30.8 C
תל אביב
15 באוגוסט 2022
ליכודניק
כללי

צדק עכשיו

איציק הלל בטור שבועי על שרון גל ועל ציפי לבני ועל הקשר בין אירוע מהתנ”ך למחאת המילקי 

 

 

1.  הם מ-פ-ח-ד-י-ם אמר שרון גל והוא ידע מה אמר. ב’הארץ’ החליטו שמנחה ערוץ 20 החדש מנסה להחיות קריירה גוססת בעזרת לאומיות ועודף פטריוטיות. יתכן מאוד שצודקים ‘הארץ’ אך אי אפשר ולא צריך להתעלם מהעובדה שיחד עם הצדק המפוקפק הזה נולדה לנו טלוויזיה חדשה שמייצגת נאמנה את רוב העם. לא עוד הוגה דעות שיקראו למתיישבים מתנחבלים. לא עוד חנין זועבי במסגרת חופש הביטוי. לא עוד צעירים אלמונים יידו אבנים ומנגד יהודים עם גיבנת וחוטם ארוך ריססו גרפיטי. נולדה פה טלוויזיה של העם, אמיצה, כזו שמכבדת אותנו ולא קוראת לפייגלין קיצוני רק כי הוא צודק. ואם מר שרון עושה עלינו הנשמה לקריירה אבודה נותר רק לברך אותו שיצליח.

 

בשארם אח שייח בטוחים עדיין שהם ניצחו במלחמת ששת הימים. ככה זה כשהתקשורת כפופה לרעיון אחד ללא יכולת להשמיע צל של אמת. במלחמת העולם הראשונה התקשורת התגייסה במרבית שטחי ארה”ב ואירופה למען השקפת המדינות הלוחמות והתוצאה ידועה. בברית המועצות ובגרמניה הנאצית זה בלט יותר, תעמולת האליטות על ידי התקשורת הוכיחה את ערכה התעמולתי. בישראל המצב שונה, לא יספרו לנו על דברים שלא היו ואף אחד לא חושב שיצאנו גברים במלחמת יוה”כ אבל כלל לא בטוח שעדיף תקשורת המגויסת לאליטה שמקדשת את השלום בכל תנאי, ועוד במסווה של תקשורת דמוקרטית,  מאשר תקשורת שאינה מכחישה את שייכותה ומחויבותה לרעיון. ערוץ 20 הוריד את הכפפה וביד החשופה סוטר שרון גל לכל מי שטוען לבעלות על חופש הביטוי. אשריך שנתפסת.

 

2. ההברקה הכי גדולה השבוע רשומה על שרת המשפטים ציפי לבני בשעה שתינוקת בת שלושה חודשים נדרסה באכזריות היא הציעה כי עלינו “להימנע מדרדור הסכסוך לכדי מלחמת דת”. אויבנו ברשות הפלסטינית התגאו ברצח. חמאס ופת’ח הוציאו כרזות ברכה והאמת שאפשר להבין אותם, לא כל יום משיגים שבעים בתולות. יש להניח כי לבני הזדעזעה לא פחות מהרוב השפוי על הרצח המזעזע, אך קריאתה כי פטריוטיות עכשיו משמעותה ללחוץ על הברקסים, בכדי שלא נגיע לסכסוך דתי, היא המאיץ היחיד שיכול לפלוט אותי לברלין. היות ואם כך מפרשת שרה בממשלתנו סכסוך דמים כה כואב ודתי, כדאי שנארוז מזוודות ונברח לארץ המילקי. שם לפחות נותנים לעובדות לבלבל אותם ואולי שם לא תכריע אותנו הסכין המוסלמית.

 

בניגוד לכבוד השרה, כל בר דעת יבחין בנקל כי שנאתם של המוסלמים, הפולשים הערביים במזרח ירושלים, היא שנאה דתית. מעבר לחזות המזוקנת של מובילי האינתיפאדה,  מצעו הבסיסי של חמאס ופעיליו במזרח העיר, הוא להשמיד להרוג ולאבד, את כל היהודים מנער ועד זקן, טף ונשים בחצי יום.  השטן המוסלמי אינו פוסח על שמאל או ימין, הוא וויתר על הצעת אולמרט (איזה מזל) לספח לעצמם 94 אחוזים מיהודה ושומרון וכתחליף רוצח תינוקות, היות וכך הורו לו רבותיו במסגדים והיות ומטנפים את מוחם של ילדים מוסלמים תמימים שיהודי הוא אויב. המוטו החינוכי שם הוא הגר ולא שרה, ישמעל ולא יצחק, מוחמד ולא משה, לא כהיסטוריה, אלא כהגדרה מי הם הצודקים ומי הם הכופרים.

 

שרת המשפטים מבינה שזהו סכסוך נדל”ן טהור. יהודים התיישבו בכפר השילוח (סילוואן) וגרמו לתסיסה. ניצן הורביץ חושב שעליה יהודית להר הבית היא הזיה סטייל מירי רגב. יריב אופנייהמר גינה את הדריסה וקרא למשטרת ישראל, איך לא, להימנע מלהתסיס את ערביי העיר. מתוקים.  על צדק אף אחד שם לא שמע. למי ניתנה הארץ מאלוהים ועל חלום של אלפיים שנה בגלות, הם גם לא שמעו. חמאס חותר לצדק שלו, שהוא כמובן הכחשת ההסטוריה ובשם כך הוא רודה בנו, משליט אימה בעיר הבירה ומסנדל אותנו בזירה הבין לאומית. הצדק המעוות שהוא פוסע איתו מהווה נר לרגליו ועם צדק קשה להתווכח.  מנגד, נבחרי הציבור שלנו חותרים לשלום, חותרים לשקט, לסינגפור, למדינה מערבית נוצרית ושקרנית. אף לא אחד מהם מניף את דגל הצדק ודורש דרכו את בעלותנו על שתי גדות הירדן. עם צדק נלחמים בצדק. וכשנדרוש לצדק ונידרש לדגל, שום דבר לא יעמוד בדרכנו. אז נמלא את ייעודנו ואז גם נזכה לשלום ולשלווה. צדק עכשיו.

 

3. הנה דוגמא מדוע התנ”ך אינו ספר סיפורים אלא הכוונה לדורות. אבותינו במדבר אמרו “ניתנה ראש ונשובה מצרימה”. זה קרה בכינונה של הדת היהודית אז במצרים. כמה יהודים חשבו שמתנה אפשר להחזיר. הם טענו שאין ביטחון עם האיש הכי עניו בארץ הרי הוא משה, ורצונם נשען על הנחת יסוד ששיבת ציון זה בכלל עניין הנתון לבחירה. אז החבר’ה הנאורים הרימו ראש, פתחו להם במין מחאת מילקי ורצו לחזור למדינה ששעבדה אותם. ההמשך הוא עצוב כי למצריים הם לא חזרו ולישראל הם גם לא נכנסו. ההיסטוריה חוזרת וכדאי שניזהר עם ה’להרים ראש’ גרסת היהודים 2014 ועם האיומים לחזור למדינה שחיסלה לנו שישה מיליון. מתנה מאלוהים היא זכות אך גם חובה “כפה עליהם הר כגיגית”. להחזיר אותה זו מתכונת למוות. לתקן אותה, שתהיה טובה יותר וראויה יותר, זוהי חובתנו וזכותנו. וטיפ קטן: אם שר האוצר מגדל זקן זה סקסי ומשפריץ בחירות אבל הטיפול צריך להיות בזיפים, בשורשים.

 אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמןלפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

מתכוננים לקרב

אמיתי שיף

תוצאות בחירות בסניף הליכוד עכו למועצת העיר בחירות 2018

אריק זיו ויזר

ממשלת הג’ובים של בנט ולפיד

דניאל נחמיה

דרושים סטודנטים לרשות המסים

לא למלחמת אחים

אריק זיו ויזר

הישג לליכוד ביקנעם: יונצח זכרו של יצחק שמיר ז”ל

דניאל נחמיה
דילוג לתוכן