12.1 C
תל אביב
17 בינואר 2021
ליכודניק
רשויות מקומיות

רמת גן : תמיכה מקיר לקיר של המפלגות בכרמל שאמה

אתמול במסיבת העיתונאים הודיעו על תמיכתם בכרמל שאמה הכהן: רשימת הבית היהודי, רשימת העבודה, רשימת הגמלאים, מפלגת ישראל ביתנו, רשימת בר רמת גן בראש ובשבוע הבא עוד שתי סיעות צפויות להצטרף ולהביע תמיכה פומבית.

 

כרמל שאמה הכהן:”למרות התמיכה נמשיך לעבוד קשה ולפעול למען אחדות ולקרב אנשים טובים שבאים לעשות טוב. בימים הקרובים יתווספו עוד 2 רשימות לפחות שיצטרפו לתמיכה, אנחנו נעשה טוב לרמת גן” 

ח”כ רוברט אילטוב יו”ר סיעת ישראל ביתנו בכנסת:

“היה לי הכבוד להיות עם כרמל שהיה יו”ר ועדת הכלכלה. להיות יו”ר בועדה מובילה ומשמעותית בכנסת צריך להיות אדם עם יכולות, אומץ ועמידה בלחצים. אין לי ספק שהקשרים עם הממשל מאוד חשובים וזה יתרום לכרמל כראש העיר רמת גן. בועדת הכלכלה היו הרבה מאבקים וכוחות גדולים אך  ידו של כרמל תמיד הייתה על העליונה. ישראל ביתנו עזרה לו תמיד והתפקיד הקודם נתן לו הרבה כלים להמשך. שאני רואה את הנשיאות הנכבדה פה אני יודע שרק  כרמל יודע לעשות את זה ולהביא להכרעה  מוקדמת. אני מזהיר שבחירות הן בחירות. כולם פה צריכים ללכת לקלפי ולהצביע כרמל שאמה הכהן . מטעמי ומטעם מפלגת ישראל ביתנו  אני מברך את כרמל בהצלחה”

אביהו בן משה סגן ראש העיר ויו”ר סיעת הבית היהודי: 

“רשימת הבית היהודי מביעה תמיכה רשמית במועמדותו של כרמל שאמה הכהן לתפקיד ראש העיר של רמת גן. אנחנו מאמינים בכרמל וחבריו לסיעה ויחד עם הבית היהודי ברמת גן אנחנו נצעיד את העיר קדימה.לאחר שיחות ארוכות עם כרמל אנחנו רואים עין בעין נושאים רבים ויחד נוביל את רמת גן למקומות טובים יותר. הבית היהודי בית פתוח לכל תושב ברמת גן. כפי שהיינו שותפים לניהול העיר כך נהיה שותפיי להנהלת העיר בעתיד. הנהגת הבית היהודי תעזור לכרמל להשיג דברים טובים עבור תושבי העיר בעתיד. אנחנו מחייבים לגייס עבור תושבי העיר משאבים רבים. ההצבעה מתבצעת בשני פתקים. סיעת הבית היהודי תומכת אך ורק בכרמל, למרות שאנחנו  שמעריכים את כולם. אנחנו קוראים לכול המתמודדים לנהל קמפיין נקי נטו שיוביל עשייה ורצונות ל5 שנים הבאות”

 

רמי פדלון סגן ראש העיר ויו”ר סיעת העבודה:

“גם סיעת העבודה החליטה לתמוך בכרמל שאמה בפה מלא. ברוב מוחלט החלטנו להביע תמיכה מלאה בכרמל. הקמפיין הנגטיבי בתור תושב מאוד מפריע לי. יש מפגן מכוער של השמצות שאין להם שחר ברמת גן. שאני עומד במרום נווה ואומרים לי שלכרמל משפחת פשע וחייבים להציל את העיר זה מזעזע אותי. יש להוקיע את זה בתקשורת ולקרוא לכל הרשימות להביע מחאה כנגד התהליך הזה. בסופו של דבר נצטרך לעבוד יחד. יש לשלב ידיים ולפעול לטובת העיר. יהיה קשה מאוד לעבוד ביחד אחרי קמפיין נגטיבי ומכוער שכזה. הצגנו בפני כרמל  תוכנית עבודה ונושאים חשובים לקדם בעיר בקדנציה הקרובה ויש הבנה על הקווים שיש לפעול עבורם. לא דיברנו על תיקים ולא על תפקידים ועל הסכמים, זאת נעשה רק לאחר הבחירות. יש בינינו הבנה. אני מכיר את כרמל מימי האופוזיציה והיה שיתוף פעולה הדוק בנינו. נוכל לפעול בחברות וברוח עניינת כמו לפני חמש שנים. נאחל לכולנו הצלחה וההתייצבות לימינו של כרמל תשנה סיטואציה בעיר של שוויין וזה יביא להובלה משמעותית לטובתו של כרמל ונעשה כמיטב יכולתנו שכרמל יבחר לראשות העיר”

איצ’ה שחם יו”ר סיעת כח לגמלאים:

“בסקר של שבוע שעבר שאלו אותי את מי אני מעדיף מנהל בית ספר או עסקן פוליטי? ואז הבנתי את שיטת “הסקרים” ואת מגמתיות השאלות. אתמול הופעל עלי  מסע שיכנוע וביקשתי לראות את הסקר האמיתי. הראו לי תוצאות אמיתיות. השאלות שהציגו הראו חד משמעית רוב לכרמל בבחירות הקרובות. אני אומר לך כרמל, לידך תהיה קואליציה חזקה שיש בה ניגודים חיכוכים אבל זה לגיטימי. בהובלת העיר ובהחלטות המרכזיות בנינו לא היו בעיות בקואליציה. יושב פה אדם קניגסברגר שהוא ידידי 25 שנים. הוא הרים את תיכון אהל שם לגבהים בינלאומיים. יחד נוביל את העיר ביחד עם כרמל והצוות שלך מוצלח. לדעתי אסור לשתוק על השמצות . אין שחר לדברים הללו. אני מקווה שניפגש במסיבת הניצחון.”

 

דני גולדשטיין יו”ר רשימת בר- רמת גן בראש:

“אני מעל 20 שנים עוסק בפעילות ציבורית. מעולם לא נמנעתי מהצבעה. לא הבנתי למה לחלק מהאנשים קשה להחליט עם מי ללכת. חיפשנו את האדם הנכון שיכול להוביל את האיש והיחידי שיכול הוא כרמל שאמה הכהן. מהרגע הראשון נתנו את אמוננו בו. נפגשתי עם כל המועמדים ואין לי צל של ספק  שראש העיר הבא והנכון ביותר הוא כרמל שאמה הכהן. פעם לא הייתה אידיליה בין סיעת בר לראש העיר הבא כרמל ולאחרונה גם נעשתה סולחה. הנושא הזה מאחורינו . יחדיו נוביל קואליציה שתוביל את העיר להישגים שלא נראו בכל המדינה. אני מאחל לכולנו מסע בחירות נקי ומכובד. נקווה לניקיון כפיים והאמת של כל אחד כאן. מאחל לכולנו בהצלחה”

 

חבר המועצה יהודה סגל (מספר 2 של זינגר במועצה הנוכחית):

“גם אם הייתי חולם לא הייתי ממציא את הכינוס של היום. התנתקתי מזינגר כדי לא להיות שלילי ומעולם לא לכלתי רק אמרתי שיש חילוקי דעות ביני לבינו. אומרים משפחה לא בוחרים. חברים בוחרים. את כרמל בחרתי בתור חבר. ואם אני צריך לבחור משפחה, בני משפחתו של כרמל אני מוכן לאמץ אותם בתור משפחה. שנכנסנו בשנת 2003 לאופוזיציה כרמל הוא צעיר יותר מהבן שלי. למדתי ממנו הגינות ושקיפות ואמונה בצדקת הדרך יעידו שלא היה דבר אחד במערכת הבחירות שלא הייתה אמינה וטובה. להבנתי הפוליטית הבחירות נגמרו!!! התפקיד העיקרי שלנו הוא ליצור מצב שהחבורה המצוינת פה שנבחרה ליד כרמל תוביל להצלחות בעיר רמת גן”

כרמל שאמה הכהן :” זה נכון שנראית פה תמונת ניצחון ואנחנו מובילים בסקרים אבל רק ניצחון ביום הבחירות קובע. אך זה ניצחון הענייני על הפוגעני והחיובי על השלילי. תושבי רמת גן יצביעו למי שמוביל קדימה מציג את משנתו ולא רק פוסל את האחר. אנחנו נוביל את רמת גן שתהווה מודל לחיקוי לערים אחרות בארץ. בימים הקרובים יתווספו עוד 2 רשימות לפחות שיצטרפו לתמיכה ולבשורת האחדות. מעבר לתוצאות שכל אחד ישיג, עצם האמירה ההתנהלות שמעידה על יושרה ואומץ מי שייהנה מכך אלו תושבי רמת גן. הציבור אוהב אחדות ואנשים טובים שבאים לעשות טוב “

עוד ציין שאמה” “נעשה טוב, אמת ועבודה,  וגם כוח ובראש נשים את רמת גן. נדאג לאזרחים הוותיקים ויצטרף אלינו גם מרצ ועם כל זה יש את העתיד !!! (וכנראה לא צריך את יש עתיד). עכשיו מתחיל החלק הקשה. אני עומד במרכז כמטרה והכול תלוי בנו. היריבים בזבזו את כל התחמושת במחסנית. אנחנו מציגים גלריה איכותית וחיובית ואנחנו כולם בסירה אחת. צריכים להביא את הסירה לחוף מבטחים. קשה להעביר את כל המסרים אבל מי שמכיר את הדמויות פה יודע מה מוטל פה על כף המאזניים. זה לא פשוט להנהיג עיר  אבל האנשים שיושבים פה יובילו בצוותא איתי את העיר. הרבה נושאים שמעניינים את כל התושבים, מעניינים את התומכים שיושבים כאן לידי. אתם לא מסוגלים לדמיין כמה טוב יהיה פה.”

 אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמןלפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

לראשונה הוקמה קבוצה של אנשי חיי הלילה בת”א יפו באתר הפייסבוק

אריק זיו ויזר

ריבלין קורא לאחדות בין מועמדי הליכוד בתל אביב /מאת יעקב מאור

אריק זיו ויזר

מבחן בוזגלו בסער של קריית שמונה

אריק זיו ויזר

הקדמת בחירת המועמד ליו”ר סיעת הליכוד בבחירות המוניציפאליות

אלי חזן

יוקם מלון ברעננה. סיעת הליכוד מברכת

אלי חזן

הפרעות אלימות קטעו את נאום גדעון סער בטקס הרמת כוסית בסניף יהוד

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן