9 C
תל אביב
21 בנובמבר 2019
ליכודניק
בארץ

יואב דבוש כבר זכה בינתיים בבחירות

בזיתן נשמרה המסורת ההמונית והידידותית לזכרה של הצדקת בושאייף

 

 

פוליטיקאים רבים באו השנה להילולת בושאייף המסורתית בסוכות, שמארגנים יואב דבוש ומשפחתו במושב זיתן. קהל רב מאוד גדש את רחבת בית הכנסת בושאייף בזיתן, והערכות המשטרה מדברות על אלפי חוגגים.

אורח הכבוד הראשי היה השר משה כחלון, שהוא בן העדה הטריפוליטאית. כחלון שילב בנאומו גם משפטים וברכות בשפה הערבית הלובית. מלבדו טרחו לבוא לאירוע גם שר החינוך גדעון סער, סגנית השר גילה גמליאל, צחי הנגבי, אדמסו אללי וסגן השר איוב קרא. גם מתמודדים חדשים באו להראות את עצמם לקהל הבוחרים בפריימריס, ובראשם ראינו את סנדרה רג'ואן, עמנואל נבון ואחרים.

ריח הבחירות המתקרבות נישא באויר על בימת הכבוד ובאוהל האח"מים, והוא הורגש יותר מריח טיגון הספינז' והבוריק. יואב דבוש הסתובב בין החוגגים כחתן בחופתו. העיתוי להילולה נקבע זמן רב מראש, אך ברגע האחרון התיזמון שיחק לטובתו. דברי ראש הממשלה על אפשרות של הקדמת הבחירות לפברואר הכניסו את המערכת הפוליטית למתח ותזזית. פוליטיקאים רבים נכנסו מייד ל"כוננות פריימריס" והם מחפשים הזדמנויות להפגין נוכחות עממית. ההילולה המסורתית של משפחת דבוש היוותה הזדמנות שרבים השכילו לא להחמיץ. אפילו עיתונאים רבים נראו בהילולה, למרות שלא ראינו אותם באירוע זה בשנים קודמות.

בהילולה השתתפו פעילי ליכוד ותיקים כמו יוסי פלח, מישל ביטון, יואב רפאל, טל בורשטיין, חיים אביטל ואחרים. הופתענו לראות בין האורחים גם את דודו פדלון וחברי סיעתו, משום שבבחירות האחרונות הוא נאבק ביואב דבוש המארח, והמחלוקת הגיעה לכדי סכסוך ואיבה. אולי השילוב של סוכת השלום והבחירות הקרובות הצליחו גם לקרב בין האויבים לשעבר ולהביא שלום-בית בסניף הליכוד בעמק לוד. את ההילולה הינחה יעקב ברנס מסניף נתניה.

Related posts

ניחומים מאירופה

אריק זיו

צדק חברתי לאומי

אריק זיו ויזר

עאסי עריידה מנצח בגדול בבחירות לוועד עובדים במועצה מקומית מג'אר

אריק זיו ויזר

ערבים הציתו אש באזור הר ברכה לאחר מסיק

אריק זיו ויזר

בית כנסת בירושלים הוצת והושחת

אריאל אילוז

חגיגות עצמאות נרחבות בשומרון

אלי חזן

6 תגובות

דודו פדלון 5 באוקטובר 2012 at 12:31

כפי שהבהרתי ליעקב שכתב את הכתבה הזאת כנראה אחרי שאכל משהו לא טוב או אני כותב פה עכשיו שידעו גם הקוראים שלה.שלום בית גדול יש עם מי שנחשב למשהו בסניף עמק לוד ולא היתה מחלוקת עם מי שלא מתיחסים אליו.גוש אחד הלך וגוש אחד ניצח וזה הגוש של החברים שלי ושלי.יואב דבוש לא היה בכלל נושא לדיון בבחירות שהיו וככה בעזרת השם גם ימשיך להיות.כל חברי המרכז בסניף הם של הקבוצה שלנוואותו הדבוש לא קיבל אפילו אחד והמצב אותו דבר גם במזכירות ובהנהלה של הסניף והכותב יודע את זה טוב מאד.חלאס לקחת הילולה של צדקת ענקית ולהפוך אותה לאיזה ארוע פוליטי.זה מה שנשאר לאותו דבוש וזה הדבר היחיד שהיה לו תמיד ושיתביש.דיבורים כמו חול ואין מה לאכול ומי שמתסתכל בתמונות רואה שאף אחד לא היה שם וככה צריך להיות.מי שהיה ולא בן העדה שלנו שיחפש את הקולות שלו אצל דבוש בבחירות שיש עוד מעט למה מאיתנו ומכל החברים שלנו שאנחנו קשורים אליהם בארץ לא יקבל כלום חסך לנו סימון בטופס.במקום לתת חינוך יקבל קצת חינוך… .חברים וחברות מועדים לשמחה וזמנים טובים.דודו פדלון-זיתן

הגב
אילנית חכמון 5 באוקטובר 2012 at 13:10

יואב דבוש אתה התותח הגדול מכולם. האירועים שלך מספר אחת בליכוד

הגב
טרבלסי 5 באוקטובר 2012 at 21:17

הטריפוליטאים שולטים בליכוד

הגב
חיים 6 באוקטובר 2012 at 11:49

משה כחלון המלך איזה קבלת פנים

הגב
בתאל כחלון זיתן 17 באוקטובר 2012 at 3:16

הדבושים הם בעלי הבית בסניף עמק לוד! מי שלא יעבור דרכם לא יקבל קולות ויפסיד (כל קול חשוב!!!) מספיק להסתכל ברשימת המתפקדים ולראות מי באמת שולט בסניף עמק לוד. אז שכל הדברנים עם הפה הגדול שיודעים רק לזייף תוצאות וללכלך על אחרים במקום לדבר על עצמם, שישבו בשקט ולא יסבנו אף אחד כי כל הליכוד יודע שהם בלוף אחד גדול ולא שווים יחס. והמבין יבין….

הגב
טרבלסי מהשטח 17 באוקטובר 2012 at 3:48

במקרה יצא לי לקרוא את הכתבה הנהדרת שמשקפת מיהו האדם יואב דבוש ולקרוא תגובה מבחילה של עבריין בשם דודו פדלון וחשוב לי לומר פה לאנשים כמה מילים חשובות.
ליואב דבוש כוח אלקטוראלי עצום אצל הטריפוליטאים בכל הארץ והשפעה רבה על בני העדה הלובית מכל הארץ. לכל המלעיזים ומוציאי לשון הרע הקנאים נותר לאחל שיחיו וימשיכו לקנא בהצלחה ובאהדה לה דבוש זוכה מכל כיוון הוא מארגן אירועים של עשרות אלפים וכנסים מוצלחים וכל הטריפוליטאים אוהבים אותו וכך גם אני שנחשפתי לאישיות המדהימה שלו רק בשנה האחרונה והתגאתי שהוא בן העדה שלי וכך אלפים כמוני. כל הטריפוליטאים אחרי יואב דבוש במיוחד עכשיו שכחלון עזב. אז אדון פדלן לפני שאתה מלכלך על אנשים יקרים בגלל קנאה וצרות עין מגעילה כדאי שתחשוב טוב-במיוחד שמדובר באדם כמוך שמורשע בפלילים וידוע כאדם מפוקפק בלשון המעטה

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן