20 C
תל אביב
26 במאי 2024
ליכודניק
יומן פוליטי

“משט הבדולח”

הרוצח ארדואן מנהיג האיסלם הקיצוני, מי הם השניים שהולכים בתלם הטורקי, צעירי הליכוד מתעוררים.

“שניים מתקרנפין”

 

עוד רבות יסופר על משט הבדולח. רבות יסופר כיצד ישראל ביצעה פעולה אשר בפרספקטיבה ניתן לראות בה הצלחה. שכן, אסור לשכוח כי בכל בליל המילים ותילי תילים של משפטים שנכתבו על פרשת המשט התוצאה היא 9 טרוריסטים הרוגים לעומת אפס הרוגים ישראלים. הממשל הטורקי הגזעני באנקרה שאחראי לדיכויים של הכורדים, הארמנים ושאר מיעוטים במדינה חשב שהוא ניצח. הוא אולי ניצח בקרב ההסברה, החשוב ביותר יש לומר, אבל הוא הפסיד במלחמה האמיתית. שכן, המצור לא נפרץ ואילו לישראל יש הזדמנות לתקן את נזקי ההסברה.

ואולם, הבעיה האמיתית של ישראל הם המתקרנפים ובהקשר זה אפשר כבר השבוע להצביע על שני חלוצים מתקרנפין : האחד הוא אלון ליאל, השגריר לשעבר בטורקיה. ״מומחה לכאורה״ בענייני חוץ שכל מה שאמר והסביר על טורקיה היה מלא בשנאת ישראל של המנהיג הנאצי ארדואן. ובכלל, צריך לבדוק את עסקיו של ליאל בטורקיה ולראות האם הוא לא נגוע בניגוד אינטרסים מובהק. אני מקווה שאני טועה וכי הביקורת שלו ניתנת בתום לב.

השני הוא משלנו. בשר מבשרנו. יו״ר ועידת צעירי הליכוד דוידי הרמלין שמאז הפילוג עם קדימה מסתובב בעולם ואוחז בתואר של הבכיר בקרב צעירי הליכוד. ואולם, מר הרמלין ג’וניור, כי מי שמחזיק בתואר חייב היה לתת דוגמא. מאז מבצע “עופרת יצוקה” כאשר טורקיה החלה לתמוך בטרוריסטים מהחמאס החל בארץ התהליך הבא : “לא קונים מטורקיה לא טסים לטורקיה”. קמפיין אינדיבידואלי לא רשמי. אמנם, היו שהמשיכו לקנות ולטוס אך מי שחדור אידיאולוגיה עמד על העקרונות.

מילא אלון ליאל שלפי פרסומים שונים מייצג אינטרסים עסקיים. הוא הגדיל לעשות כאשר הודיע כי יחזיר את הדרכון הדיפלומטי כמחאה על בחירת ליברמן. מאידך, מאז שהתאום הטורקי של היטלר הפעיל את משט הבדולח לא שמעתי מליאל שהוא יפסיק לייצג אינטרסים עסקיים עם טורקיה.

ואילו מדוידי הרמלין הייתי מצפה שתאוות הטיסה תצטמצם למקומות שבהם לא מתכננים כיצד להשמיד את העם היהודי. בהקשר זה אני חוזר ומדגיש כי ליכודניק לא מצנזר אף אחד כל עוד התגובה מכובדת. העליתי את תגובתו של דוידי לגבי הדגל הטורקי ואני רוצה לשאול אותו :  איפה התבונה שלך?

הגע הזמן שתפסיק להתקרנף. מילא ליאל המתקרנף על רקע כלכלי אבל אתה ? כולה טיסות לטורקיה.

 

צעירי הליכוד

ביקורת רבה הטחתי על צעירי “חסרי חוליות הליכוד” ואולם השבוע אני מזיר בחזרה את הביקורת ואני מבקש להוריד  את הכובע בפניהם. ארדואן החזיר את ההדר לצעירים. מייד בבוקר משט הבדולח כתגובה החלו צעירי הליכוד להכין הפגנה נגד הטורקים. בהקשר זה מתברר כי יש עתיד לליכוד : איתמר דוננפלד עומרי אקוניס ואיתן בכר הכינו את ההפגנה שהייתה מוצלחת מאוד. אליהם הצטרפו “אם תרצו” ו”ישראל שלי” וכמובן שיש להזכיר את רוני צברי היועץ של אלקין שהיה הגורם המדרבן.

אז השבוע היתה פעילות ענפה של צעירים ויש להזכיר כי ביום ראשון היה גם כנס צעירים במצודה עם השר כץ.

 

 

אולי בעקבות הצעירים תתחיל גם פעילות של נשים?אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

אולי גם זה יעניין אותך

גנדי נרצח פעם שניה

אריק זיו ויזר

דו קרב ביבי נגד דני

בשם שלום הבית

אריק זיו ויזר

לפיד מנהיג !

אריק זיו ויזר

איש השנה: בנימין נתניהו – לטוב הרע והבלתי נודע!

אריק זיו ויזר

האם יש קומבינת-זרים של אלקין וברקת להשתלטות על הליכוד?

אריק זיו ויזר
דילוג לתוכן