27 C
תל אביב
6 ביולי 2020
ליכודניק
נרי אבנרי

נפתלי בנט, זה בשבילך

כשלובשים מדים, משאירים את האידיאולוגיות בבית בטרם יציאה. סרבנות מימין- למרות שאינה דומה לסרבנות משמאל- עלולה לדרבן רופסים להפיץ מסר מקביל. הרב הדגול מרדכי אליהו נדרש לסוגיה. לא שביל זהב הוא מצא, אלא נתיב גחלים לוחשות שהוא אנוס לעבור. המסר ברור: "חייל חייב לבצע פקודת פינוי! הלכתי לארכיון..

 

 

מראיין אגרסיבי הצליח לגרום לך להתפתל מול שאלה מצפונית קשה (ניסים משעל / 20.12.12). ההתפתלות העידה עליך שאתה מחפש במהירות את המילים שהתפזרו ברדיוס חריג ברצפת תודעתך, מעוצמת ההתנגשות בין שני ערכים "מקודשים": החובה ה(כמעט) אוטומטית לציית לפקודה, מול הקושי המצפוני לגרש יהודים מבייתם. אדם רגיש, היה מזהה ומברך על מצוקתך אל מול הדילמה, גם אם הוא חולק עליך.

 

ההתנסחות המסורבלת שלך נוצלה ע"י פוליטיקאים משחרים לפתקים. כמנהיג- נתת תשובה לא מוצלחת. יש רק תשובה אחת נכונה: כשלובשים מדים, משאירים את כל האידיאולוגיות בבית בטרם יציאה. סרבנות מימין- למרות שאינה דומה לסרבנות משמאל- עלולה לדרבן רופסים להפיץ מסר מקביל. הינה לך מתכון בטוח לדילול החוסן הלאומי. במקרה שלך הייתי מוסיף: נשנס מותניים כדי שדילמה אכזרית כזאת לא תפקוד אותנו.

 

אני בטוח שלא שיערת את חדוות ההתנפלות עליך. ערוצי התקשורת למיניהם עשו סיפור מהראיון, מה שגרם לך לייצר הרהורי תיקון. ראיתי אותך בערוצים השונים מנסה לתקן  (מוצ"ש / 22.12.12). הבהרת את עמדתך. הלקח האמיתי מתשובתך המסורבלת יתגבש מעצמו… אתה כבר לא איש פרטי, אתה מנהיג ושליח של ציבור גדול. זה מחייב הקפדה על תחזוק הברקסים, כדי שמסרים מזיקים לא יחליקו בעתיד.

 

למענך נפתלי הלכתי לארכיון. בסרטון שתראה, כבוד הרב הדגול מרדכי אליהו נדרש לשאלה הזאת כשהייתה אקטואלית והדירה שינה מעיני מיליונים, ואתה בתוכם (שודר לפני ההינתקות / 9.6.05). לא שביל זהב הוא מצא, אלא נתיב גחלים לוחשות שהוא אנוס לעבור. המסר היה ברור: "חייל חייב לבצע פקודת פינוי!…

 

 

אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

Related posts

בן כספית, זה בשבילך

אלי חזן

אני התליין מכיכר העיר / כתב: נרי אבנרי

אריק זיו ויזר

מורשת רבין- יש דבר כזה

אריק זיו ויזר

המדינה חשובה פחות מאולמרט / כתב: נרי אבנרי

אריק זיו ויזר

ניבה לניר, זה בשבילך

אריק זיו ויזר

נתניהו הציע- רבין סירב

אלי חזן

3 תגובות

אבי 1 בינואר 2013 at 10:25

הכותב הוא אורי אבנרי, נכון?
לא ממש התגעגענו אליך…
נצביע בנט.

הגב
דודי 1 בינואר 2013 at 13:57

כל כמה שאנסה להבין את ההיגיון שמאחורי התמונה האידיוטית עם בנט, אינני מצליח. כנראה שהפניקה בליכוד גדולה כל כך עד שהם עושים שטויות מעבר לכל שיקול דעת סביר. שטויות מתוך פחד הן מתכון בטוח לכישלון והליכוד עומד להיכשל שוב.

הגב
זאב 4 בינואר 2013 at 17:52

אני לא אזדהה, אבל אומר משפט כזה. אני מצביע עבור בנט, אני לא אדם דתי, בתנאי, שיופיע בטלוויזה ויומר בכול רם מהי תכנית הכלכלית שלו. אם נפתלי הולך בדרכי הכלכלן הגאון נתניהו, שקיצץ לעניים, לנכים ולעוד אנשים שקיבלו קיצבה ונתן מתנה פטור לאנשים העשירים המסכנים בסכום של 100 מיליון שקל , כשהיה שר האוצר, אני מודיע שאדון בנט מפסיד 2 קולות. שלי ושל אשתי. נתניהו דוגל בשיטת הקפיטליזם החזירי. התוכנית של נתניהו טובה רק לאנשים שבעים ומדושנים.
הכול לפי הפוזה. מי צריך אותו. תודה.

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן