22.1 C
תל אביב
5 ביולי 2020
ליכודניק
פריימריז 2012

מספיק עם הפצת השמועות

לא נעים לדבר פוליטיקה, כאשר הד רעם התותחים ברקע, ריח הטחב של המקלטים באפינו וכולנו מאוד ממלכתיים אבל השאלה לפעמים, מה צריך לומר ובמעוד מועד לא מה נעים.

 


הדבר נכון שבעתיים בתקופה כזו, כאשר יושב ראש התנועה עסוק בצרכי עם ישראל והמלחמה ואין פנאי לעסוק בפוליטיקה פנימית, מצב המאפשר למפיצי השמועות להפיץ שמועות כאוות נפשם. על כן לעניות דעתי יש צורך, גם עכשיו, לדבר פוליטיקה.

 

דחיית הפריימריז זו אופציה לגיטימית יש לדון להתווכח ולקבל החלטה ומן הראוי שהחלטה תתקבל בהקדם ותימסר לכלל המועמדים מתי המועד הסופי – וועדה מסדרת לא יקום ולא יהיה בתנועתנו!!!
אני מניח שזו דעה מוסכמת, על כולנו, חברי התנועה ופעילי השטח, מוטלת החובה לומר זאת בצורה ברורה וחד משמעית.

לחברי הליכוד יש קול ומן הראוי שהקול הזה יישמע, בחרנו להתפקד למפלגה יהודית לאומית ליבראלית וגם דמוקרטית – תנועה שתפארתה בכך שלכל אחת ואחד יש את הזכות ויכולת  להביע את דעתו בצורה גלויה וחופשית, תנועה המקיימת בחירות ושמתפקדיה מעמידים נבחרת מעולה, מאוזנת ומייצגת את עם ישראל.

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו מקבל את תמיכת כולנו!!! מרגע שהתקיימו הבחירות ונודעו התוצאות גם המתחרים מלוכדים מאחוריו.

לכולנו ברור שאנו תנועת שלטון וראש הממשלה מטעמנו הוא ראש הממשלה של כלל עם ישראל וכך ראוי שיהיה.

כבוד ראש הממשלה הינו  גם יושב ראש התנועה תפקיד המחייב יחס הוגן ושווה לכל אחת ואחד מהחברות והחברים בתנועה, מחייב יחס הוגן לכל אחת ואחד מהמתמודדים בפריימריז הקרבים ובאים בעזרת ה' לאחר שנצליח להשכין שקט ולהכניע את הטרור.

אני מאמין בלב שלם במנהיגותו של נתניהו וברור לי שלא יעלה על הדעת שיושב ראש התנועה יתערב בבחירות הפנימיות לטובת אחד המועמדים או אחת המועמדות, זו שמועה שיש להפריח אותה מיסודה.

 

לא נעים לדבר פוליטיקה כשהאזרחים במקלטים וגם אני תחת צו 8

אבל

הפריימריז הרי בכל מקרה יתקיימו בסופו של דבר ועלינו להשמיע את הדברים חד ורהוט, השמועה הזו, שראש הממשלה, יושב ראש התנועה שלי ושל כל חבר אחר, יושב הראש שלי ושל כל מתמודדת ומתמודד נוספים יתערב ויציע הצעות לטובת תמיכה במועמד כזה או אחר זו שמועה שלא תעלה על הדעת.

הרי אין דבר חסר יושר בבחירות מאשר התערבות של יושב ראש התנועה של כולם לטובת מועמד כזה או אחר אני דורש ממפיצי השמועות האלו לחדול מהספין הזוועתי הזה!

יושב ראש התנועה, שכולנו בחרנו וכולנו מיישרים קו ומלוכדים מאחוריו, יושב ראש התנועה שכולנו נפעל בכדי שימשיך לכהן כראש ממשל ישראל, נושא בתפקיד ממלכתי ומקפיד להתנהל בהגינות, ביושר ובהתאם לחוקה ולשכל הישר.

אמנם מובן הצורך של ראשי המטות של מתמודד כזה או אחר להפיץ שמועות כאלו וליצור מומנטום לטובת המועמד שלהם אבל חברים, כאשר אתם מפיצים שמועות כאלו, כאילו יושב ראש התנועה יסגור דילים לטובת מועמד מסוים אתם פוגעים בכולנו, פוגעים בראש הממשלה ופוגעים בהתנהלות  התקינה של מערכת  הבחירות.

אני דורש מהפעילים לגלות אחריות להתאמץ לשכנע בוחרים וקבוצות ולחדול מיידית מהפצת שמועות חסרות שחר כאילו יושב ראש התנועה סוגר דילים או מציע אתנן תמורת תמיכה במועמד מסוים.

חבל שבמקום לעסוק בקמפיין בחירות לגיטימי עוסקים במטה מסוים בהפצת שמועות חסרות שחר וחסרות הגיון.

 

 

אנחנו נמצאים בפוליטיקה בשביל האנשים השולחים אותנו לייצג אותם ולמען טובתו וזכותו של כל פרט ופרט בחברה בישראל בואו נגלה אחריות ובגרות ובעיקר דוגמא אישית וננהל מערכת בחירות פנימית הגונה ככל האפשר – מספיק להפיץ שמועות.

עמיחי גרינולד – 302

אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

Related posts

לא נולדתי שר : אריק זיו על פרישתו של כחלון

אלי חזן

לא נולדתי שר : אריק זיו על פרישתו של כחלון

אלי חזן

ועידת הליכוד: פריימריז ב- 25/11

אלי חזן

מדריך לבעיית הבחירה בליכוד

אלי חזן

בסוכה של יפת

אלי חזן

אדלשטיין: "לאסור תעמולה אם יידחו הבחירות!"

אלי חזן

5 תגובות

ורדית 20 בנובמבר 2012 at 22:57

וואו עמיחי אולי כדי שתחזיר את הלשון שלך חזרה לפה ותפסיק ללקק לראש הממשלה! זה לא יעזור לך! ובאמת, דע את מקומך! זה ממש לא הזמן להתעסק בזה! אתה גויסת בצו 8??? זה מה שאתה עושה בזמן המילואים?! מה נסגר איתך בן אדם?!

הגב
חיים 20 בנובמבר 2012 at 22:59

מישהו פה מפחד חח גרינוולד חביבי, תתעורר!!! זה בדיוק מה שעושים פה וזה בושה לתנועת הליכוד כולה ולזה שיושב בראשה.

הגב
רותם 20 בנובמבר 2012 at 23:01

מה שמועות מה? מה אתה ילד? במקום לאכול ת'ראש תראה איך ביבי הנחית עליך את שלמה מעוז, בבית שלך במחוז שלך!

הגב
עמיחי גרינולד 21 בנובמבר 2012 at 7:10

רותם, חיים, ורדית – לא פלא שאתם כותבים בשמות בדויים ובעילום שם…
חבל שאין לכם טיעון לגופו של עניין,
כי העניין עקרוני. (הייתי מצפה להסכמה בעניין הזה אבל כנראה שקנאה, צרות עין, התנשאות או משהו אחר מפריע לכם לשוחח לעניין)
ועוד הערה:
אנחנו מתאמצים להעלות רמה להתנהג בכבוד ולדבר בכבוד ואילו אתם מתעקשים אחרת – לא אתפלא אם אתם שייכים למטה של אחד המועמדים וחבל שכך.
ולנושא עצמו:
בכל מקרה השמועות האלו "רצות" בשטח ואין סיבה להתעלם מהם למרות המצב ואויל דווקא בגללו כפי שכתבתי.
ורדית אם את לא מבינה שתנועה חייבת להיות מלוכדת ואם מה שכתבתי נראה לך "ליקוק" בעלמא יש לך בעיה בהבנת הנקרא או בהבנת מציאות פוליטית – ואולי את בכלל לא ורדית אלה אדם אחר בשם בדוי.
בכל מקרה
מוזמנים ליצור איתי קשר ישיר 0545701415 ולדבר בנושא.
ולשאלה החשובה – למה להתעסק – כיוון שהפריימריז לא נדחו נכון לרגע זה וכיוון שפעילות כולם נמשכת כולל אלו שבמילואים וכיוון שגם אני על זמן שאול בגלל הצו 8 שקבלתי – מהביסות האלו בין היתר קבלתי את ההחלטה לכתוב ולעסוק בנושא הזה דווקא בעת הזו.
שלמה מעוז – דעתי בעניין נאמרה בכנסים ונכתבה במקומות שונים ובכל מקרה לא יעלה על הדעת שראש הממשלה יסגור דילים עבורו.
מבחינה פוליטית ההתמודדות שלו טובה עבורי בגלל פילוג הקולות ממתמודדים אחרים ובכל זאת השאלה עקרונית וההתיחסות עקרונית.
אני מקווה ששלמה יישאר חבר ופעיל בליכוד גם אחרי ההפסד הצפוי לו בפריימריז (סך הכול ברגע הפריימריז יימלאו בערך ארבעה שבועות לחברותו בליכוד.

הגב
חפרני 21 בנובמבר 2012 at 23:30

אני דורש בלה בלה, אני דורש בלה בלה
וואו, כמה חפירות…

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן