25.2 C
תל אביב
17 באוגוסט 2022
ליכודניק
סניפי הליכוד

“חכם עושה מיד מה שטיפש עושה בסופו של דבר.” /מאת:שלמה מדמון

אומנם השתיקה יפה נוכח המצב בדרום ומאידך בזמן שהתותחים רועמים תוצאות הסקרים פועלים לרעתנו.
אני מצר בכאב ומזדהה עם כל מילה ומשפט שנאמרו מפיהם של חבריי לתנועה מעל גלי האתר לעיני כל עם ישראל, במעמד מביש ומבזה בכינוס המרכז האחרון, הנוכחות הדלה המרירות חוסר הנכונות להגיע לכנס ממחיש מאלפי מילים את התחושה האמיתית והכואבת בעניין התנהלות ההנהגה חסרת ההבחנה בסוגיית הכנת מטה הבחירות הארצי לכנסת ומטות פעולה בכל סניפי הליכוד בארץ, אי שילוב פעילים, מנהיגי שטח, המעורים בכל ימות השנה ובחיכוך מתמיד עם הבוחרים והתושבים ברשויות. גרוע מכל ההנהגה משדרת שבאמתחתה תפיסה שונה וחדשנית ברוח הקדמה פאזה אחרת של התנהלות והערכות לבחירות ולהצלחה מוכחת בסגנון “ויתערבו בגויים וילמדו מעשיהם על פי תורת עגל הזהב” הרי הוא האינטרנט, כפי שמלומדנו מנהיג העולם מר’ ברק אובמה הצליח בבחירות ואין סיבה שלא נחכה את האח הגדול.
וכעת אנא מכם! ראשי סניפים, פעילי שטח, נאמנים ואוהדים עד כאן!!! עצרו, אל תפריעו, אל תקלקלו, אינכם שייכים, אינכם נחוצים ואינכם מועילים.
משפט נדוש במשך אלפי דורות “לעם היהודי מנטאליות שורשית לשכוח מהר.”
גם וכאשר לא לפני זמן רב בבחירות האחרונות נחלנו מפלה קשה וכואבת- מאותן נסיבות שאנו הולכים לשחזרן שוב.אך עדיין “לטעות זה אנושי אך לחזור על אותה טעות זו איוולת”
הערבות להצלחה בבחירות מחייבת להחזיר לסניפים, לאנשי השטח, לפעילים, למתפקדים ולציבור האוהדים את האמון, המוטיבציה והזהות! כי הם ורק הם יפעילו את כל כוחם ומרצם להביא את המצביעים הפוטנציאלים של הליכוד לקלפי, הם ורק הם יכריעו את הניצחון לתנועה ויגדילו את מספר המנדטים שיבטיחו הרכבת ממשלה יציבה בראשות יו”ר התנועה.
כמובן זה מחייב באופן נחרץ לתת לסניפים את האמצעים והמשאבים הנדרשים והמחייבים להצלחת הניצחון.
שום סקרים, שום חברת פרסום, שום “קמפיניירים” למיניהם שכל רצונם להעשיר את חשבון הבנק על חשבון התנועה. הם אינם משתווים ליכולת האמיתית, למיומנות של שנים ולרצון העז מצד הסניפים והפעילים לנצח ולהעניק שלטון ראוי ואמיתי בראשות הליכוד.
לחברי הכנסת המכהנים ולנבחרי הכנסת הבאה אנא גלו עצמאות, העירו את הערותיכם, אתם חייבים לציבור ולמצפונכם ולאף אחד אחר.
אנו כ- 45 ימים לפני הבחירות ועדיין שום תשתית והיערכות לא קיימת- לא בסניפים ולא במטה הארצי.
אסיים בתחילת דבריי “חכם עושה מיד מה שטיפש עושה בסופו של דבר”
אז לזוז………….

בכבוד רב:
שלמה מדמון
יו”ר סניף כפר סבא
וחבר מזכירותאתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמןלפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

הבחור הצעיר והמתוק הזה הוא ידידיה.

אריק זיו ויזר

שר האוצר שטייניץ: “אבחן מחדש כדאיות פרוייקט כביש מספר 1”

אריק זיו ויזר

סניף רעננה אירח את השר מיקי איתן

אלי חזן

“עוגת פרורים” / מאת אבריאל בן דור

אריק זיו ויזר

למה הליכוד לא שולט

אריק זיו ויזר

ח”כ גילה גמליאל (ליכוד) וח”כ יריב לוין (ליכוד) סיירו ביום חמישי בקרית שמונה. השניים נפגשו עם ראש העיר מר ניסים מלכה.

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן