34.1 C
תל אביב
25 ביולי 2024
ליכודניק
באנר ראשי דעות

“הפרטנר”

אביגדור הדר מזכיר לנו שוב : מיהו אבו מאזן

 

אבו מאזן מעולם לא היה פרו יהודי על כן על מה נלין.

האיש נמצא ברשימת מיעוט של מנהיגים אשר עושים כול שביכולתם כדי לשמור על הגמונית מנהיגותם על ידי זריעת השנאה בכל מקום אפשרי וכנראה? בניגוד לדעת האזרחים הפשוטים המבקשים פרנסה בשקט.

בנאומו בפני המועצה המרכזית הפלסטינית ברמאללה אמר כי לא יסכים לוויתורים בנושא ירושלים שהנה הבירה הפלסטינית. וכי בלי ‘אל-קודס’ לא תהיה מדינה, מהווה הוכחה לכול ההוזים כי ניתן לנהל אתו דיאלוג. מוסיף ואומר האיש ובחריפות רבה כי הנו מתנגד לפתרונות ביניים ופתרונות חלופיים כמו אבו דיס”, תוך שהנו מזהיר בבוטות כי אנחנו בצומת דרכים גורלי ועתיד הסוגיה הפלסטינית נמצא על כף המאזניים .

בהמשך דבריו טען, כי “הנשיא טראמפ וממשלו תקעו סכין בגב הפלשתינים ועל כן יחרב ביתו וכי, הנשיא טראמפ אם חושב שנוותר הוא טועה״. מי שחזה בנאום בן השעתיים אשר הילאה את שומעיו ראה כמה ארס ושנאה זלפו מפיו.

אבו מאזן האשים את מדינות אירופה על כך ששלחו יהודים לישראל לאחר מלחמת העולם השנייה כאינטרס שנבע מאנטישמיות לטענתו, ״האירופאים רצו לחסל את האנטישמיות אז הם נפטרו מהיהודים ושלחו אותם הנה לגזול את אדמותינו. הנו אף מצטט מדברי הרצל עצמו אשר אמר “כי האנטישמיות היא המנוע של הציונות״.

נאומו נגע גם לבריטניה- “נמשיך לתבוע התנצלות מהבריטים על הצהרת בלפור ונתבע ממנה הכרה במדינה פלסטינית”.                  בהמשך לשטות וההבל בדבריו הוסיף, כי “לבריטים הייתה תכנית להעביר את היהודים מאירופה לישראל כבר במאה ה-17, כדי לשמר את האינטרסים שלהם באזור” וכי הבריטים פנו וביקשו מהולנד בעלת הצי הגדול באירופה דאז, עזרה ב”מבצע” – אולם המבצע לא יצא אל הפועל. לדידו, “ישראל היא פרויקט קולוניאליסטי שאין לו קשר ליהודים”.

אבו מאזן יצא בחריפות נגד תכנית השלום של טראמפ, ונגד ההכרה שלו בירושלים כבירת ישראל. “אמרנו לטראמפ שלא נקבל את התוכנית שלו”, התפאר אבו מאזן, “עסקת המאה שלו היא בעצם סטירת הלחי של המאה, ואנחנו נחזיר לו סטירת לחי”.

גם בנאומו בקהיר לא פסק מלהסית באופן פרוע נגד ישראל וארה”ב, הסתות אשר יש בהן  לסכן את האזור ולהציתו.  הדרך להפסיק הסתות אלו הנה רק בהפסקת המימון שמעניקות מדינות שונות לקיומן.

אבו מאזן הוכיח בנאומו כי עמדתו מן העבר אינה משתנה בהכחשתו למציאות ולאמת. אבו מאזן בשלהי תפקידו ואיזונו הנפשי מעורער, מעמדו בדעיכה, הנו שואף “לחמצן” וזקוק כנראה לבריאות הנפש.

 

אביגדוראתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

הרמלין השיק את הקמפיין להתמודדות במחוז דן

עינר אביב

ליכוד : מגבעת שמואל עד בית אל

אוריאל כוכב

עולם ההפתעות

אריאל אילוז

בירוקרטים, שחררו כבר את הכסף!

דניאל נחמיה

שלושה מסרים לתקופת הקורונה

עזריאל צפר

כלכלה חופשית : גורם ישיר לחוזק ביטחוני

חיים פוזן
דילוג לתוכן