10.8 C
תל אביב
21 בפברואר 2020
ליכודניק
בליכוד

הליכודניקים נהרו אל הסוכץ

המוני אנשים מהליכוד הגיעו הערב לסוכה של שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ – דבר שממצב אותו כאיש המרכזי בתנועה 


בשנה שעברה הגיעו לסוכה של השר כץ ואשתו רונית המוני אנשים. אין תימה. עמדנו לפני בחירות ולאחר פרישתו של השר סער. אז השר סער הפך לזיכרון רחוק וניסיונותיו לחזרה לוקים כרגע בחסר. מצד שני, מוכיח השר כץ שהוא מהווה יסוד יציב בקרב נבחרי הליכוד. אם בדרך כלל צפוי שלאחר בחירות יגיעו פחות אנשים לכנסים הרי שכץ שבר את המשוואה. שכן, אל "הסוכץ" הגיעו יותר אנשים מאשר בשנה שעברה. ראש המטה שלו והיועצים שלו עמדו כלא מאמינים ביחס לנחילי אנשים שמילאו את מושב כפר אחים – מקום מושבו של השר כץ. העבודה של הצוות הפוליטי הוכיחה את עצמה אך מה שיותר בולט מכל זאת ההערכה חוצת המחנה אל שר החבורה שמשנה את כבישי ישראל ללא היכר. 


הליכודניקים שהגיעו מחיפה ביקשו לומר : "אם פעם מחיפה לכפר אחים לקחו לנו זמן רב הרי שהיום תוריד איקס מאותו זמן רב וזאת תוצאה של השר כץ. הארץ משנה את פניה". 


לצד המוני האנשים הגיעו אין ספור ח"כים כאשר בלטו בהם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, שר העלייה והקליטה זאב אלקין, ח"כ יואב קיש, ח"כ ענת ברקו, ח"כ נאוה בוקר, ח"כ אברהם נגוסה, ח"כ נורית קורן וח"כ אורן חזן. 


 

Related posts

"נאמנות טריפוליטאית וכל השאר"

אריק זיו ויזר

החידה השבועית של ליכודניק

אריק זיו ויזר

הירושלמים "לא עוצרים באדום"

Gilad Trugbild

ג'ודי גנבה את ההצגה

אלי חזן

ניר שור הוא היועץ הפוליטי החדש של השר ארדן

אריק זיו ויזר

האישה המובילה בליכוד : לבנת

אריק זיו ויזר

תגובה 1

חנוך עוז 30 בספטמבר 2015 at 13:59

לליכודניק שלום רב ומועדים לשמחה.
שמי חנוך עוז ואני מכהן כחבר מועצת עיר בראש העין ורמט נאוה בוקר.
אני לא הגעתי לסוכתו של כבוד השר ישראל כץ אמש עקב היותי מאושפז בבית חולים. תחושת הפספוס הביטה אותי לכתוב לכם ולכל עם ישראל בעניין פועלו של כבוד השר ישראל כץ. אני נמצא תחת סוכת עשייתו יום יום ונהנה ממנה ולאו דווקא בחג הסוכות. בסוכת עשייתו נמצאת מהפכת הכבישים בכל רחבי הארץ. פעם כששאלת מישהו איך מגיעים למקום מסויים הסביר לך בקלות ורק הזהיר אותך מהפקקים , היום אין אדם שיודע להסביר לך את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה אלא ״סע מאיפה שבא לך אתה תגיע״ אם במחלפים אם במנהרות אם בכבישים עוקפים אם בכבישים מהירים נתיבים מהירים והמילה פקקים לא נשמעת כבר והכל הודות לרפורמה שמיישם הלכה למעשה כבוד השר ישראל כץ. בחניכת כביש תשע המחבר בין כביש שש לחדרה שמעתי את כבוד השר מסביר על תחילת יישום הרכבת הקלה במטרופולין תל אביב אחיי ורעיי הרצל חלם עליה בן גוריון חלם עליה גולדה חלמה עליה כולם חלמו עליה והיחידי שמגשים חלומות ונולד לנפץ מיתוסים הוא כבוד השר ישראל כץ. אני שומע את כבוד השר ישראל לא שוכח ולו פעם אחת להזכיר את הגיבוי ,שיתוף הפעולה והתמיכה להם הוא זוכה מאבי הרפורמות מנהיגנו בנימין נתניהו וראש ממשלתינו. קצרה יריעה זו מלהכיל עשייתו הן ברפורמת הנמלים הן ברפורמת שמיים פתוחים ולא רק לסלאב חחח ועוד כהנה וכהנה. אחיי ואחיותיי גיבורי התהילה יש לנו במה להתגאות בו נפיץ ברבים את העשייה הזו רק ככה הליכוד יתעצם ויתעצם ויקהל מהציבור חזרה את שהוא נותן. מועדים לשמחה
לו יכולתי להתאפק אוהב את האיש אוהב את העשייה שלו .
חנוך עוז מבלינסון

הגב

השאר תגובה

דילוג לתוכן