8.1 C
תל אביב
16 בדצמבר 2019
ליכודניק
פריימריז 2012

הסתיים עוד סיבוב במלחמה הישראלית נגד הפולש הפלשתי(נאי)

מלחמה אינה כדורגל ואף אינה עניין של זבנג וגמרנו. מלחמת עם ישראל בפולשים הפלישתים ארכה כמאתיים שנה. עליות, מורדות, נצחונות ואף מפלות… בסופו של עניין היה נצחון שלא היתה אלא השמדה טוטאלית של הישות הזרה הזו שהגיעה ממדינות הים. וזה היה כי מוצאים ערים בצורות הרוסות, צלמים של האל דגון שהושחתו. אולם מוצאים גם שרידים של שריפה שכילתה את הערים – דוד המלך ידע לעבוד!
04:42 (22/11/12) אבי גולדרייך
שבע מאות שנה נלחמה האומה הספרדית או ליתר דיוק הקטלונים, בעולם המוסלמי, קטלונים אומה קטנה ממוצא ויקינגי, שידעה לגייס צבא קטן (3000-4000 פרשים עוטי שריון) והרבה תעצומות נפש מול עשרות אלפי הפרשים נושאי החיצים הזריזים של האיסלם. באותה תקופה נאמר כי מאושרת בנשים היתה האם הקטלונית שמשלושת ילדיה שנלחמו במלחמות נגד האיסלם נשאר רק אחד בחיים. ובתום שבע מאות השנה הצליחו להדיר את האיסלם מספרד, להכותו שוק על ירך ולהותירו בפיגור עמוק עד תקופתנו זו.

שלוש מאות שנה נלחמה אירופה , מלחמה רצופת מפלות בתורכים שהשתלטו על כל הבלקן, רומניה, הונגריה מחציתה של אוסטריה, צ'כיה, סלובקיה ולבסוף כשהגיעו לשערי וינה ידעה להתאושש ובשנת 1683 הגיע המלך הפולני יאן סובייסקי ועימו עשרים אלף פרשים אבירים פולנים עזי נפש וחיל תותחנים גרמנים יעיל מסכסוניה הכו את הצבא התורכי שוק על ירך ומכאן הלכה תורכיה ונסוגה הלכה וחלתה עד שבשנת 1918 הפכה להיות לאומה מושפלת והרוסה.

נשמעות ביקורות רבות על כך שלא "כיסחנו אותם" לא השמדנו אותם ולא הפעלנו כח קרקעי אולם אסור להתייחס למלחמה בינינו לבין העולם המוסלמי כדבר של מה בכך. מלחמה אינה כדורגל ואף אינה ספור של זבנג וגמרנו. מלחמת עם ישראל בפולשים הפלישתים ארכה כמאתיים שנה.

עליות, מורדות, נצחונות קטנים ואף מפלות איומות ובסופו של ענין נצחון שלא היה אלא השמדה טוטאלית של הישות הזרה הזו שהגיע ממדינות הים וזה היה, מוצאים ערים בצורות הרוסות, צלמים של האל דגון אולם מוצאים גם שרידים של שריפה שכילתה את הערים- כן דוד המלך ידע לעבוד..

האם מוכשרים הלבבות? האם העם מוכן להקריב אלפי קרבנות? האם עדיין כבר אין אויב מבית? והאם אנחנו עדיין מוכנים ומאוחדים כאגרוף אחד הכשיר לקרב? התשובה היא לא. במלחמת ששת הימים היינו, והיום לא,
תקשורת, מערכות המשפט, מפלגות השמאל ואירגוני הקרן לישראל חדשה עדיין חזקים מאוד אחרי כמה הרוגים יתחיל האויב הפנימי לזנב בנו להרפות את הרוח כולם זוכרים עדיין איך ארבע אמהות, שמונה אבות ושלי יחימוביץ אחת שייחצנה אותם בנצלה את מעמדה כשדרנית צמרת העיפה בקלות את צה"ל מלבנון תוך הפקרה של הצפון לשליטת הטילים של חיזבאללה כולנו זוכרים את הפיאסקו שיצרו מלשיני הקרן החדשה לישראל כשהביאו עלינו את דו"ח גולדסטון במבצע עופרת יצוקה..

למרבה הצער עדיין התודעה לא צרובה, רבים מדברים בשפה של שני מדינות לשני עמים ורואים את הפולשים הפלשתינאים כבעלי זכות על האדמה הזו, כל זב ומצורע, אחמד טיבי החצוף שמשפחתו הגיע לפני כמה עשרות שנים מצפון פרס מקבל במה חפשית בתקשורת כדי להשתלח ביהודים הוא לא מתבייש להצהיר "אני בעל הבית ולא מפחד לקרוא לנו "מהגרים" ושדרנינו השמאלניים מהנהנים בראש בהסכמה.

עד אני כי ביבי יודע היסטוריה יותר טוב מכל מנהיגי העולם, הוא אחד הבקיאים ביותר בספריו המונומנטאלים של אביו בן ציון נתניהו כל מה שכתבתי למעלה ידוע לו היטב ואל לנו להשתלח בו הוא מבין כי מלחמה אינה זבנג וגמרנו ,
ובבוא היום, כשיוכשרו הלבבות , כן כשבשלטון יהיו הרבה פייגלינים
והעמלק שבתוכנו יחלש ויעלם כן אז נוכל להיות עם אחד, לב אחד אבל זה הרבה עבודה והרבה אורך רוח וחינוך, הרבה הרבה חינוך כי צבא מנצח , נבנה בראש ובראשונה על ידי מחנכים טובים כמו שהגדיר מפקד הצבא הגרמני את תבוסתה של גרמניה כנגד הצבא האמריקאי במלחמת העולם הראשונה – "במלחמה ניצח מורה בית הספר היסודי האמריקאי".

Related posts

וואלה!?? תמונת מצב של הדילים בליכוד

אלי חזן

הרצפה העקומה של מעוז

אלי חזן

תמונת מצב : מחוז גליל ועמקים

אלי חזן

מורשת רבין,אין דבר כזה

אלי חזן

פיירברג: "אנו צריכים את השרה לימור לבנת כמה שיותר גבוה ברשימת הליכוד לכנסת"

אלי חזן

הדרום החם בליכוד

אריק זיו ויזר

תגובה 1

זיו דשא 22 בנובמבר 2012 at 19:10

אבי

מילים כדורבנות

ישר כוח

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן