30.2 C
תל אביב
7 ביולי 2020
ליכודניק
דעות

הם מפחדים

נשאלת השאלה,ממה הם כל-כך מפחדים?

השבוע עברה ברוב גדול (41 תומכים,16 מתנגדים) ההצעה להקים ועדת חקירה פרלמנטרית לבדיקת מקורות המימון של ארגוני השמאל אשר פועלים בארץ וממומנים בידי מקורות זרים.

מיד הזדעקו להם אלו אשר ניזונים מאותם ארגונים וזרקו לחלל האויר "פאשיסטים" "מקארתיזם" "סתימת פיות" ועוד שלל סיסמאות בהם נוהגים שליחי הציבור ופעילי השמאל הרדיקלי לזעוק כאשר מעבירים עליהם ביקורת עניינית.

 

נשאלת השאלה,ממה הם כל-כך מפחדים?

 

אם הכסף אשר מועבר לארגונים אלה הינו כסף "כשר" ,כזה אשר אינו עבר דרך ידיים תומכות טרור  אשר שמות להן למטרה לחסל את מדינת ישראל,אז מדוע הם כל-כך מתנגדים?

יטענו ארגוני השמאל הקיצוני כי "הכל שקוף וגלוי",אך אין בכוונת ועדת חקירה זו לבחון את הארגונים הגלויים,אלא דווקא את הארגונים אשר עומדים מאחורי הקלעים, אלו אשר מממנים גם  קיני טרור ברחבי המזרח התיכון ואפריקה.

הכוונה היא לחקור את "שרשרת הכסף" ולאו דווקא את הארגון הגלוי,זה אשר מפורסם באתרי אינטרנט קיקיוניים של אותם ארגונים.

הכוונה היא לבדוק מהיכן מגיע המקור הראשוני ולא מיהו הארגון האחרון אשר מקבל את הכסף ומשתמש בו בכדי לנגח את מדינת ישראל,חיילי צה"ל ומייצר דה-לגיטימציה לקיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

 

הצביעות של ארגוני השמאל הרדיקלי עוברת כל גבול, השימוש בביטוי "פאשיסטים" כנגד כל מי שאיננו מסכים איתם הוא צביעות שאין כדוגמתה, הרי בעיניהם כל מי שמגדיר עצמו ימין הוא  דמגוג,פאשיסט,גזען,שונא ערבים,שונא זרים ודיקטטור.

כאשר הביקורת מופנית אליהם הם ממהרים לתקוף ולזעוק כי "סותמים לנו את הפה",הם אינם מקשיבים לעצמם ומשתמשים בכלי הדה-לגיטמציה לא רק כנגד המדינה וחיילי צה"ל,אלא גם נגדנו,הימנים והציבור השפוי אשר רוצה בטובתה של מדינת ישראל.

 

לפני כחודש התגלה דו"ח של אחד מארגוני זכויות האדם אשר מציב מטרות לשנת 2011.

הדו"ח התמקד במטרת העל של השנה האזרחית אשר החלה השבוע:

המשך מסע הדה-לגיטמציה כנגד מדינת ישראל והמשך ההכפשות הנבזיות והשקרים כנגד חיילי צה"ל אשר עושים עבודתם נאמנה במטרה לשמור על חייהם של תושבי מדינת ישראל באשר הם, אפילו אלו אשר מתנגדים להם ומשתייכים לארגוני השמאל הקיצוני.

השנה האזרחית רק החלה וכבר בחרו הארגונים הללו (ובראשם האנרכיסטים נגד גדר ההפרדה) להשתמש בשקר הראשון לשנה זו: אחת הפעילות נהרגה משאיפת גז מדמיע,הפלא ופלא לאותה מפגינה בדיעבד יש גם עבר משפחתי בהשתתפות בהפגנות ואחד מאחיה אף נהרג באותן הפגנות "לא אלימות".

כמובן שמובילי ההפגנה מיהרו לפרסם קבל עם ועדה כי "המפגינה" נהרגה מגז מדמיע אשר יצא ישירות מידיהם של חיילי צה"ל,יומיים אחר כך, כבר התגלה דו"ח אשר קובע שאותה "מפגינה" כלל לא נכחה במקום ביום ההפגנה וסבירות גבוהה שהיא נפטרה ממחלה ממארת.

הרשו לי לצרף גם חוות דעת מניסיוני האישי בתור חייל צה"ל אשר מכיר מקרוב את כל אמצעי האלפ"ה (אמצעים לפיזור הפגנות), אלא אם דחפו לפיה של המפגינה רימון גז ושידכו את שפתיה בכדי שלא תוכל להתנגד,אין שום סיכוי ששאיפה של מעט גז מדמיע שמתפזר באוויר הרחב לכל עבר ומתאדה לאחר 20 שניות ברוח הפתוחה, אין סיכוי שכתוצאה משאיפת מעט גז מדמיע מישהו יקפח את חייו,אולי צריבה קצרה בעיניים ושיעול קל.

 

את שנת 2011, "שנת הדה-לגיטמציה", קיוו ארגונים אלה לפתוח עם מקרה מוחמד א-דורה 2, אותו סיפור שהתגלה בסופה של חקירה כבדייה פלשתינית.

לצערי כולנו,הנזק התקשורתי והתדמיתי למדינת ישראל כבר נעשה רבות לפני שהתגלה כי לא כוחות צה"ל הם אלו אשר ירו על הילד,אלא הפלשתינים.

 

נסיים בשאלת הפחד של ארגוני השמאל הקיצוני, הרי אם כל הכסף מגיע מארגוני שלום ושמירה על זכויות אדם,אזי מדוע הם כל-כך נרתעים מבדיקה פשוטה של מקורות המימון, האם הם מסתירים דברים שלרוב הציבור ברור? האם בדיקה פשוטה תגלה כי מקורות הכסף אכן מגיעים מארגונים/אנשים אשר מטרתם היא לנגח את מדינת ישראל ולהביא להשמדתה הסופית?

האם אותם פעילי זכויות אדם רוצים לחיות ב"דמוקרטיה" של רוב המדינות הערביות הסובבות אתנו?

האם שם יתנו להם את הבמה החופשית ואת חופש הביטוי לנגח את מוסדות המדינה ואת האנשים אשר אמונים על שלומם?

 

התשובה בגוף השאלה-הם מפחדים כי הם פשוט יודעים שהאמת תתגלה בסופו של דבר, והאמת קשה וכואבת- אלו לא ארגוני שלום ולא ארגוני זכויות אדם מן המניין, אלו ארגונים אשר מטרתם אחת:

 

לחסל את מדינת ישראל!

 

 

 

 

 

הכותב משמש כרכז צעירי הליכוד

אתר "ליכודניק" הינו אתר לסיקור פוליטי. האתר עושה את כל המאמצים לאתר זכויות על תמונות וסרטונים. אולם, בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

Related posts

מבט חביב על המדינה

מערכת ליכודניק

הדלפה מדו"ח סאאב"א -"אירן התקינה מאות צנטריפוגות".

אלי חזן

הר הצופים או הר האולימפוס?

אריק זיו ויזר

בין מצוות שבין אדם לחברו לבין זאב ז'בוטינסקי

ד"ר גבריאלה ברזין

פרשת נצבים- דע לפני מי אתה עומד למשפט

אלי כהן

חוד החנית

אריאל אילוז

השאר תגובה

דילוג לתוכן