19 C
תל אביב
19 במאי 2022
ליכודניק
דעות

נקודה למחשבה…

נקודה מורחבת למחשבה בעקבות המחאות האחרונות הצצות לנו השכם והערב – לעיתים קרובות בצדק

הרשו לי  לשתף אתכם בתרגיל חשיבה שביצעתי אמש, התיישבתי בספת הסלון בביתי שבנהריה, הנחתי קערה ריקה על השולחן והחלטתי שברצוני למלא אותה בזהב טהור. עצמתי את עיניי, התרכזתי, אימצתי את שריריי ודמיינתי את הקערה מלאה בזהב. למרות המאמצים הרבים שהשקעתי כשפתחתי את עיניי הקערה נשארה ריקה- הופתעתי! בעקבות זאת שאלתי את עצמי, האם יש מאין?

הבולשביקים מרוטשילד מנסים לסחוף אותנו בסיסמאות פופוליסטיות ובאחלה הופעות חינם. מטרתם אינה ברורה, כוללנית ומתייחסת למגוון רחב של בעיות. כל זאת נועד על-מנת לשבות ציבור רחב עד כמה שניתן. אך חברים הרשו לי לשאול: האם יש מאין? הבולשביקים מנסים למכור לנו את המדינה בלי כסף: חינוך חינם, רפואה חינם, מעונות לגיל הרך חינם, אוכל חינם- בעצם הכול חינם. הרשו לי להזכירכם מה קרה למדינות שחילקו חינם, מדינות אלו מזמן פשטו את הרגל או שהן בעיצומו של תהליך פשיטת רגל מתקדם, בדומה למדינות אירופה הסוציאל-דמוקרטיות, שעליהן אנו מרבים לשמוע בשנים האחרונות בחדשות.

בעולם האמיתי, עולם שבו אי אפשר למלא קערה בזהב בכוח המחשבה בלבד, אין ארוחות חינם. מישהו יצטרך לשלם בעבור כל התוכניות החינמיות שהבולשביקים מנסים למכור.

רוב הסיכויים שהמשלם יהיה מי שאפשר לקחת ממנו, וכנראה יהיה זה אותו אחד שלמד הנדסה, משפטים או ראיית חשבון או אלו שמתאמצים עלמנת להצליח ולהתקדם בחיים. מדובר במי שמרוויח מעל לממוצע וזה שאין לו רואה חשבון מתוחכם צמוד לניהול חשבונותיו. הכוונה בעצם לאנשים היצרניים בחברתנו, שמתפשרים על חלומותיהם ועובדים קשה על-מנת להשיג עתיד טוב יותר לכולנו.
חבריי היקרים הרשו לי לומר שאין דבר כזה “יש מאין”. בסופו של דבר יש עוגה שצריך לחלק, פרוסה לחינוך, פרוסה לבריאות, פרוסה לביטחון, פרוסה לביטוח לאומי ופרוסה לתוכניות ממשלה אחרות. במידה ולדפני לא יישאר, כנראה שנצטרך לאפות עוגה נוספת. אך לצורך כך  נצטרך לקנות מוצרים נוספים. מאין יגויס הכסף? אומר לכם: הוא יגיע מאתנו, ממעמד הביניים האמיתי, זה שסוחב על גבו את העניים, הנזקקים והפרזיטים.

 

הבולשביקים מנסים לצייר תמונה שהדתיים במדינתנו אוכלי חינם. על כך אומר שבתור חייל מילואים קרבי, מחצית מחבריי לפלוגה הם דתיים וכמוני כולם עובדים ומשלמים מיסים. מעבר לכך במילואים האחרונים, שירתתי בגזרת חלמיש(אזור נחלת אבותינו), תושבי האזור (דתיים וחילוניים) עובדים, משרתים במילואים ומשלמים מיסים גם כן. בנוגע למיעוט בני הישיבות שהיו נהנים מקצבאות שתמרצו אותם להפוך לפרזיטים, כאן דרוש שינוי אמיתי וכולם יודעים זאת. למרות זאת ברצוני לשאול את גברת דפני, מדוע היא וחבריה אינם מדברים על אוכלוסיה בלתי מבוטלת בישראל, אשר מצד אחד חבריה אינם שותפים מלאים למעגל העבודה, אינם משלמים מיסים, עובדים בשחור, בונים בנייה בלתי חוקית, אינם משרתים בצבא או שירות לאומי, אוכלוסייה בעלת כושר ילודה גבוה ומנגד נהנית ממרבית תקציב קצבאות המדינה.  

הבולשביקים מרוטשילד הם רק קצה הקרחון במאבק הנוכחי. במידה וננתח את הקמפיין המקצועי שמנוהל ע”י התקשורת, אולי ניתן להסיק מסקנות נוספות לגבי המאבק. בתקשורת מציגים את ראש הממשלה כחבר הטייקונים. אז שאלתי את עצמי, מי מהטייקונים חבר של ביבי? אולי זה מר יצחק תשובה, אשר מסקנות ועדת ששינסקי המליצו לתקן את כל הנוגע לתמלוגים המשולמים בעבור הגז ממאגר לביטן, שינוי שלוקח ממר תשובה מיליארדי שקלים לטובת הציבור בישראל. אולי התקשורת מתכוונת למר בן דב בעלי חברת פרטנר שדווחה על ירידה משמעותית ברווחיות, ירידה הנובעת מהשינויים בגביית תשלומים של חברות התקשורת בעבור דמי הקישורויות, שינוי שבוצע על-ידי הממשלה הנוכחית ומשאיר בכיסו של כל אדם בעל חשבון סלולארי מאות שקלים בחודש. לאחר מחשבה מעמיקה יותר, אמרתי לעצמי, אולי מדובר בכל הטייקונים שהולכים להיפגע בעקבות מסקנות וועדת הבדיקה של הריכוזיות במשק, אשר שהוקמה על-ידי משרד האוצר, אותם טייקונים שגם ערוצי התקשורת נמצאים בבעלותם.

הדבר המוזר לי מכל, שאותו לא הבנתי לכל אורך המאבק, איך יכול להיות שערוצי התקשורת 10 ו22 שהם סמל הקפיטליזם, הגלובליזציה והצרכנות מנסים למכור לנו סוציאליזם במסווה של צדק חברתי? הרי, ערוצי התקשורת הם שמשכנעים אותנו לקנות ללא הפסקה, משדרים פרסומות רבות לאורך השעה, יוזמים אין סוף תכניות צרכנות ופרסום סמוי בחדשות. אפילו יונית לוי מוכרת לנו איזה כרטיס להופעה או להצגה במצדה, חופשה בזול בטורקיה או יוון או איזה דירה חדשה, וכל זאת במגזינים שלאחר מבזק החדשות.

מה שלא שומעים בחדשות, הוא שבמשך השנתיים האחרונות ממשלת ישראל מטפלת בבעיות עמוקות שנוצרו בחברתינו, אשר מדיניותה אמורה לשפר את מצב אזרחי ישראל באופן ניכר בעתיד הקרוב. להלן פעילות הממשלה על קצה הקרחון:

חוק הווד”לים שייתן פתרון לבעיית מחירי הדיור, מענק של 100 אלף שקל לזוגות צעירים הרוכשים דירה ראשונה בפריפריה, תמלוגים בעבור אוצרות הטבע של ישראל-החלטה אמיצה אשר יושמה בעקבות המלצות וועדת ששינסקי, שינוי בתחום התקשורת הסלולרית, פיתוח תשתיות לכל אורכה ורוחבה של מדינת ישראל הכוללת בניית מחלפים, הנחת פסי רכבת צפונה ודרומה והמשך סלילתו של כביש 6.
כפי שאנחנו תמיד אומרים, “יש כאלה שמדברים ויש כאלה שעושים”, אך בעייתנו המרכזית היא שאנו עושים המון ולא מדברים כלל.

אינני טוען שהכול מושלם, אך מה שבטוח שגם לא הכל שחור כפי שמציגים הבולשביקים בעזרת התקשורת. במשטרים דמוקרטיים מאוזנים אין פתרונות קסם, לכל החלטה או מדיניות יש הליך מסודר ולכל גוף או מוסד יש המאזנים את כוחו, כל זאת נועד על-מנת לשמור על החופש והחירות של אזרחי ישראל.

במידה וברצונכם להשפיע על המדיניות במדינתנו פעלו דרך המוסדות, בואו להצביע ותביאו את חבריכם, התפקדו למפלגה ופעלו בשיתוף נציגיכם בכנסת, התמודדו למקומות בעלי השפעה לייצג את רעיונותיכם, הקימו עמותות על מנת להשפיע על דעת הקהל. במידה ואתם חושבים לתמוך ברעיון או מאבק כלשהו, תבדקו שמטרותיו מייצגות אתכם באמת. תזכרו שכאשר אתם יוצאים לתמוך במחאה, אין אתם מייצגים את דעותיכם אלא מחזקים את מטרות המנהיגות הבולשביקיט מרוטשילד ומטרותיהן הנסתרות של גורמים בעלי השפעה בישראל. שאלו את עצמכם על מה אתם נלחמים? והאם מטרות המאבק מייצגות אתכם?   



אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמןלפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

אשת הברזל, בעברית

ליכודניק ספרים

יעקב-ישראל והלאום היהודי

זאב בן-יוסף

אדוני, ראש הממשלה – עשה אשר תעשה – סופך לספוג גינוי

אריק זיו ויזר

אשמת הימין : בחזרה לאסון של 92

דודו חיים

מתמחים סחטנים

אריק זיו ויזר

הכל שפיט אבל הכל חקיק והפיך

חיים פוזן
דילוג לתוכן