12.7 C
תל אביב
23 בינואר 2020
ליכודניק
רשויות מקומיות

לוד : המורה של רביבו תומך במרציאנו

יוסף אלישע, אשר לימד בעבר את יאיר רביבו לבר המצווה, תומך במרציאנו. "יאיר הוא עלם חמודות אבל לוד צריכה כירורג"

 

 

יוסף אלישע לא נולד בלוד. הוא נולד בצפון – בטבריה, לפני 53 שנה. "למדתי בבי"ס תיכון דתי בעיר ואחר כך הלכתי לאוניברסיטה העברית", הוא אומר. הוא למד שם שפה וספרות עררית ולשון עברית. בצבא שירת בענף ממשל צבאי בצריפין ולימד ערבית קצינים בכירים בצה"ל, במשטרה ובמשמר הגבול. בנוסף, שימש חמש שנים כמורה בבתי ספר תיכוניים בארץ וביניהם תיכון רמלה לוד ותיכון מקיף רמלה.

 

"בשנת 82 עברתי ללמד בבי"ס למודיעין של צה"ל. לימדתי ערבית מדוברת וספרותית בקורסים הבכירים ביותר בבי"ס של צה"ל. בשנת 2012 יצאתי לפנסיה והיום אני גמלאי של צה"ל המביט כיצד לוד ירדה שאולה מאז הימים בהם עברתי להתגורר בה ב – 1968 ועד היום.

 

מה אתה חושב על העיר היום ?

"העיר נראית יתר גרוע מעזה. לפני 15 שנה כשנסעתי ברחבי רמאללה, שכם, טול כרם ובית לחם, הנסיעה הייתה יותר נעימה מבחינת תשתיות הכבישים מאשר בלוד היום של 2013. אני מזמין אותך לנסוע איתי ברחוב הראשי של לוד, רחוב הרצל, ואז תחוש את כאבי הגב מפוצצים לך את הראש".

 

למה יורם מרציאנו?

"יורם הוא איש נחוש, כן, אמיתי, אוהב את הבריות וכמה שהוא גדול פיזית הלב שלו גדול יותר ממנו. תראה לי מבין כל המועמדים אחד שתוך עשר דקות יכול לסדר לבית ספר שני מזגנים חדשים? ליורם תוכנית ברדיו – מדינה בבעיה – שבאמצעות  תוכנית זאת הוא מסייע רבות לתושבי לוד ולא רק. יורם השיג לתושב לוד את הסכום הדרוש כדי לשלוח אותו לחו"ל להשתלת כבד. היום תענוג להביט על הבחור הזה לאחר השתלת הכבד. יורם שיקם עשרות אסירים משוחררים. יורם קיבל קמחא דפסחא, 1000 מנות, מהרב יאשיהו פינטו. מדוע אנשים לא שואלים למה רק ליורם הוא נתן ולא לשאר המועמדים? הרי אחד מהם חובש כיפה. זאת משום שיורם עשה חסד גדול עם משפחת הרב פינטו ועד היום הם מכירים לו תודה גדולה על כך.

 

חשוב לעצמך בעקבות הדברים הללו לאלו הישגים הוא יכול להצעיד את העיר. זאת בהתחשב בתפקיד שאליו הוא ייבחר אשר ייתן לו את הכלים לכך.

 

פעילים מרכזיים במחנות היריבים פונים ליורם בבקשת עזרה. אם אבוא למנות את תרומותיו הסגוליות של האיש הנפלא הזה יכלה הזמו והמה לא יוכלו".

 

 

לימדת בעבר את יאיר רביבו. באיזה נסיבות ?

"לימדתי את יאיר לבר מצווה וכתבתי לו את הדרשה. יאיר הוא עלם חמודות. עשויה להיות לו תרומה ניכרת. יחד עם זאת ולמרות זאת החלטתי לתמוך במרציאנו כי לוד דומה לגופה גוססת ואנחנו לא רוצים להביא רופא משפחה לטפל בה אנו צריכים כירורג מעולה שיחזיר אותה לחיים".

Related posts

רעננה : אילן כהן עם זאב ביילסקי

אלי חזן

האגרת לבוחר של ברקת

אלי חזן

הצלחה ראשונה לליכוד במועצת העיר בבאר שבע

עינר אביב

גם אנטולי ליפסקי בעד יורם מרציאנו

אלי חזן

רחלי איימה וקיימה : התפטרה מהקואליציה ברעננה

רביבו מנסה למנוע תמיכה רחבה של חברי ליכוד בכירים במרציאנו

אלי חזן

5 תגובות

אלי סבן 9 ביוני 2013 at 14:50

אם זה הולך כמו ברווז ונשמע כמו ברווז, אז כנראה שזה ברווז..
ובעצם, אם גם המורה של רביבו תומך במרציאנו, אז גם לקומץ הספקנים שנותרו- אין כעת שום ספק מלבד לתמוך ביורם מרציאנו.
השנתיים האחרונות היו to mutch
א חוזרים על שגיאות העבר
בוחרים רק במרציאנו

הגב
נדב 10 ביוני 2013 at 9:31

יוסי אלישע, בדיוק כמו מרציאנו הוא פוליטיקאי דמיקולו. מרציאנו הוא ערס טיפש, חסר השכלה שספק גדול אם יוכל לטפל בתרכי העיר הזו.

הגב
אלי 10 ביוני 2013 at 16:48

המורה לחינוך מיני של יורם מרציאנו מצביעה ליאיר רביבו מעניין למה ?

הגב
לודאי בנפש 10 ביוני 2013 at 20:42

אם לוד רוצה לעשות טוב למענה אז שתבחר את המועמד הנכון ולא יורם מרציאנו-סכנה לעיר!

הגב
אברהם בן דוד 19 ביוני 2013 at 11:08

לוד היא עיר גוססת ומי שיכול להציל אותה יורם מרציאנו חבל על כל מילה יוסף אתה אמרתה את האמת ואתה תיזכה ליראות במו עינך את לוד פורחת עם ראש עיר חזק שדואג בראש וראשונה לתושביה ולא לבעלי אינטרסים מחוץ לעיר[סוסן]

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן