11.6 C
תל אביב
17 בפברואר 2020
ליכודניק
סניפי הליכוד

רשמים מכנס עם ח"כ אופיר אקוניס בסניף צפון מזרח תל-אביב

אתה יכול לבלות חיים שלמים בלחשוב שאתה יודע מה חושבים עלייך.ולטעות.

 

 

סניף צפון-מזרח של הליכוד. הצפון הישן של ת"א. כנס עם ח"כ אופיר אקוניס. סדר גודל של כמאה אנשים, הגיל הממוצע…אהיה עדין ואומר – צעירים כמו מדינת ישראל. מתמנגלים.

"מאיזה סניף אתם?"

"אנחנו… מגאווה בליכוד"

"מה זה גאווה בליכוד?"

חשש קל…ואז

"קבוצה חדשה של ליכודניקים שהם גם בני הקהילה הגאה, הומואים ולסביות, שהתאגדו לקבוצה כדי לקדם שוויון זכויות לקהילה"

ציפיה לשתיקה מנומסת וללחשושים מחויכים מאחורי הגב

"איזה כיף שבאתם! כל הכבוד! כל הזמן חשבנו שהחבר'ה נמצאים רק במערך (מערך…) ובשמאל. איך אנחנו גאים שאתם איתנו, אנחנו מאוד מעריכים את זה. עלו והצליחו – אנחנו נצביע בשבילכם!"

 

הלב מתרחב, חיוכים, לחיצות ידיים חמות. ח"כ אופיר אקוניס מגיע. חיבוקים, לחיצות ידיים. אינטליגנציה רגשית גבוהה מאוד יש לאופיר. "אני לא יודע אם אתם מכירים, אבל יש איתנו בקהל כמה חברים מקבוצה חדשה שקמה בליכוד – גאווה בליכוד. אני רוצה לברך אותם על הפעילות החשובה שהם עושים, הם באמת חבר'ה נפלאים. בימים האחרונים אני שומע אמירות של חברי כנסת שמעידות על בורות, ואני מגנה את האמירות הללו. הקבוצה הזו מבורכת בליכוד וחשוב שימשיכו לפעול ולהצליח".

(מישהי מהקהל) "אני לא מבינה למה צריכה להיות קבוצה כזו בליכוד. למה שלא יקימו קבוצת ירוקי העיניים?"

רחש בקהל (חשש שמא מישהו יתחיל במחיאות כפיים וכולם ימחאו כפיים לדבריה). ח"כ אקוניס מסביר, מפרט. היא נותרה יחידה בדעתה. בשלב השאלות, דני כ"ץ, אדם שהוא גם מדור המייסדים של הליכוד, גם חבר ותיק במרכז הליכוד וגם חבר אמיץ ויקר מאין כמותו, קם ואומר את דבריו, ולפני סיום מוסיף– "ובקשר לקול שנשמע פה מקודם, תפתחו את הראש, החבר'ה האלה (מפרט את שמותינו ומרעיף שבחים) הם חבר'ה נפלאים, ליכודניקים אמיתיים והם יביאו לנו אלפי מתפקדים ויכניסו חיים למפלגה – תלמדו לאהוב את השונה!" מחיאות כפיים. אהבה וחום מכל עבר. לא הייתי מאמין. ואח"כ, כמובן, שוב – לחיצות ידיים, היכרות, ברכות לבביות – אבל באמת – מכל הלב. עוד כנס ליכודי אחד מיני רבים עבר, ועוד אנשים למדו לאהוב את השונה.

והחיים נמשכים, אורי אריאל. והם לא כל כך אומללים, אנסטסיה. לפרקים, הם ממש, אבל ממש, ורודים.

Related posts

השרה לבנת: יש להפעיל לחץ נגדי במו"מ המדיני

אריק זיו ויזר

אופיר בוריה בפינה של איציק דדוש

איציק דדוש

מפגש עבודה – פורום "נאמני ליכוד דוברי רוסית" עם יו"ר ועדת הקליטה ח"כ דני דנון.

אריק זיו ויזר

טוקבק שהוקפץ:האט לכם, חברי לפלג הימין בתנועה/גדעון ממעלה אדומים

אריק זיו ויזר

נתניהו סגר הדלת לשלום האמיתי / מאת: ח"כ דני דנון

אריק זיו ויזר

קדימה" מתלכדים מאחורי נתניהו"

אריק זיו ויזר

2 תגובות

זהר 21 ביוני 2012 at 8:09

אמש בסניף נדחסו למעלה ממאה חברים על מנת לפגוש ולשמוע את ח"כ אקוניס. האוירה הייתה נעימה, השיחה – תרבותית ועניינית, בקיצור – ערב מעולה!

הגב
דוד שמחי 21 ביוני 2012 at 23:34

לפרס היה את ביילין ולביבי יש את אופיר אוקוניס – הפודל של ביבי – או של שרה שהיא ראש הממשלה האישה השני של המדינה – איפה ביבי ? בבית שימוש מדבר עם חברים ששרה לא אואבת

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן