר יונה
1    ששון מאור    39
2    בן סימון אברהם    36
3    בן סימון ניר    34
4    בוארון רחמים    26
509    כפר כנא
1    באיר ריאד    5
2    אבו ליל אמין    2
3    חמזה סלאח    2
6900    כפר סבא
1    גולן מיכה    288
2    שהרבני נסים    283
3    צברי נחמן    282
4    מנחם מנחם    278
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
5    קוגן שמואל    278
6    מייקלר יונה אנטולי    274
7    אגמי ברק יעקב    271
8    עינב משה    270
9    קדוש אברהם    259
10    בן דוד מיכאל    247
11    שרעבי דקלה    176
12    שרעבי יצחק    176
13    מגן אסף    163
14    כהן חזי    157
15    גולן אתי    156
16    סעדיה משה    153
17    מגורי כהן שלמה    152
18    דרשר לילך    149
19    דוד שמעון    148
20    טל ישעיהו    142
21    גריאני משה    138
22    לביא יצחק    137
23    חיימי יוסף צדיק    135
24    יוסף אברהם    135
25    שחם שרון    134
26    קסלסי אושרי    131
27    ראסוני אברהם    128
28    אבו דוד    127
29    מחלב יחזקאל    59
30    זליג סימה    19
31    הרוש משה    13
32    דרשר גיא יואל    11
1139    כרמיאל
1    נוימרק קורן    271
2    חרפק יובל    261
3    זינגר פסח לייב    258
4    איצקוביץ ערן    257
5    גילגור בוריס    257
6    אנוש גיא    254
7    בן דוד שלמה    251
8    אלקיים חנה מרגא    250
9    אקו לב ארי שושי    245
10    לוי יצחק    231
11    נסימיאן יובל    225
12    בניון רמי    114
13    דמתי אברהם    108
14    פלדמן אברהם    102
15    שוחט אלכס    95
16    שמליוב זויה    85
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
17    חכמון מרדכי    74
18    בניון עופרה    73
19    פלדמן אורטל    59
20    בנימין אורן פרג'    5
21    שושה יחזקאל    3
22    דנינו רפאל    2
23    ביראני אמג'ד    1
9522    לב הגליל
1    ח'ורי סרוה    0
2    חואיטה ראיף    0
3    אבו ריא פאדי    0
4    שטרן רוני    0
7000    לוד
1    סער אליהו    639
2    רביבו יאיר    624
3    פינחסוף גבריאל    616
4    אלישע פנחס    609
5    קטאשוילי רפאל    603
6    חדד גיל    603
7    ברדוגו ליאור    572
8    קטש שבתאי    568
9    אוחנה משה חיים    538
10    פימה מזל    453
11    בן לולו משה יחיא    446
12    קטן מנחם    439
13    אסל אילן ארנ    434
14    אדרי נסים    433
15    עטיה מיכאל    423
16    ניסים משה    423
17    אבו ערארה רדואן    358
18    דהן שלמה    219
19    דיין אליהו    218
20    אוחנה סלומון    211
21    מידה רפאל    204
22    קודיש דב    200
23    סיטבון עליזה    195
24    עידן טלי טורקיה    189
25    אבו ערן    187
26    חדד רותי    185
27    שגב שלמה    167
28    אילוז אליהו    75
29    אסולין יוסף    38
30    חדד אמיל    33
31    מנגיסטו סטוטאו    29
32    רביבו אליהו    23
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
33    אלדן משה    20
34    אוחנה אסתר    19
35    לוי אברהם    14
36    אזברגה וופא    4
9933    מא באר טוביה
1    זנדני ישראל    119
2    אוריאל שלום    119
3    זורנו אליהו    118
4    ימר בן ציון    118
5    כץ רונית    117
6    שטינבאום פנינה    117
7    אוחנה יוסף    117
8    ונציה רפאל    115
9    דסה יונתן    112
10    ימיני יובל    112
11    שטינבוים סיון    103
12    כדורי ז'קלין    103
13    כץ נירה    101
14    שטינבוים דב    97
15    זורנו אורנה    95
16    מור יונתן    94
17    יחיא פארוק    93
18    בן בסט אברהם    90
19    קליין נתן    88
20    כנפי יעל    74
21    כנפי דוד    61
22    יעקובי מנשה    21
23    טיבי דניאל    21
24    ביטון אברהם    21
25    אזולאי רפאל כפיר    20
26    שחר אוהד    19
27    ברם גל בנימין    19
28    סרי עוזיאל    19
29    רוזנברג ירון    18
30    קודנציק נחום    17
31    קודנציק רוית    17
32    קנפו אופיר    4
33    כנפי ענת    0
9907    מא בית שאן
1    זנאתי מאיר    61
2    מנחם שאול    57
3    כהן בנימין    49
4    אליהו דניאל    36
5    דהן פרוספר    36
6    בית אריה גור    34
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
7    דהן אליהו    34
8    מרדכי רונן    33
9    שמעוני עופר    32
10    מרדכי אורי    29
11    מרדכי משה    27
12    מרדכי אילן    0
13    מרדכי שי    0
14    פצ'רסקי יצחק    0
15    פרבר רפאל יונה    0
9941    מא בני שמעון
1    אטיאס רונית    62
2    אהרון מרים    62
3    שטרן ג'ודי    61
4    אטיאס שלומי    60
5    בליסטרא שושנה    59
6    בליסטרא גיל    57
7    אוזן סילבן    29
8    לאביוד עליזה    28
9    לאביוד סברינה    28
10    מימון קמיל כרמ    25
11    חסאן שלום    7
9971    מא גולן
1    ארז יורם עמנואל    138
2    נאה יצחק נדביה    89
3    זלצר נחום    89
4    חדד יוסף    87
5    בן טוב ניסיאל נסים    85
6    בלוקא יצחק    81
7    כהן אמיל    80
8    ואטורי נסים    80
9    גבאי יעקב    80
10    דוד רחל    80
11    בדוח מיכאל    79
12    משה רפאל    78
13    גורן אבירם    78
14    אלאור אינדיג שמואל    78
15    כחלון עמוס    76
16    פיניאן יעקב יוחאי    71
17    פרלמן אילן    63
18    אפל משה חיים    62
19    באבד ידידיה    62
20    גבעון אוריאל    61
21    אדלשטיין דורית דד    60
22    גבעון איתי    60
23    שגיא אליהו    59
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
24    גבעון שבתאי יצחק    57
25    לב ארי רפאל    56
26    בירנבוים אלעזר חיים    56
27    צוקרמן יחזקאל    55
28    בן אליהו עמיחי    55
29    בן הראש אלעזר    54
30    שיין יעקב מתן    53
31    רוזמרין חנה    3
32    רוזמרין פנחס    2
33    בלס יואב    2
9976    מא גוש עציון
1    דסברג מרים יהודית    210
2    אדלר שמואל סטבן    194
3    ברגמן פנחס    190
4    אירם ברוך    184
5    שרעבי עדיאל    178
6    סקט שמואל    177
7    וונגרובר אריאל    176
8    הורוביץ כץ תמנה    176
9    איינהורן אביעד    172
10    שיראל צבי שלום    172
11    שורץ שרה    172
12    חלמיש מוריה    169
13    פרידמן חיים    167
14    יוקל אהרן    167
15    וולף בנימין זאב    167
16    פז אבישי    165
17    וולף רננה ברכה    165
18    פרניס אריה    164
19    קנדל שי    163
20    קרזן אורי דוד    159
21    דוד מיכאל    145
22    נקונצ'ני בנימין שמואל    81
23    ליבמן רחל לאה    23
24    שטכלברג משה יהודה    22
25    רוט רננה אסתר    22
26    ידידיה אסף יצחק    18
27    לוז אביטל    17
28    הורינשטיין מאיר יוסף    17
29    עידו בעז    12
30    רוקח נילי    12
31    שימחי יואב    9
32    עידן מזל    9
33    סון יהודה    9
34    פיבלוביץ חגי בצלאל    8
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
35    עמר יהונתן    8
36    לוז איתם צבי    7
37    צרפתי משה    7
9930    מא גזר
1    כהן משה    228
2    מרקוביץ יצחק    227
3    דקל ציון    225
4    סלמה ישראל    224
5    בסעאד אליהו    224
6    נחום עובדיה    223
7    ביטן ראובן    223
8    ישראלי אברהם    223
9    לוי שאול    222
10    לוי דוד    222
11    תפארת אברהם ח    221
12    כלפון אריה    221
13    לוינקרון משה    220
14    שמואל חי אלי רן    217
15    רוזנברג יונה    176
16    כספי איתמר    176
17    בר גד אריה ישעיה    175
18    גרוסברג דוד    174
19    ספוקויני מתניה    174
20    כפרי פיני    173
21    מור יוכבד שפרה    173
22    ברץ מתתיהו    172
23    חמילבסקי בועז דוד    171
24    עדני שאלתיאל    170
25    שטרית ראובת    3
26    ונציה שירן    2
27    תייר שבתאי    0
9903    מא גליל תחתון
1    לוי יובל    44
2    חנניה שי    41
3    גולדברג שלום יצחק    38
4    הרץ דוד רפאל    35
5    רבהון מרדכי    31
6    יחזקאל יהונתן    29
7    לוי דניאל    21
8    מן שלום דוד    18
9    פיניאן חנה    15
9920    מא דרום השרון
1    אהרון בנימין    24
2    שגב ראובן    24
3    קוממי לי אור    21
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
4    שיליאן משה    21
5    אלקיים שלמה    20
6    זמיר יעקב    13
7    מאזיג רחל    13
8    מרדכי יאיר    12
9    בר דוד משה    12
10    עזריה שלמה    12
11    דדיה מאיר    12
12    אלמנך מלקו    12
13    והב יחיאל    11
14    זילברשטיין דן    9
15    חדד יוסף    2
16    הררי עידן    2
17    אולדק משה אריה    2
18    צוויפלר שלמה    1
19    משה יורם    1
20    טביבי שמואל    0
21    צרפתי משה    0
9908    מא הגלבוע
1    יעקב מנחם    167
2    יעקב ערן    164
3    יוסף דיין    164
4    יוסף אברהם    163
5    יעקב גולן    162
6    עזר איתן    153
7    פרידמן שניר    148
8    אליה רחמים    140
9    מועלם יוסף נועם    137
10    כהן ישראל    136
11    בצלאל יחזקאל    135
12    אברהם עשהאל    134
13    פרץ יעקב    133
14    כהן יהודה    133
15    עמר יהודה    133
16    מלכה גבריאל    121
17    עמר יוסף    120
18    סוברנו דוד    118
19    כהן יצחק    80
20    בריימוק איתן    77
21    שלמה אבנר    75
22    ביטון יעקב    74
23    כהן זוהר    73
24    אהרוניאן גואל    72
25    יעקב עוזי    70
26    אזרד מנשה    67
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
27    דניאל אלי    67
28    גבאי ציון    66
29    יעקב שמחה    63
30    רותם אברהם    60
9978    מא הר חברון
1    גליק יהודה יהושע    90
2    מרצבך ישי דוד    90
3    לבינגר יובל    75
4    בן דוד נתן אהרון    59
5    לייבנר יגאל עמי    53
6    שבו אחיעד    46
7    כהן מאיר טוב    46
8    זימן שלמה    17
9936    מא חוף אשקלון
1    פיקאר חנה ליזה    50
2    לישה נאוה    46
3    קליין חיים    46
4    ירון ישעיהו    45
5    לישה ניסן    43
6    ונונו דרור נסים    41
7    מכלוף ויטו אבנ    39
8    פרידמן נתנאל    39
9    מכלוף אסף    38
10    גולן ישראל עזי    38
11    פניאל מרדכי חיים    35
12    גרוס שי    33
13    אלבוים צבי דב    31
14    מועלם ישי    31
15    ברגיג רפאל    27
16    זלביץ אברהם    26
17    שכטר מרים    8
18    דרורי אלמוג    5
9915    מא חוף הכרמל
1    אשורי רבקה    127
2    אשורי שלמה    125
3    אשורי איתן    125
4    אשורי ביטון קרין    118
5    אשורי מורגנשטרן אריאלה    115
6    מורגנשטרן שאול    103
7    אשכנזי ישראל    94
8    יעקובוביץ דליה    93
9    כרמלי כרמלה    72
10    ג'מל אברהם    59
11    שפירא שי    56
12    דנינו שמעון    43
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
13    אמאר דוד    41
14    בן שושן יצחק    33
15    כהן ישראל    32
16    אוחיון שמואל    27
17    אמאר יהונתן    27
18    אמאר עליזה    22
19    גולדרייך אבא יעקב    15
9918    מא לב השרון
1    צראף יעקב    145
2    קדם אבנר    136
3    שמחי רימון    136
4    גולן מאיר    134
5    בטיה אמנון    134
6    דב אבנר    132
7    יחיא מתנה    131
8    יחיא גבריאל    130
9    בלאיש יורם חיי    129
10    יחיא שאול    129
11    חדד יפת    128
12    יהודה נתנאל    126
13    מטרני שלמה    113
14    מניס ארנון    104
15    מינס אבישג    86
16    מינס חיים    85
17    לידני שרה    84
18    מינס מיכל    83
19    מינס נטע    83
20    קחזם נעמה    82
21    כהן שושנה    81
22    בן הרוש פרדריק    80
23    ליבוביץ עמנואל    80
24    מניס יונה    79
25    אטיה שאול    78
26    לידני שלום סעדיה    65
27    מטרני אליהו    3
28    עמר שלמה    3
29    בניסטי ליאור    3
9950    מא לכיש
1    זנו אסתר    64
2    זנו אברהם    63
3    בר גיל דוד    61
4    בר גיל משה    61
5    אברזל גבריאל    61
6    סוישה מרדכי    56
7    אברג'ל יעקב    54
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
8    יחזקאל אבי    54
9    סעדון ניר    46
10    דהן אשר    43
11    דהן ישי    43
12    זרביב נעמה    25
13    לאסט פולק מרדכי מרקוס    24
14    מימוני דוד גרינ    11
15    בן שבו דן אלי    5
16    סבן שרון    2
17    סויסה יצחק    2
18    דהאן יוסף    2
19    אברג'ל יורם    1
20    מלץ גרשון    0
21    ונציה אייל    0
9955    מא מבואות החרמון
1    אביטל יצחק    50
2    בן מובחר גיל    47
3    מנחם רפאל    47
4    קידר אבנר    41
5    כחלון אורי    37
6    אשל ציון    36
7    חיון סלומון    35
8    כהן אבי    35
9    גלינה אברהם    25
10    גלינה לאה    21
11    גלינה ברוך ברק    21
12    גלינה דוד    21
13    מרדכי אליהו    19
14    סלמן יצחק    8
15    אהרוני רוני    8
16    כנפו יצחק    6
17    מימון יעקב קובי    1
9925    מא מודיעים
1    יהוד שאול    187
2    הלל אלישע    187
3    ויטורי מנשה    186
4    וידל אליהו    186
5    זכריה משה    185
6    יפרח דוד    185
7    וילהלם ישעיהו    183
8    אטיה יעקב    107
9    אברהם אליהו    106
10    איזק יעקב    104
11    בן שחר יוסי    103
12    דודיאן ישעיהו    102
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
13    גונצרסקי שושנה    101
14    גרשם עמיר    100
15    אלפקיר אמל    99
16    סוסן איריס    91
17    מנצור מיכל    89
18    מפיעי שלמה    88
19    כחלון עידן    87
20    עידן שמעון    86
21    כחלון ליאורה    86
22    מדמוני אבשלום    85
23    פסל משה    85
24    פלדמן משה    3
9904    מא מטה אשר
1    סויסה שלמה    37
2    שאול חנן    36
3    יחיאלי ציון    35
4    לסרי יהודה    34
5    דוגמא עזריאל    33
6    לסרי דוד    33
7    בן שלוש מזל טוב    33
8    כהן יוסף    32
9    גמליאל חיים    31
10    לוי אריאל    28
11    דמתי רוני    28
12    יהודה יחיאלי נצחונה    27
13    סולימן רפאל    27
14    בושארי אבשלום    27
15    גואטה גדעון    17
16    וינשטיין נפתלי    16
17    בוסקילה ציון    16
18    אוזנה דוד    14
19    פרץ אברהם    10
20    אוזנה זהבה    7
21    פינקוס רון    5
22    יצחקי מירב    5
23    שלם גבריאל חי    5
24    יצחקי ליליאן לאה    5
25    עמרני מאיר    5
26    ברם תקוה    4
9973    מא מטה בנימין
1    רפפורט עירא אלנ    266
2    ליבמן ישראל צדוק    236
3    שטרן שבח    232
4    סגל אליצור    217
5    פואה יהודה    214
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
6    ברטלר מאיר    206
7    יפרח יהודה    198
8    אנגלסמן נתן    196
9    פישר רפאל    185
10    חלמיש אהרן    184
11    ליבי מתנאל    174
12    הראל איתי מאיר    172
13    גולדמינץ מאיר    164
14    סבתו יצחק    162
15    העצני שרה    162
16    בן דוד משה    156
17    לויאן יוסף    153
18    לב ציון ישעיהו צ    149
19    בסוס משה    148
20    אליהו יהודה    147
21    מוטר ארקדי    146
22    דרמר יוסף    144
23    בן דוד אריאל    144
24    פלס אפרים    143
25    מלק אברהם חיים    141
26    פרוביזור מרק    136
27    פניגשטיין אלעד    136
28    קוטלרוב נתן    136
29    בן דוד אביעד משה    134
30    מלאך אסף    131
31    טאוב ירמיהו    126
32    קובלנץ אלה    125
33    שטרן שרה    122
34    צוף צוריאל שמחה    114
35    עמי אור צוריאל    113
36    טאוב מרדכי יה    108
37    טאוב אהוד    106
38    אנגלסמן ליאור    105
39    חפץ זאב    105
40    שלו יאיר שלום    102
41    סקט דבש    101
42    אנגלסמן אופיר    101
43    צביאל דוד    100
44    אוריאל אריה אוריאל    99
45    אנגלסמן ליאת    97
46    אטלי שמואל    97
47    קאפח יחיאל    97
48    שטרן חגי    96
49    אנגלסמן אוסנת    95
50    אנגלסמן אלעד יוסף    95
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
51    אלירז יעקב    94
52    כהן זדה חנה אלישבע    92
53    אנגלמן הלל שמוא    91
54    רבינוביץ נתנאל איתמר    88
55    אנגלסמן שושנה    88
56    פוזן עקיבא ישעיהו    87
57    אנגלסמן חובב שלמה    87
58    מאיר נריה חיים    84
59    אטיה יעקוב יש    84
60    נבון יחיאל    79
61    אנגלסמן תומר    77
62    אנגלסמן עטי עטא    76
63    שטרן אליהו    76
64    פרינס שמרית    75
65    יעקבסון אברהם    75
66    אהרון נעם גד    74
67    הלוי עפרה    73
68    שטרן ישעיהו    73
69    כהן רבקה    72
70    כץ יוסף    70
71    הלוי עירית    70
72    סגל יצחק ערן    70
73    כהנא נתנאל    69
74    אייכנבאום אריה    64
75    אלוש רינה    62
76    יוקל ישראל    62
77    קורצויל אליעזר    62
78    כהן יניב    62
79    מוזס גיורא    61
80    ויספיש יהושוע יוסף לייב    61
81    צ'רני מיכאל וולף    61
82    וגשל אנגלסמן הדר    60
83    מורד חיים עזר    60
84    שלמון שושנה    58
85    שטינמץ יועד    55
86    מסיכה רונית    54
87    מישאל כרמל    53
88    הלוי שם טוב    52
89    גוגנהיים חנניה אוריאל    52
90    עדני עמית    50
91    שולץ נח עקיבא    48
92    חמילבסקי אהרן    47
93    שלמון ישעיהו אשר    47
94    שלמון ישראל    46
95    צלס דב חביאר    45
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
9926    מא מטה יהודה
1    אבוקרטה יצחק    50
2    אבו קראט שמעון    49
3    בוסקילה דוד    48
4    אליס יוסף    47
5    עמרם אורן    47
6    סעיד יפת    47
7    דרעי אדרי אליהו    46
8    בן ציון הדר    43
9    מנחם אהרן    42
10    שיאחי מאיר    42
11    בן ציון ארגוב    37
12    אברהם לילך    37
13    ששון יוחנן    36
14    יפרח יובל    34
15    סיידוף יהושע    34
16    בן דוד דוד    34
17    בן ברוך שמעון    34
18    מיסק לוי אסף    32
19    מדינה נתן אליה    31
20    בן חמו משה    29
21    מרדכי מנחם    29
22    טרבלוס דוד    29
23    בן שושן פנחס    28
24    אהרון צוקית    28
25    מזרחי אליעזר    28
26    בוסקילה יואל    22
27    דוד משה    21
28    יצחק עוזי    21
29    זאדה יצחק    19
30    עובדיה יפעת    17
31    פז טל שגית    15
32    אוחיון יעקב    15
33    פרץ שלמה    14
34    דוד אלון    14
35    שושני יניב חיים    13
36    כהן זבולון    11
37    גוטמן אלכסנדר    10
38    יחיא ויקטוריה    9
39    דיקר ישראל    9
40    גלבוע דניאל    8
41    עמר דוד    7
42    פינגלה ליאון משה    3
43    כהן מאיר שלמה    2
9902    מא מרום הגליל
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
1    דדוש חיים    171
2    שלג אריה    143
3    פרימוביץ דורון    131
4    פיניאן משה    129
5    סופיר יהודה    124
6    ולעל עמוס    123
7    פרץ רפאל    119
8    עגיל דוד    118
9    אלגאלי יוסף    111
10    מנשה שאול    108
11    שלג שמעון    105
12    חדיף מאיר    104
13    הלאל יואב    97
14    אלמלח מאיר    94
15    מנחם מאיר    65
16    זליקוביץ משה יוסף    64
17    גולדנברג שולמית    60
18    ביטון אברהם    49
19    עזרן אברהם    29
20    פיניאן אלירן    23
9942    מא מרחבים
1    צור חיים    56
2    יהודה ישי    53
3    כהן אבייתר    48
4    פרטוש משה    48
5    חג'ג' מיכאל    47
6    לוי יעל    46
7    סאריזדה ניסן    45
8    שימן נתנאל    38
9    חזז משה שי    34
10    רחמני אברהם    32
9956    מא משגב
1    שפיץ דוד יוסף    58
2    שירן שבתאי    55
3    לוי רעי דוד    47
4    טלר נעם אריה    46
5    פיטוסי גלעד    44
6    ויסמן אהרון    29
7    פרניס דמיטרי    13
8    שחר יוסף    12
9931    מא נחל שורק
1    רזניק יוסף    47
2    וסרטייל שלמה    8
3    גיאר יהודה    1
4    שררה חגי    0
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
9939    מא עזתה
1    יפרח גיא חנן    59
2    יגנה יחזקאל    45
3    כהן אריה    45
4    חדד דורון    44
5    נוימן שאול רפאל    44
6    ישורון אילן    43
7    קלימיאן מוריס    41
8    כהן מאיר    40
9    דמרי יוסף בני    40
10    חזן אליהו    39
11    טואיטו נחמיה יוני    38
12    יגנה אורה    38
13    קלימיאן עמית    37
14    דמרי דוד    37
15    אופיר מנחם    13
9916    מא עמק חפר
1    אריאל שמחה    95
2    אזוט אברהם    86
3    אזולאי חנניה    85
4    דנין זרח    82
5    חודור הדס    80
6    יפין עזריאל    77
7    מוחני אלי    77
8    יפין אסתר    76
9    אלון חסיה מלכה    76
10    לפידות הראל    75
11    טריבר יגאל    74
12    זימן שמואל    74
13    בן עוזיה שמעון    72
14    ביטן רפאל    64
15    מגידש עפרה    62
16    בן בסט שרון    61
17    ירד שי אחיקם    60
18    אלישב חנוך    60
19    אביבי אייל    59
20    מנטינבנד דוד אלחנן    59
21    אידלמן איליה    58
22    ביטן קליר    57
23    גלעדי אלרון    56
24    שרעבי ניר    50
25    שרעבי נתנאל    48
26    שרעבי זכריה    48
27    שרעבי ינון    47
28    סורצקי יצחק צחי    46
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
29    שדה רמי    43
30    ערבה נדב    43
31    קדרי גדעון    37
32    פדלי יואל    35
33    צור יחזקאל    30
34    מסורי יניב    26
35    פולדיאן אלברט    9
9909    מא עמק יזרעאל
1    כהן שולמית    121
2    מטלון מנשה    83
3    קלנר אריאל    82
4    מרן גלעד שמעון    82
5    סיידר ישראל ב    81
6    שלמה מיכאל    80
7    קלנר מאור    80
8    מרן סימון    80
9    שמחון שמואל    77
10    ליברזון שאול אלכסנדר    77
11    מרן סלבי    77
12    פישלר מיכאל מאיר    75
13    בוצין אריה שמריהו    72
14    בר יוסף דוד נתנא    72
15    גולדברג מנחם    71
16    בוטבול שילו    59
17    חונוביץ תמיר    58
18    אלימלך יצחק    57
19    לוי דניאל    56
20    לוי רוני    52
21    ברוס רון יוסף    52
22    שמואל שון    52
23    בש יצחק    49
24    ניר טל    38
25    מלכה רויטל    37
26    בריימוק מיכל    37
27    אורן אמיר    37
28    מזרחי סלומון    37
29    אברהם שושנה    36
30    שניידר יצחק    36
31    שלמה תמר    36
32    קרינאוי שאדיה    33
33    פרידמן יעקב    6
34    מימון אורטל אורייט    2
35    בירן נועם    0
36    טקלה אנדואלם    0
9940    מא עמק לוד
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
1    פדלון דוד    363
2    כהן יהושע    325
3    טירי יפת    296
4    פדלון ויטנריו    232
5    נעים חיים    213
6    שירמן ניסן    198
7    לוי אופיר    193
8    סעאדה אברהם    170
9    פדלון שחר    156
10    דאבוש אברהם (גברי)    152
11    חמו דוד    142
12    דאבוש אברהם (רפאל)    136
13    דבוש יואב    133
14    דאבוש משה    116
15    דבוש שאול    108
16    דאבוש שמשון    103
17    מאור יעקב מאיר    98
9975    מא ערבות הירדן
1    קופרמן שלום    41
2    חזות יוסף    35
3    גנות עמישב    27
4    חייקין מישאל נועם    25
5    עבאדי שרה    24
6    מזרחי חיים    23
7    אבנר מרדכי    21
8    גרינברג יעקב    20
9    תמסית סלומון    19
10    ברינגר גיל    19
11    סוקולוף אריאל מנחם    18
12    שוורץ סטיבן הל    10
9972    מא שומרון
1    אידלס יעקב יוס    280
2    הר מלך סון לימור    275
3    הישראלי יהונתן    239
4    פואה משה    234
5    דגן יוסף שלמה    216
6    לוינגר גלעד    214
7    ברמסון דוד    195
8    ביסמוט גיל    179
9    וינברגר יעקב    168
10    שושן דוד    163
11    טירי עדיאל    156
12    בהר יונתן הא    156
13    ביתן יוסף    155
14    רוזנפלד אליעזר    153
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
15    מלטר ראובן    149
16    רוט הלל יגאל    148
17    שרקי מיכאל    144
18    סעדיה ישראל    139
19    דיקשטיין אלחנן מא    139
20    מלמד יצחק אפרים    138
21    דגן צפורה    137
22    אורבך יאיר    136
23    שרפר דוד    133
24    מזרחי תומר    133
25    מנטינבנד יוסף    127
26    ישי יצחק    124
27    מוראד עודד    124
28    חתוכה עופר    123
29    ברנד יצחק    121
30    דגן יהודה    117
31    זימן אליס דניצה    116
32    לב מיכאל    110
33    רכמוט משה    109
34    מרגליות ברק    108
35    גורן צבי שלום    108
36    רוזנברג בנימין זאב    107
37    מנקדי אליהו    102
38    סקט רחל    94
39    קין פנינה    92
40    אביטן דורון    90
41    גולדברגר אריה    89
42    חיימוב יסכה איילת השחר    88
43    מסיכה משה    88
44    הרשקוביץ יעקב    86
45    הר אבן דניאל    86
46    ויסמן יאיר יחזקאל    84
47    וייס דגן אורה    84
48    ורטהיים לאה    77
49    כהן אברהם רו    76
50    סגל רן שמעון    74
51    וובנובוי ויטלי    73
52    כהן ליאור    72
53    בן אלי סיגלית    70
54    בן דוד כתריאל מ    68
55    עידן גדעון    67
56    אהרון מנשה    63
57    תל דן נחום    62
58    סויסה גבריאל    57
59    מרזון יבגני    54
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
60    דיין חסיבה    54
61    פסחוב טמירלן    51
62    שינבלד רמי    51
63    פיניאן אברהם    45
64    טראו דוד    44
9934    מא שפיר
1    טוקר אביאל שרגא    70
2    יפרח מרדכי    68
3    זלינגר דנה    67
4    אלבוים שמואל חי    64
5    אדרי ציון    62
6    דנין שי    58
7    ענקי משה    57
8    פריזון שמעון    54
9    גויטע עודד שלמ    54
10    יפרח איתיי    53
11    מגידש יואב    6
12    זהבי גלעד    6
13    יפרח משה    4
14    אלבום אלימלך    0
15    עמר מלכה    0
771    מבוא ביתר
1    בירנהק יעקב    0
1015    מבשרת ציון
1    שמעון יורם    71
2    לוי דוד    52
3    יוסף עקיבא    46
4    נאור נפתלי    45
5    אלחנני גבריאל    43
6    טרר אברהם    41
7    שרביט דוד    18
8    וינברגר חנה נעמי    16
9    בן גיגי יוסף    16
10    שרביט יוסף    11
11    אלקלעי אברהם    10
481    מגאר
1    עראידה עאסי    42
2    מסאלחה סמיר    22
3    פתפות סוהייל    14
4    סראחנה פאיק    5
874    מגדל העמק
1    בנקסוס מחלוף    389
2    בן חיים יעקב    387
3    גבאי יעקב    384
4    אלמלח אברהם    384
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
5    בן יוסף רוזה    384
6    ברדה איתי    380
7    ברנס אלכסנדר    378
8    גולן אורי    376
9    זוזוט שלום    43
10    טמיר שמואל    38
11    עמר בן קסוס אלגריה    34
12    מנשירוב אלברט    32
13    קדוש דוד    3
14    ון דייק מרק    1
1200    מודיעין
1    אפפלבאום משה    233
2    אזולאי דוד    232
3    בר גיל מרדכי    232
4    ברוך משה    231
5    אנקוה ז'ק    230
6    אפריאט יצחק שמע    230
7    גואטה שמעון    230
8    דהן אברהם    229
9    שלי לילך    228
10    צפריר דוד    226
11    סביר יורם    225
12    שטרית יוחאי    225
13    מרציאנו חיים    224
14    נעימי יצחק    223
15    רבנזבט אליהו    223
16    משטא נתן    222
17    פלומבו שבתאי    221
18    כהן אלי    221
19    דייסי שמשון    220
20    ליטמן מאיר צבי    220
21    מנצור אלון    220
22    מזרחי ישראל    220
23    דותן יוסף    219
24    דהן יחיאל    218
25    בן נתן דן מרדכי    5
26    אלמלח בנימין ר    2
28    מזכרת בתיה
1    פיאלקו אלכסנדר ישעיהו    45
2    חגבי אבינועם    34
3    גולדנברג משה    26
4    שרבט יוסף    8
3616    מעלה אדומים
1    אזולאי ברוך    393
2    מתתיהו דוד    363
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
3    אושני צדוק    363
4    מלמד יעקב    358
5    אהרן עמרן    358
6    ואזנה מרים    358
7    אסרף יהודה    357
8    נאסה דוד    356
9    כהן גמליאל    356
10    יפרח גיא    246
11    ביבי צביה    242
12    אריאל שלמה גדעון    240
13    קליין יצחק יעק    239
14    חרלפ גדעון    239
15    אדרי בנימין    237
16    פדידה שמעון    235
17    קליין אברהם יוסף    235
18    אורנשטיין זאב    231
19    פריג ארלין פ    226
20    גולוסובסקי מיכאל    224
21    נקר יוחנן בנימין    224
22    בלומברג אריה רפאל    222
23    ברוך יורם    128
24    מארק שמעון    127
25    צקול מלקמו    123
26    נזרי יוסף    122
3653    מעלה עמוס
1    דנציגר ישראל    1
3637    מעלה שומרון
1    דיין דניאל    0
2    שפירא אבנר    0
3    שגב רמי יוסף    0
4    שגב מיכל    0
1063    מעלות-תרשיחא
1    לסרי ליאור    171
2    פרידמן נפתלי דב    166
3    אסולין אברהם    163
4    אסרף סמי    162
5    נעים פייסל    130
6    חזן מיכאל    112
7    יפרח נסים    104
8    חזן דניאל    102
9    שם טוב מויז    90
10    בוחבוט יוסף    88
99    מצפה רמון
1    דרעי משה    53
2    דוידי יהונתן    39
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
3    שרבט יצחק    1
732    משמר הירדן
1    עמור חיים    0
2    שוקרון שלמה    0
9100    נהריה
1    דוד שאול    619
2    סלע אמנון    460
3    מוסה חיים    440
4    אלפסי ניסים    434
5    בוקריס יצחק ירו    432
6    וייס יצחק    430
7    פנחס יואל    430
8    בוקריס רונן דגן    429
9    קורקוס אברהם    425
10    סעודאי אחלאם    423
11    לנקרי ציון    423
12    אלפסי מרדכי    418
13    אפרג'ן דוד    413
14    אוחנה אורית    407
15    סעודאי אורן    405
16    בר אופיר    391
17    שצברג שי ברל דב    386
18    אטיאס עמרם    385
19    שמואלי גיל    385
20    סבג אברהם    383
21    בן שמואל יפה    383
22    ענבר אבנר    381
23    יהודה ניצן    377
24    אורנים יוסי    366
25    אביטבול יוסף    361
26    טורג'מן שושנה    360
27    דודיאן אלון    353
28    טל ראיה    349
29    כהן דוד    342
30    כהן אריה    338
31    רזק ג'ורג'    323
32    שיטרית יעקב    256
33    סלע איתמר    239
34    אלמקיס שי    228
35    נחום רות    227
36    סלע דניאל    191
37    דהאן אליעזר    191
38    סלע דותן אבנר    188
39    בן דוד משה שי    172
9666    נחל עירון עמקי
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
1    טיארה איהאב    20
2    פראג' סאלח    5
3    עתאמנה האשם    0
4    פרל דניז    0
7200    נס ציונה
1    כשרי שלמה    102
2    כהן נורית    90
3    טביב יאיר    89
4    לוי ישראל    88
5    זילברמן צפורה    87
6    פטל הרצל    86
7    אידן יעקב    78
8    לוי שלמה    78
9    קעטבי סיני אלי    76
10    מזרחי שמואל    71
11    כהן עזרא    63
12    צוברי שלום    56
13    פלד ישראל    50
14    לביא אורי    48
7300    נצרת
1    ח'ורי אבראהים    233
2    חורי פאדי    233
3    ח'ורי עביר    117
4    רושרוש רים    117
5    רושרוש עאטף    116
6    ח'ורי ניהאיה    116
7    שאהין ענאן    1
8    בולוס שאהין דינא    1
9    שאהין עימאד    1
10    שאהין סמי    1
11    שאהין אניס    0
12    אסבניולי זיינה    0
13    שאהין סילביה    0
1061    נצרת עילית
1    גפסו אלי אלירן    237
2    גפסו שמחה    237
3    כהן טוסיה משה מ    236
4    אייזנברג אלכסנדר    236
5    סנואני משי מרצדס    236
6    גפסו יהונתן    236
7    עטיה שמואל    235
8    ספיר שלום    235
9    ליקוורניק רון    234
10    טמסיס מיכאל    232
11    פלוט אילן    178
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
12    רובין אתי    173
13    יודקביץ בוריס    171
14    שעיבי רן    168
15    מואס יגאל    168
16    פייכטנהולץ רוברטו אליאס    166
17    פלוט רינת    163
18    פרטוש עמי    162
19    לארדו אבישי    155
20    אובגס ליאור    153
21    שמידר לביא    130
22    אופנקרו אריאל אלי    0
2500    נשר
1    עמר משיח    296
2    בן לולו נסים    289
3    בלמס ציון    283
4    בן לולו אברהם    282
5    אזולאי אברהם    279
6    נחמיאס חיים    277
7    אנקווה דוד    266
8    סויסה אליעזר    265
9    קוטלר דמיטרי    210
10    הרשקו יצחק    204
11    זנו סלומון אלכסנדר    203
12    שולמן מליק אילנה    202
13    אלטר דב    202
14    עובד זהבה    202
15    עמר יוסף    199
16    בן שיטרית מוריס    196
17    דורון ליאור    85
18    סאטובי וייצמן    7
19    בן נאים אהרן    2
20    יעקבי אהרון    1
246    נתיבות
1    דמרי יגאל    472
2    טרבלסי יעקב    461
3    אוזן ציון    460
4    מזוז דרור    457
5    אלקאים מכאל    451
6    אוזן סימון    450
7    עמר יעקב    449
8    פרץ אברהם    448
9    אפללו נחמיה    446
10    אזולאי יובל    444
11    עמר אושרת    444
12    יפרח אבגי חגית    443
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
13    אביטל דנה    442
14    טדג'ו אורן ישראל    441
15    ברם שמואל    437
16    סופר מאיר    406
17    כהן שלום    403
18    אלפסי יצחק    401
19    זוהר שמעון    399
20    בוסקילה ציון    399
21    שטרן רון שמעוני    399
22    יעקב אורינה    389
23    סויסה משה    383
24    חזן אליהו    181
25    אבו יאיר    169
26    סאסי שלום    161
27    שיראל ישראל דוד    135
7400    נתניה
1    מכלוף אשר    78
2    גרינצייג חגי    68
3    גופר אשר    64
4    מימון דודו    62
5    לנג משה חיים    61
6    ברקוביץ פאול    60
7    כהן איב אנדר    56
8    עמיאל שמואל    54
9    דוד ג'נין    53
10    יצחקי עקיבא    51
11    תמם ליזטה עליזה    44
12    אברהמוף רונן    44
13    רובין נילי מזל    43
14    בוחניק שמעון    43
15    ג`יאן אורי    43
16    אלמוג נסים    43
17    מחלוף גד    42
18    פרידריך חיים זאב    41
19    מכלוף אריה    40
20    גאון רמי    37
21    שלג מנשה    36
22    תשובה תמר    36
23    רובין יגאל    36
24    תמם לימור    36
25    ברמן יצחק    35
26    מחלוף נפתלי    35
27    מכלוף דוד    35
28    בוארון שאול    35
29    חיימוביץ ליאור    34
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
30    סלם מרדכי    34
31    לוי אהרן    32
32    מנטין רונן    32
33    בנישו דני    32
34    ארביב יוסף    31
35    מכלוף צורישדי    31
36    שכטר בנימין    30
37    גולדפרב אריה    30
38    קוסובר מנחם    30
39    אברמוב אריאל    29
40    טויטו יוחנן    29
41    יצחקי דן    29
42    תמם יעקב    28
43    שיפראו פטנה    28
44    יצחקי דוד    28
45    גרובר משה מנדל    27
46    כובני יקיר    27
47    טולדנו יעקב    26
48    יצחקוב מיכאל    25
49    בניפלח משה    25
50    לוי יאיר    25
51    ששון יורם    25
52    בן חיים שמואל    25
53    יעיש יעקב    25
54    מאיק מיכאל    24
55    סאיג גבי    23
56    ריטברג מנדל    23
57    דיין גבי    23
58    חן ציון חנצי ישראל    23
59    בוטבול שרל שלום    23
60    טבקמן מנחם    23
61    רוט שמעון    22
62    ארז שי    22
63    הלוי יעקב    22
64    שמחי יצחק    21
65    גיאן פנינה מר    21
66    ברמוחא מרדכי    21
67    מור אירית גיננדל    20
68    באטה פנינה    20
69    מזרחי חביון    20
70    בן ישי יאיר    20
71    רז אורן    20
72    נעים עפר    20
73    יוסף גדליה    19
74    נפרין יוסי    19
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
75    בן חיים רות    18
76    סלהוב כלפו יגא    17
77    רג'יניאנו יניב ויקי    17
78    הלר לאה    15
79    ישכיל יצחק    8
80    ינקו אברהם    4
525    סאגור
1    מוסטפא גיהאד    149
2    אבראהים נדאל    127
3    חסן מולא    100
4    חסן האני    65
3567    סלעית
1    מרום סאמי שלמה    0
534    עוספיה
1    סקר סאבו    85
2    מנסור עמאד    82
3    גטיה דוד    0
7600    עכו
1    בן גלים פדידה שלמה    236
2    אלון ויקטור    233
3    מלכה אליהו    228
4    בלימבאום אברהם    226
5    הדר שמעון חי    224
6    שכטר ערן    224
7    צפריר אהרן    224
8    סונינו איתמר    224
9    לזר מאיר    220
10    אוחנה מאיר    213
11    בן שושן אסתר    170
12    סבג יצחק    168
13    באזוב רומן    168
14    אזולאי עליזה    167
15    בן דוד שמעון    164
16    שדה אבי    164
17    ולדיקו ליליה    160
18    לוי יעקב    157
19    סרגה אשר    150
20    בן עזרא ישראל    149
3727    עלי זהב
1    כלפה אהוד    6
2    קדוש משה    1
773    עמיקם
1    ארויו סמי    0
7700    עפולה
1    טייב רמי אהרן    396
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
2    גבאי מוריס    379
3    טייב יוסף    375
4    אוזן אברהם    375
5    אבודרהם אמי    374
6    בן מויאל ליאת    372
7    אוזן יוסף    372
8    שדו יעקב    370
9    טייב גקלין    369
10    סרוסי סהר אור    368
11    סרוסי איבון    365
12    אליהו דוד    362
13    כרסנטי דוד שמוא    358
14    חקוקי יצחק    357
15    לוי אבי חנני    343
16    לוי יוסף    308
17    ברוך מנשה    302
18    אלמקיס יהודה    296
19    עובדיה ירום    289
20    אברהם אלדד    289
21    ג'ורנו שאול    288
22    פריאל מרדכי    287
23    מורד משה    286
24    סבג שושנה    284
25    אלוש מוטי מרד    283
26    גושן שרביט נעמי    282
27    מורד צדוק    281
28    עובדיה אמר סיגלית אפרת    275
29    אסולין חנן    274
30    קריב אלי    270
31    שדו ארז    35
32    מורד איתן    11
33    טוביאנה נילי    6
34    אוזן שושנה    4
2560    ערד
1    רוז מתי    60
2    פוזילוב רבקה חנה    57
3    אל מהדואי שמואל    55
4    יששכרי דוד    40
5    אילני עינת    32
6    מרדכי יצחק דוד    21
7800    פרדס חנה
1    קעטבי יואב    205
2    פרץ ארמנד    190
3    כהן עינב    181
4    ליבוביץ אליעזר    180
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
5    מגידש מיכה    177
6    עודד ראובן    171
7    ממן יעקב    170
8    ארביב אליעזר    134
9    בירן חגי    126
10    מעודה יוסף    124
11    גמליאלי עמרם    113
12    גיאת מאיר    107
13    חקיקת דוד חיים    105
14    המר לילי    10
7900    פתח תקוה
1    חרלפ דור    2054
2    מרמור יעקב    2046
3    יצחקי משה    2041
4    לביא ליאורה    2040
5    ריינר יעקב    2023
6    כהן יגאל    1498
7    בשארי דרורי    1398
8    בוכניק אריאל    1395
9    אלהרר ארמנד    1394
10    גילצר דניאל פנחס    1392
11    יהודה אליהו    1392
12    גרינברג רמי רחמי    1391
13    כהן נפתלי    1390
14    מחפוד אליהו    1389
15    ביבי אברהם    1389
16    וינברגר זאב    1389
17    גולדברג פליקס    1389
18    פרג' יחזקאל    1388
19    יחזקאל איל יחזקאל    1388
20    רוזנפלד יעקב    1388
21    בנימינוב אדוארד    1388
22    ביטון נסים    1386
23    זהבי גדעון    1386
24    דהן דוד    1385
25    מזיג יעקב    1384
26    שדה שמואל    1384
27    בניטה מאיר    1384
28    שוחט אברהם    1384
29    עובדיה יחזקאל    1383
30    אברמוביץ כרמל    1383
31    לביא עמוס שי    1383
32    דהן רוני    1383
33    קריכלי מיכאל    1383
34    דרור יוסף    1382
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
35    מחפוד ליטן טל    1382
36    חיון יוסף יעקב    1382
37    צדוק סעדיה    1381
38    אהרן שמעון    1381
39    אילני יאיר    1381
40    מלכה ויקטור    1381
41    סעדון משה    1379
42    והב יוסף    1379
43    רוזן אברהם    1379
44    לגו יעקב    1378
45    טויטו יצחק    1377
46    ראובן מרדכי    1377
47    סבג דוד    1377
48    לגזיאל ציון    1377
49    קוזוקרו אילן    1376
50    חתוקה ציון    1376
51    דגרי ששון    1376
52    לוזון אברהם    1373
53    ביטון פנחס    1371
54    דאלי אברהם    703
55    וורצל יונה    703
56    ברא"ז אביבה",""," ","021    700
57    אפריגן אילן יעקב    694
58    כהן שמואל    686
59    חבני אריה    683
60    בושרי גדליה    683
61    גולדבלט יהושע משה    681
62    קפלן יעקב    681
63    כהן יהודה    680
64    ערוסי אליהו    680
65    פז יורם    679
66    אוסטרובסקי דמיטרי    679
67    אביטל עינבל    678
68    סולטנה הרצל    678
69    חסיד יצחק    677
70    רדאעי נירה    677
71    ערוסי לוי שלום    676
72    גורני יניב    676
73    שחר אסי שמחה    676
74    שלום אדיר    675
75    יעקובסון אלידע    675
76    גדליה דוד    675
77    גורדין ציפי    675
78    נגר ניסים    675
79    נטוביץ אביעד    675
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
80    עוז ששון    673
81    שכטר שושנה    672
82    אביעד ליאור    672
83    משה יהודית    671
84    שרעבי לבנון    671
85    לוזון יצחק    670
86    שמחי דוד    670
87    קאריו משה    670
88    עוזירי עובדיה    670
89    אלקים פנחס    670
90    שחר הילה    669
91    אדרי הלל    667
92    קויפמן אסתר חנה    667
93    נשיא יוסף    667
94    נוי אורי    666
95    דנינו חיים    665
96    שלום דוד חיים    663
97    לוזון מירב    663
98    אלמנך סטיין    661
99    דרין ליאור    13
100    טוב כרמלה    13
101    עובדיה מנשה    11
102    דהן לאה    9
103    שחורי אליעזר    8
104    דילבסקי שלמה    6
105    ערוסי יניב    6
106    פרג' אמנון רמזי    5
107    אילני דורון יוסף    4
108    דוד חיים    3
109    בן שטרית שמעון    3
110    מזרחי מרדכי    3
111    גיטקר יניב    3
112    מורדי שמעון    2
113    עקיבא גולן    1
1148    צור נתן
1    דרמון ברנרד לא    2
1221    צורית
1    רותם דורון    1
8000    צפת
1    חסן אילן    362
2    אוחנה שוקי    350
3    וויס ברוך    334
4    ביתן מרדכי    314
5    גרינבאום משה צבי    308
6    ווייסמן ולדימיר    296
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
7    טיבי ניסים    293
8    מרגוליס ולדימיר    289
9    חזן דניאל    265
10    שלום יוסי    184
11    טיבי אילן    182
12    הרמלין דוד    178
13    עוזיאל יעקב    174
14    ביתן ציון    169
15    מימון צפורה    140
16    ביתן מגסי חברון    140
17    טויזר שמעון    137
18    מלול יצחק    134
19    סופיר דוד    133
20    אדלר ברוך מנד    122
21    טרבלסי חברון    121
22    רפאלי אליהו    73
23    סופר בנימין    18
3557    קדומים
1    אפריון אופנהימר נפתלי צבי    122
2    גל בת שבע    102
3    יצחקי ורד    76
4    זמירי צבי    57
195    קדימה-צורן
1    ימין משה    34
2    פדלון צפריר נס    33
3    אריה ישי    25
4    סוורטמן ברנרדו    18
5    מנשה גלעד הלל    18
6    טורגמן עמרם    10
4024    קלע
1    לוי שלום    0
2620    קרית אונו
1    גורגי אילן    162
2    מלמד ענת    161
3    מועלם ליאור    152
4    שחר אביב    150
5    דאר רונן    149
6    גלזר אברהם    146
7    גרידי יוסף    145
8    גרגס רפי ראוב    141
9    מנהרדט שלומי    132
10    טביב משה    122
11    אביטל שמעון    113
12    כוכבי דוד    100
13    גיאן צורי    92
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
14    כוכבי טל רון    92
15    בן ראובן    90
16    סטחי בנימין    85
17    יניב דני    63
3611    קרית ארבע
1    העצני בועז ישר    220
2    שיראל דוד    190
3    מירום אסף    174
4    בן שאול שקד אילת    55
6800    קרית אתא
1    שלום זלמן    946
2    יהודה הרצל    943
3    תורגמן יהודה    943
4    בן שושן שלום    941
5    אורן פרידה    940
6    מלכה יהודית    940
7    דהן יעקב    939
8    בן אגי פנחס    939
9    כהן אלי    938
10    טולידנו עמרם    938
11    כלפון אמיל    938
12    פרץ עופרה    937
13    יהודה מאיר    501
14    אמור אילן    500
15    אשר שולמית    498
16    פרץ גאולה    498
17    ניר שבתאי    497
18    שקד שירלי    497
19    ביטון אברהם    496
20    דרעי יצחק    496
21    ממן סימון    495
22    מזרחי יעקב אליהו    494
23    אסולין יוסף שמע    492
24    אשל גד    456
25    הירשל סימה    453
26    גל בנימין    452
27    פרץ דוד    450
28    שלם יוסף    449
29    טל בועז    449
30    חדרי נסים    449
31    ניר אלי    448
32    שקד גיא    448
33    מלכה משה    447
34    אבוחסירה יעקב    446
35    גולדפרב שמעון    8
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
9500    קרית ביאליק
1    בן דוד ניסים    293
2    אטיאס דורון    292
3    ביטון יאיר שלמ    290
4    אוחנה חיים    290
5    בוחבוט יעקב    290
6    ועקנין מאיר    288
7    טרגן ליאור    274
8    שמריהו דוד    272
9    תנא שמשון יש    272
10    ועקנין שרון    270
11    סולומון דוד    270
12    שמריה ברוך    270
13    דוד מיכאל    270
14    פרץ שמעון    270
15    עמר אליהו    269
16    בוחבוט אבישי    269
17    פלד אבי    222
18    הרצברג נורית    222
19    מזוס חגי    221
20    לוי מוריס    221
21    שפירא אנה    221
22    ברבי משה    220
23    מזוס אליעזר    220
24    בכר משה    219
25    מזוס יפה    219
26    צפתי עמיאל    219
2630    קרית גת
1    לוגסי ויקטור    138
2    שלום חיים    124
3    כהן יהודה    121
4    לוגסי רן    118
5    מגידש אלעד    110
6    עמר עמי    104
7    מגידש דורית    103
8    כהן בתיה    103
9    מגידש יוסף    101
10    חדד אייל    96
11    אלקבץ עופר מרד    94
12    קופליק אריאל    92
13    כהן מאיר    82
14    שלום שרה    82
15    ביטון אלברט    80
16    אברג'ל רחל    74
17    בן שמחון אמיר    70
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
18    בן אבו רוברט    58
19    אביטן מרים    56
9600    קרית ים
1    אבן צור דוד    185
2    סיסו אלון משה    152
3    אלבו רפאל    120
4    אבן צור שלמה    116
5    אברקי בנימין    111
6    זגדון משה    96
7    צרפתי נסים    94
8    חדד יואל    92
9    סיסו יוסף    90
10    פדידה ליליאן    88
11    שמואלי גבי    82
12    אמיגה חיים    69
13    פרץ אהובה    48
14    אסרף מיכאל    46
15    לוי פנחס    36
16    פייג שלמה אליעזר    24
8200    קרית מוצקין
1    אבו שמואל    2
2    צורף מנשה    2
3    גורפינקל ויקטור    2
4    רוימי רפאל    2
5    פרץ יוסף    1
6    לוי אברהם    1
7    גרופר דוד    1
8    זקס אורי    1
9    אוחיון משה    1
10    מזוס עצמון    1
11    דהן יצחק    1
12    עמר אברהם    1
13    עמר דוד    1
14    כהן יהושע    0
1034    קרית מלאכי
1    אנקונינה יעקב יצ    167
2    ויצמן דרור    164
3    אמיתי מרדכי    146
4    סבן שי    145
5    ויזמן עומרי    119
6    ביטון שמעון    117
7    אלוש גבריאל    101
8    סלוק יששכר יו    82
9    וולף זלמן    82
10    כליפא אסתר    68
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
11    וקנין יעקב    57
469    קרית עקרון
1    סבג יעקב    145
2    ירימי אילן    144
3    ירימי דוד    128
4    קעטבי דוד    114
5    כהן איתן    109
6    יעקובי עזרא    109
7    יפת חדד דוד    102
8    בר גיורא אהרון    81
2800    קרית שמונה
1    כהן ליאור אב    350
2    רחמים רמי    317
3    פחימה גרשון    305
4    פורטל אברהם    304
5    מלכה מאיר    294
6    קסלסי סעדיה    288
7    בוקריס שלמה    287
8    חסין גבריאל    262
9    אלגריסי יורם    211
10    פחימה חנניה    183
11    זלצר פני    181
12    כהן רחמים    179
13    לוי דניאל אב    167
14    אוחנה ציון    72
15    כהן שאול    63
16    יואל אברהם    20
17    שיק דודו    8
3640    קרני שומרון
1    פייגלין משה זלמן    245
2    קלייבן יוסי    195
3    אנטוב אסיה    165
4    לסר יורם    161
5    סגל רפאלה    132
6    קוזיול דב    91
7    יאנובסקי משה    58
9543    ראמה
1    אסמאעיל סאהר    232
2    אסמאעיל תימור    173
3    רבאח אחמד    171
4    קאסם האדי    156
5    קאסם נדים    151
6    פארס יוסף    151
7    מנסור מחמוד    127
8    קאסם אמל    5
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
9    אבו ימן זיאד    1
2640    ראש העין
1    יצחק מתניה    404
2    אהרוני שלום    400
3    ויקלמן אילן אליעזר    399
4    מתנה חיים    398
5    חמרני ברוך    396
6    כהן ניר    394
7    משורר דניאל    386
8    בן עמרם ארנון    210
9    מקיטן אילן    208
10    אחרק ענת    204
11    בן שלום חנניה    203
12    מזעקי יוסף    203
13    קירשנברג בן דוד ענת    201
14    חיים חנוך    201
15    מלמד אסף    200
16    גולן אפרים    200
17    קאופמן מתיו אין    200
18    ואג'מי שלום    198
19    נדב עופר    194
20    כהן זאב    35
21    שוקר שמואל    17
22    לוי דוד    12
23    תעיזי יואב    12
24    תעיזי עופר    11
25    מידאני מרדכי    10
26    קרמה מאיר    6
27    יצחק שרון    6
28    יצחק ניר    5
29    מדר מאיר    5
30    דנין יוסף    5
31    עובדיה נאוה    4
32    יצחק טובה    4
8300    ראשון לציון
1    מבוורת חיים    3750
2    סרוסי יוסי    2494
3    לוי טל    2494
4    בשויץ שלמה    2492
5    לוי הרצל    2491
6    חדד מלי    2491
7    חדד רמי רחמי    2491
8    גברא שלמה    2490
9    גברא דורית דו    2489
10    רוטמנש יהודה    2488
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
11    פונק מרגריטה    2488
12    פינקלשטיין משה    2487
13    פלאום צבי    2487
14    מאורי חיים    2487
15    חגבי מיכאל    2487
16    סרוסי שמעון    2486
17    עטואר עדי    2486
18    כהן אלי    2486
19    שמולי מירב    2486
20    נוני אבנר    2486
21    קמחי נסים    2486
22    חגבי אהרן    2485
23    יתום ציון    2485
24    גניסלב רונן    2485
25    אהרון יוסף    2485
26    שניצר איגור    2484
27    עזר יצחק    2484
28    סעיד יאיר    2484
29    יצחק מנחם    2484
30    אומר יוסף    2484
31    צורף יעקב    2484
32    ליבוביץ קרן    2484
33    פינקלשטיין שי    2484
34    חיים עדי    2483
35    אלגאלי רונן יצח    2483
36    בן אהרן יצחק    2483
37    אגצי רחל    2483
38    רוזיאו מנחם    2483
39    מזרחי מאיר    2483
40    גרופי שמעון    2483
41    זאבי יוסף    2483
42    מלקה חיים    2482
43    חלפין דניאל    2482
44    שמחון שמעון אל    2482
45    לנגי אליהו    2482
46    זפרני מיכאל    2482
47    שלם רחל    2482
48    בן יאיר שמעון    2482
49    יום טוב אליהו    2482
50    עובדיה אורי    2482
51    דורון יואל    2481
52    גרופי שלמה עמנואל    2481
53    פיטוסי אברהם    2481
54    נקיס אילנית    2481
55    גהוורי יוסף    2481
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
56    עמור שימחה סימה    2481
57    יהוד רונית    2481
58    כהן צמח יוסף    2481
59    יזדי מנשה    2481
60    דיירי אבנר    2481
61    שוט בנימין    2481
62    זיסו חן    2481
63    עמי אליהו    2480
64    צ'אושו גבריאל    2480
65    כהן צמח אברהם    2480
66    חיים דורון    2480
67    אורבוך אורן חיים    2480
68    ווטה זאודו    2479
69    מנטש דוד    2478
70    אלמגור יצחק עמ    2478
71    ביטן אילנה    2478
72    טוויק רמי    2478
73    מולאיים אורן    2478
74    פרבר מנואל    2478
75    מקונן אסתר הבטם    2478
76    יונג רוברט פא    2476
77    ביטן חגית    2476
78    כהן ציון    1285
79    לוי שלמה    1285
80    רייזמן דמיטרי    1279
81    ברזלי אלון    1278
82    שדה משה    1277
83    גרופי אמנון    1277
84    חן ציון אלון    1277
85    אברהם חיים    1276
86    דוד ברוך    1276
87    לוי דורון    1276
88    חן אשר    1276
89    אברהם שלום    1276
90    קפח יעקב    1276
91    כהן עודד    1276
92    לוי אורן    1275
93    אלימלך רונית    1275
94    כהן עפר    1275
95    לוי רבקה    1275
96    שוורץ דוד    1275
97    אבידר אורנה    1275
98    זליג רפאל    1275
99    כהן אהרון    1274
100    דוד שלמה    1274
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
101    גרופי עמוס    1274
102    גריסרו יהודית    1274
103    רופא אורטל    1274
104    בן ארוש זינה דני    1274
105    גריסרו אסף יוסף    1274
106    בארזילי יוגב    1274
107    ארזי ליאת    1274
108    כהן יפית    1274
109    בן עמי שמואל שי    1273
110    אדמסו אללי    1273
111    מוסצו ארז    1273
112    בן ארוש הרצל    1273
113    שמאי יוסף    1273
114    דהרי שרה    1273
115    אבידר אליהו    1273
116    דהרי יוסף    1273
117    ימין משה    1273
118    רופא חיים    1272
119    רופא יפה    1272
120    סינואני ידידה    1272
121    רופא בן עמי עידית    1272
122    מסיקה כהן מורן    1271
123    זהבי ירון    1271
124    מזרחי אסף    1271
125    רופא משה    1271
126    בן שיטריט הורביץ דיקלה סוזן    1271
127    צברי צמח    1271
128    אושדי יצחק    1271
129    אגמי חיים    1271
130    סינואני אפרת    1271
131    סינואני דניאל    1271
132    חדאי אבנר    1271
133    חדד ראובן    1271
134    אביטל יעקב    1271
135    סינואני ארז    1271
136    קפח נאירה    1270
137    שכנר שמואל    1270
138    אבידר סיון    1270
139    מוסצ'ו שחר    1270
140    אגמי אמיר    1270
141    מוסצ'ו מוני    1270
142    בהירי מוסצו קארין    1270
143    דהרי ליאור    1270
144    ימין רועי    1270
145    הורביץ אורי    1269
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
146    נגאר שלום שרון    1269
147    עזרא שכנר מירה מסע    1269
148    גוטמן זהבה    16
149    סלע אהרן    5
150    יאשייב יוסף    5
151    יעקובי אינגריד    4
152    גרופי שולמית    4
153    סרור כרמית    4
154    לוי שרון יפת    3
155    מירכור ציון    3
156    ביטן מירה    3
157    ברק אבנר    3
158    מרדכי דוד    2
159    נקיס חופית    2
160    קלדרון גולן    2
161    מנחם ניר    1
162    אגצי הרצל    1
163    יצחק סעדיה    1
164    בן חמו תקוה    1
165    סעיד אריאל    1
8400    רחובות
1    מדהלה רמי    103
2    מדהלה גדעון    90
3    מזרחי גלעד    89
4    עמרם עודד    87
5    בן ארי גיורא    85
6    מזרחי גדעון    84
7    שרעבי גד    84
8    צוברי אורי ארי    75
9    הר פז חיה תמר    73
10    גד שמחה    73
11    לביא מרדכי    72
12    אהרוני רונן    70
13    קרלנשטיין ארז    69
14    מדהלה אברהם    69
15    קנובסקי מיכאל שמואל    68
16    יחיא ערן    67
17    דיל עליזה    66
18    חסקי חיים    66
19    דמתי דורון    66
20    מושקוביץ יאיר    65
21    שרעבי יונתן    65
22    חן בועז    64
23    ידעי זכריה    63
24    כאוי עמוס    62
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
25    בן עטייה ציון    62
26    טלצי מרדכי    61
27    גרפי דרור    61
28    לוי יואל    60
29    אנקווה רוגר    59
30    לוי משה    58
31    לירון מיכל    58
32    גלעדי נתנאל    58
33    כהן משה    57
34    ביטון גולן    56
35    אברהם שיראז    55
36    צור גיא    55
37    דוד אליעזר    55
38    עייש ברוך    55
39    שובלי שמואל    54
40    חכים יותם    53
41    דוד רונן    52
42    ססי שי    52
43    עדני רונן    52
44    גמבום דב בנימין    52
45    אללוף יעקב    51
46    אינטרטר חמי    49
47    נחמני אברהם    47
48    קרוה שמעון    45
49    טגבי אברה    43
50    עותמי אופיר    42
51    שוכרי ליאור    41
52    ששון רפאל    41
53    מחלוף אמנון    40
54    פרץ עידן דוד    39
55    ששון מליה    38
56    שואלה אלי    32
8500    רמלה
1    כהן מאיר    946
2    פוני יצחק    928
3    שרביט שמעון    807
4    בניטח דניאל    804
5    בניתח שלמה    803
6    אגרנטי פנחס    803
7    אטל חי אלן    799
8    אוליאל אליהו    799
9    דידי יאיר    798
10    ברבי יוסף    612
11    אשר אליהו    609
12    כהן מרדכי    609
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
13    ברשישת שלום    609
14    מושקוביץ חיים    480
15    ממן חיים    471
16    יצחקי שלמה    467
17    מימון בני    466
18    ספר מרדכי    464
19    סנדרוסי דויד    463
20    אברמשוילי גבריאל    452
21    בטוניאשווילי שלום    448
22    קוק יואב    445
23    יהודה משה    444
24    וידל מיכל    349
25    שוע אברהם    344
26    אוזן שלמה    341
27    אבני דרור    341
28    ביראני נסיר    339
29    יצחק אפרים    338
30    זייציק שמחה בר    338
31    בהונקר דוד    338
32    אסראף אברהם    154
33    גבאי שלמה    152
34    אדלשטיין שמואל דוד    147
35    מדבד אליעזר    144
36    פרץ רונן    133
37    לוי שאול    2
8600    רמת גן
1    כרמונה אורי    2218
2    דוידי יאיר    2094
3    אורגד צבי    2093
4    צארום יואב    1422
5    צארום רונית    1414
6    סבן אשר    1411
7    רווח משה    1404
8    מירנץ יהונתן    1404
9    לרמן שמואל מי    1403
10    פלאי סימה    1402
11    תמיר יוספי    1400
12    שמע יגאל    1399
13    שטגמן אילה    1398
14    פדר שלמה    1398
15    מלחי אברהם    1398
16    ששון כדורי או    1398
17    שורץ ראובן    1398
18    שרק שרגא    1397
19    שורר דוד    1397
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
20    לנג יעקב    1397
21    מדגאר דוד    1396
22    מרכוס אהרן    1396
23    מרציני יהודה    1395
24    רוז'קוב זינוביי    1392
25    גולדברג משה    1309
26    אדן יוסף    1300
27    זמר טוב מאיר חי    1293
28    דויטש דליה    1267
29    חזמה שמואל    1264
30    יצחק מרדכי    1264
31    דהרי צדוק    1264
32    כהן רמי    1263
33    כהן אורן    1261
34    דהרי ציון    1260
35    דהרי אבנר    1260
36    חזן יצחק    1259
37    בזק ניר    1259
38    ארביב סיגלית    1259
39    אלעזרי שולה פדי    1259
40    ג'יבלי יורם ג'ורג'    1259
41    בר חנין מאיר    1258
42    כוכבי שמעון    1258
43    טבת אבי    1257
44    ישראלי יחיעם    1256
45    חובארה יאיר    1254
46    כהן חיים    1251
47    הולובינגר יצחק    1096
48    רובין ישראל    1087
49    חיימוביץ איזו    850
50    וילשטיין נעה    843
51    כהן קטלין שושנה    841
52    ארליך אראלה    840
53    שירין צבי    840
54    סנס משה    840
55    גושר גולן רון    839
56    עמרם אילנה    839
57    עמרם איתן    838
58    רוקח ברכה    837
59    גולדפרב שפריר    837
60    ברנבואים אירינה    837
61    בראשית שאמה סלעית שו    836
62    חוזה שלום    836
63    נצר בועז    835
64    אלמגור חגית    835
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
65    יוסף דני    835
66    לוי שלום    835
67    צירולניקוב איזוסלב    835
68    מזרחי שמואל    834
69    חסון נסים    833
70    כהן ורד    833
71    רומנו רוני יעקב    833
72    ברוך דרורי ליאת    833
73    דישלו שרון    833
74    צור יחזקאל    832
75    אהרן משה חי    832
76    שוכמכר גדעון    832
77    שאמה בנקשטיין ורד    832
78    גני רמי רחמים    832
79    נאור דרור    832
80    אוחיון ציון    831
81    ברוך כרמל    830
82    שאמה ג'ולי    827
83    שאמה שולמית    827
84    שאמה פנחס    821
85    דוידי מרים    714
86    גוילי יוסף    489
87    זמר טוב חיים חואתי    476
88    אדיב אשר    471
89    חסיד רחל    469
90    זמר טוב אהרן    469
91    חסיד שי    468
92    צאמל אורן    468
93    נמרודי לילי    468
94    אבישר שמשון    468
95    סירי אבנר    468
96    אלון אבי    468
97    זמר טוב תמר    467
98    נמרודי זמירה    467
99    ארץ קדושה בהרם    467
100    ארץ קדושה סנז    466
101    אסור יהודה    466
102    אסור לילי    466
103    זמר טוב יעקב קובי    465
104    זמר טוב אודט    465
105    חסון אלי    463
106    אליאס זמירה    167
107    כוכבי יגאל    17
108    שאמה אברהם אבי    16
109    נמרודי אביבה    13
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
110    לייטו לימור    5
111    סייג אורי    4
112    אליהו שושנה    4
113    שטאובר חנה    4
114    אליאס יחזקאל    3
115    פדלון פלד ויקטור    3
116    מאור גלעד    2
117    הראל רפאל    2
118    פישלר חנוך    1
119    ארדני יואב    0
2650    רמת השרון
1    גרוסמן ניר    130
2    קליך עופר    112
3    אשואל שלום    108
4    אטיאס חיליק    107
5    נהרי ראובן    98
6    יצחקי מאיר    88
7    בן יאיר יוסף    87
8    בן יוסף עובדיה    80
9    מגן לאה    73
10    גבאי רמי גד    59
11    יוספיאן תמר    39
12    עובדיה דוד    37
13    זיצר שחר    35
14    זבולון בוריס    27
15    ווקנין מוריס    18
460    רמת רזיאל
1    נעים מאיר חלפ    0
8700    רעננה
1    כהן אילן    360
2    הרשקוביץ משה    354
3    גרהם סוניה גו    351
4    כהן אמנון    345
5    כהן יואל    344
6    אלמלך שלום    342
7    חכים גרשון    341
8    כהן רפאל    340
9    כהן מיכאל    333
10    בן ארי סקת רחל    247
11    בר גיל אביגדור    243
12    בן צבי גולן    241
13    גולדברג אליוט    241
14    שרעבי עופר    240
15    שרעבי עמוס    240
16    פרידמן שלמה    240
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
17    חלפי גיל    239
18    דוד עזריה    239
19    לרנר אהרן    238
20    אופיר רועי נפתלי    237
21    דור אמירה    236
22    ישי לוראן דוד    235
23    רשף עמי    234
24    טמיר צילה    232
25    משיח דורון    231
26    גפסון מלקולם    228
27    גרינר ברנרד    228
28    גרפי יואל    227
29    שרעבי פרץ    224
30    שוסטרמן אריה    224
31    בדני יורם    223
32    בגריש נסים    223
33    נורי שאול    223
34    גל יוסף    222
35    מנגולי שירי    222
36    לוי מרים    215
37    ידיד רחל    148
38    שרבט שלום    131
39    רפאלי אהרון    130
40    כהן ציון    127
41    שי יעקב    126
42    אברהם בועז    125
43    שמואל אריה    125
44    ישראל יוסף    122
45    שפקוב סרגיי    120
46    סקעת דביר    21
47    מולכו ורד    11
48    רתם ראובן    8
1031    שדרות
1    קלימי אלעד    577
2    סרוסי נתנאל    576
3    אדרי שמעון    408
4    אסולין אופיר    408
5    כהן שלומי    407
6    נזרי אורן    384
7    אזולאי אריק    383
8    בן אבו אברהם    381
9    מזרחי אלישיב נדב    370
10    ויצמן אל חנן    367
11    אשורוב אלברט    367
12    אלון שאול    214
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
13    גבאי יובל    213
14    יפרח שלום    212
15    רומני אברהם    211
16    כהן אליהו    211
17    חגבי נתן    210
18    בן דוד שלום    208
1304    שוהם
1    כהן אליהו    133
2    סקוזה איליה    121
3    גרינברג שלמה    113
4    פרידמן אלכסנדר    113
5    פרץ דוד מאיר    89
6    פישמן ישראל    72
7    מצפי יוסף    66
4009    שעל
1    אדרי אביבה מרים    0
8901    שפלת הגליל
1    עואד מוחמד    78
2    רושרוש מיח'איל    67
3    דאהר פיראס    28
4    מוחסן ביהאן    19
5    עבדאללה נזיה    3
6    שער אשר    0
8800    שפרעם
1    סעד מזיד    21
2    עליאן ג'מאל    19
3    אבו סמרה סלמאן    18
4    סלים סלימאן    14
3649    שקד
1    מועלם שלמה    0
2    מועלם אליהו    0
1233    שקף
1    פחימה שמעון    3
ת"א דרום","5001
1    כהן יום טוב    146
2    כהן צמח סוזי    146
3    גלעדי אביטל    145
4    חיימוב יצחק    94
5    בן משה יעקב    93
6    הלוי דוד    57
7    בן אהרן שחר    55
8    מורדוב בן ציון    55
9    זרגרוב תקוה    55
10    אמיתי יחיאל    52
11    אבייב אהרן    51
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
12    יקותילוב יעקב    50
13    גלעדי יפה    1
ת"א הדר יוסף","5002
1    שורץ עירית    133
2    שורץ יעקב    132
3    כהן דניאל    113
4    קטן יעקב    107
5    שרעבי רחמים    101
6    שחר עזר    97
7    שירן שפסר ברטה    90
8    טל שי    78
9    אילון אברהם    74
10    אנקונא דניאל    67
ת"א הכרם","5003
1    לוי אהרן רוני    136
2    יהודאי בן ציון    135
3    שרעבי אל    132
4    שרעבי אסתר    132
5    מזרחי דורית    3
6    אבני אברהם    1
7    אוחיון שלמה מומי    1
8    זנגי אסתר נוג    0
ת"א התקוה","5004
1    מוסלאי שלמה    77
2    בורוכוב רומן    72
3    גרינברג ליוניד    69
4    גלעדי ליטל    35
5    כליף יעקב    33
6    כהן נורית    33
7    גלעדי כרמלה    32
8    דניאלי יצחק    1
ת"א יד אליהו","5005
1    חוגי עובד    287
2    דרורי ישעיהו    285
3    כהן נפתלי    282
4    אבדר איתי    282
5    בורה שלמה    281
6    קרנט יפים    281
7    יהב אלי    280
8    שמואלי ארז    280
9    ברזלאי עירן    280
10    צוברי ארז    279
11    פמילי אהרן    277
12    אלוני שי    96
13    דנון אמנון    93
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
14    שרעף לאה    93
15    אלוני אילנה    92
16    רוזנברגר שרה    91
17    שרעף נתן    89
18    רוזנברגר יוסף    88
19    אלוני ענבר    88
20    אלוני רפאל    87
21    אלטר ראובן רו    86
22    ברש אסף    86
23    קורן יסמין    4
24    שרבט צפריר נפ    2
ת"א יפו","5006
1    אמרנאין בנימין    140
2    אמרנאין אסתר    134
3    כלב יצחק    134
4    סמדגה יוספה    113
5    אטרקצי דוד    103
6    אברמוב משה    80
7    סויסה יעקב    79
8    הררי ישי    76
9    נחשון אבשלום    65
10    ביטון מישל    45
11    דהן מאיר    2
12    עילי דניאל    1
13    ביטון רונית    1
14    קויתי נחשון    1
ת"א כפר שלם","5007
1    שרעבי ליאור    346
2    ברזלאי ארנון    346
3    גלעדי יפה    346
4    מגור יאיר    344
5    גלעדי איתי    175
6    יוספי שחף    175
7    שרעבי סגלית    175
8    גדסי סיגלית    174
9    מבדלי שלום    173
10    טל ליאת לי    173
11    כהן אברהם    172
12    מזרחי רפאל    172
13    חפיף יצחק    172
14    נגר קמחי דורין    172
15    לוי ורדה    46
16    אליאס אדמונד    42
17    לוי אליהו    42
ת"א מרכז","5008
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
1    לנדא אילה    90
2    איצקוביץ דרור    67
3    בנימיני יחזקאל    66
4    סודאי גלית    55
5    פיבקו שלמה    52
6    בוריה אופיר    47
7    קנדיל יעקב אלו    47
8    יולזרי יהב חיים    43
9    כספי סיגל רב    42
10    אשד אמנון    25
11    רז אוריאל    11
12    פסה איתי יצחק    10
13    קץ טליה    9
ת"א נוה אביבים","5012
1    שיטרית שמואל    110
2    נקדימון יניב    109
3    מירון רותם    109
4    קינן שמעון    108
5    ולדמן דור יקותיאל    107
6    ליפקין יהונתן    11
7    קופרברג דוראל    7
8    בסוס לימור    6
9    גורביץ אברהם    6
10    אלחדף יוסף    5
11    תובל אשר    1
12    יששכר עמנואל    1
ת"א נוה שרת","5013
1    אביטן יוסף    10
2    זנזורי ציון סני    5
3    יצחקוב יגאל    4
ת"א צפון","5009
1    לזרוביץ מריוס    97
2    קהת סיני    94
3    רייזלר דרורה ט    92
4    סופר דוד    90
5    קדם דורית    90
6    שפר ציונה    89
7    אשכנזי דוד    87
8    תן עמי שלום    86
9    בן הדור יוסף    78
10    גויטה יהודה    74
11    מרדו נעמי    72
12    אפל פרידה    68
13    סדובניק נחום    61
14    קורן עמרי    44
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
15    רינגבירץ חיים יצח    41
16    ברק שלמה    35
17    שבילי דורון    34
18    ריעני בני    33
ת"א צפון מזרח","5014
1    טל זהר    181
2    שפיגל חדוה    180
3    גפן ניצה    179
4    הדרי ארנון    179
5    שמיר פרימונט רינה    177
6    סימון שמאי    169
7    זקהיים ורדה    121
8    וילקר גד    119
9    מאירוביץ אייל    78
10    לוי חביב    71
11    רביב דנה    66
12    ורדימון מוניקה    62
13    פרויד שמואל אב    58
14    גרייצר נילי    16
15    כהן שלמה    16
16    אפל ערן    11
17    טסה יוחנן    9
18    עשהאל שמעון    5
ת"א רמת אביב","5010
1    דנגור יעקב חי    10
2    ברדה איתי    9
3    פנחס חנה    9
4    מזרחי יהודה    9
5    אבידן אסטלה רו    8
6    יעיש מתניה    7
7    לוי שולמית    7
8    מזרחי מרגלית    4
ת"א רמת החייל","5011
1    טל נורית    18
2    זאולר מאיר    17
3    זנזורי רפאל    17
4    בן דוד קלוד    13
5    כהן חפיף מלכה    10
154    תל מונד
1    כהן ענר    71
2    כהן משה    69
3    אוחנה אוהד    65
4    ריעני רותם    64
5    אמיר ריבה    41
6    אלבז ניר    37
רשימת התוצאות בבחירות לועידת הליכוד הרביעית
קוד סניף    שם סניף    מס' סידורי    שם ושם משפחה    מספר קולות
7    קוגמאן דליה    4
3719    תלם
1    בר אלי עמיעד אוריה    0

אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

Related posts

סופית:ישיבת מרכז על הבחירות ב16/11

אריק זיו ויזר

יוסי שלי – בעד ונגד מינויו

הבחירות לועידה יתקיימו ב-30 בחודש

אריק זיו ויזר

ננעל כנס הפתיחה של פורום האמנים והיוצרים וצעירי הליכוד

אלי חזן

החמשיר והמאמר של עו"ד נבון קצב

אריק זיו ויזר

10 מיליון סיבות להדחה של היועץ המשפטי של הליכוד

אריק זיו ויזר

4 תגובות

שוש הלוי 3 בפברואר 2012 at 12:31

בבחירות האלה , לפחות -באופקים, נבחרו לא בהכרח האנשים הראויים ביותר, אלא – אלה שידעו לשחק את "משחק הדילים". היו שתי קבוצות מוסכמות , של ראשי העיר לשעבר :חזן ואסרף, ומי שלא היה ברשימות הדילים , לא נבחר. כך קרה שנבחרו שלושה פעילים של מפלגת העבודה , שהתפקדו לליכוד אך ורק משום שהוא כעת בשלטון, וממניעים אינטרסנטיים גרידא, וחברים וותיקים ופעילים במשך שנים, כמוני, לא נכנסו. ונשאלת השאלה – מה הטעם בוועידת ליכוד, אם יש בה גם גורמים חתרניים של קדימה וליכוד. אגב – באופקים היה שיעור הצבעה נמוך מאד -30% בלבד.
אני היגשתי ערעור על תוצאות הבחירות. מקווה שיתקבל.
אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט שפירסמתי בנושא בקיר הפייסבוק שלי לפי הכתובת -Shosh Halevy , או באתר שאני כותבת בו -MySay.co.il

הגב
אלישע 3 בפברואר 2012 at 13:41

כמה צירים ממועצה אזורית מודיעים נבחרו לועידה וכמה צירים מהמייסדים נבחרו?

הגב
אבי 7 בפברואר 2012 at 20:01

איציק אברהם רקם את הדיל בירושלים צריך לגרוע אותו מרשימת החברים , ממציא השיטה בירושלים כבר עשה זאת מספר פעמים בכך שהוציא מרשמית הסניף חברים רבים

הגב
רותם מירון 10 בפברואר 2012 at 6:05

שוש הלוי, גילית לי את אמריקה. יש דילים בליכוד? וואוו! סנסציה!
ברור שהשיטה צריכה להיות "אדם אחד, קול אחד, למועמד אחד", ואז נראה באמת ובשקיפות למי יש הרבה תומכים ומי סתם חרטטן מצוי שיודע להתקמבן.
את זה הרבה אנשים אומרים. אבל מעט מאד אנשים מוכנים בפועל לעשות. יש הרבה אנשים ששמחים מאד להישאר בחושך, ולעשות את המעשים שלהם "בצנעה"…

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן